Multihosters.com - opis serwisu

ORGANIZAT0R

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
980
Reakcje/Polubienia
595
P0IHE9P.png


Multihosters.com to serwis który umożliwia pobieranie premium z różnych hostingów plików. Przy pomocy jednego konta - na Multihosters, możemy pobierać z wielu stron.

Odnośnik do Multihosters:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Odnośnik do Facebook'a:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


7zYxaOK.jpg



Najważniejszą cechą takich serwisów jest oczywiście oszczędność i wygoda.

------------------------------------------------------------------------------------------------

Multihosters obsługuje obecnie następujące hostingi:
2bNzLVk.jpg



------------------------------------------------------------------------------------------------

gjRE3Y2.png


CENY - CENNIK

f4fRgt0.jpg


Do wyboru są pakiety czasowe oraz pakiety z limitem transferu.

Do wyboru są:
Pakiety czasowe – na 30, 90, 180 dniowe, roczny oraz dożywotni(LIFETIME). Z dożywotnim kontem na tego typu stronie nie spotkałem się nigdy, nie bez powodu wariant ten został oznaczony jako „incredible”. Pakiety czasowe nie mają limitu transferu więc można pobierać bez ograniczeń przez cały okres aktywnego konta.

Pakiety transferu - do wyboru pakiet 50, 150, 300, 600 oraz największy również oznaczony jako „incredible offer” 5 tysięcy GB. Wykupiony transfer jest ważny bezterminowo.



Dodatkowo mamy gwarancję zwrotu pieniędzy w przypadku niezadowolenia z usługi.

------------------------------------------------------------------------------------------------

OPIS

Rejestracja na Multihosters jest oczywiście darmowa. Po utworzeniu konta dostaniemy na podamy email wiadomość z loginem, hasłem i linkiem do logowania:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!



Panel użytkownika:
42pFfYj.jpg


Po zalogowaniu się do nowo utworzonego konta, po lewej stronie widzimy podstawowe informacje takie jak data wygaśnięcia transferu, ostatnie pobieranie, itp.
Po prawej stronie mam natomiast informacje o tym, że konto na razie nie jest aktywne ponieważ nie wybrałem żadnego pakietu. Ponadto na starcie otrzymałem specjalną promocję podwojenia pakietu.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

RS Download:
TaU6HQ7.jpg

Tutaj po wklejeniu linku do pliku od razu wyskoczy okno pobierania, natomiast w panelu opisanym poniżej zostanie wygenerowany link). Jak widzimy na zrzucie twórcy Multihosters informują nas, ze nie jest to zalecana forma pobierania, lepiej wygenerować link i wkleić go np. do IDM.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Generate Premium Links:
1mhdc3K.jpg

Jedno z najważniejszych miejsc w Multihosters - generowanie linków premium. Proces generowania takiego linku jest oczywiście banaltnie prosty - tak jak na każdej tego typu stronie wklejamy link i naciskamy:
SA1L7VR.jpg


Po chwili na dole ujrzymy wygenerowany przez Multihosters link:
mTbtNgI.jpg


Należy pamiętać że bez odpowiedniej konfiguracji program do pobierania nie będzie w stanie ściągnąć pliku. W dalszej części recenzji pokaże na przykładzie Internet Download Manager (ponieważ jest to mój ulubiony program i z niego obecnie korzystam) jak przeprowadzić autoryzację.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Menedżer plików:
W tym panelu można zobaczyć wszystkie pliki, które pobraliśmy z naszego konta Multihosters.

Są tutaj 3 kategorie:
cvXNCLh.jpg

Current Files Tłumacząc 'aktualne pliki. Znajdują się tutaj linki które wcześniej zostały wygenerowane na nasze prośbę.

Archived Files - pliki archiwalne. Są wyświetlone tutaj pliki które nie są już przechowywane na serwerze.

Old Files - stare pliki. Tutaj znajduje się reszta linków do plików. Z tej i powyższej opcji jeszcze nie korzystałem gdyż na chwilę obecną nie znajdują się na tych listach żadne pliki/linki.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Wyszukiwarka pików:
3SQpRte.jpg


Obowiązkowe narzędzie dla serwisu oferującego pobieranie premium, użytkownik może wyszukiwać pliki, do wyboru kilka kategorii plików między innymi muzyka, filmy, gry. Wyszukiwarka działa całkiem dobrze, jednak czasami jest trochę wolna.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Upload pików:

Tutaj można przesyłać pliki na serwer i pobrać je z dowolnego miejsca chcesz.
Przesłanymi plikami można zarządzać klikając odpowiednio w Files Manager->Current Files
9IFGEk0.jpg

Wrzucony plik możemy pobrać, usunąć, sprawdzić datę dodania oraz jego nazwę.
------------------------------------------------------------------------------------------------

POBIERANIE PRZY POMOCY IDM
Żeby móc pobierać pliki za pomocą Internet Download Manager należy wejść w Ściąganie->Opcje
ns11ZHI.jpg


Następnie zakładka Autoryzacje, klikamy na przycisk Nowy
5z0pkjF.jpg


Pojawi się okno:
Z9rHG7p.jpg


W polu Serwer/Ścieżka wpisujemy *multihosters,com, a w dwóch kolejnych polach nasz login i hasło do konta z Multihosters.com
Klikamy OK i gotowe, od teraz możemy generować linki z pomocą Multihosters i pobierać przez IDM.

------------------------------------------------------------------------------------------------

JAKI PROGRAM DO POBIERANIA Z MULTIHOSTERS ?

Multihosters obsługuje takie programy jak:

JetDownloader
Jak korzystać:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Link do pobrania:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


JDownloader
Jak korzystać:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Link do pobrania:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


IDM (Internet Download Manager)

Link do pobrania:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Rapid Link Converter Premium Link Generator
Link do pobrania:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


iGetter
Link:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


CryptLoad
Link:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


9jZagaW.jpg


------------------------------------------------------------------------------------------------

Szukając alternatywy dla polskich serwisów natknąłem się na Multihosters. Korzystając z serwisów tego typu można oczywiście zaoszczędzić sporo pieniędzy, również takie rozwiązanie jest bardzo ponieważ z jednego konta obsługujemy mnóstwo innych stron. Przed testowaniem tej strony przeglądałem o niej opinie które zachęciły mnie wypróbowania a następnie do napisania recenzji. Multihosters to bez dwóch zdań świetna strona, zadowalająca liczba obsługiwanych hostingów(chociaż brakuje mi kilku znanych hostingów), całkiem przyjazny panel użytkownika, dobre wsparcie techniczne i również szeroka oferta. To co najbardziej mi doskwierało podczas testów to wolna wyszukiwarka oraz to że czasami nie mogłem pobrać pliku za pierwszym razem. Bardzo fajnym narzędziem natomiast jest Menadżer Plików, o którym wspominałem wcześniej. Wśród zagranicznych stron tego typu Multihosters jest jednym z najpopularniejszych.


// EDIT
serwis Multihosters już nie istnieje
 
Ostatnia edycja:

dinosaur07

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Marzec 2016
Posty
125
Reakcje/Polubienia
300
Thank you for the review, ORGANIZAT0R, excellent and detailed like a professional.
 
Do góry