Tasker (Jak to ugryźć?)

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2183
Reakcje/Polubienia
2555
Miasto
Kraków
Witam
Do automatyki zadań na androidzie używam MacroDroid - Device Automation

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
ale niestety na Marshmallow nie wszystkie moje macra działają tak jak powinny lub w ogóle nie działają, zapewne przez coraz większe ograniczenia w nowych Androidach. Z tego powodu zmuszony byłem zrobić na nowym telefonie downgrade z MM do KK :( Przykre ale prawdziwe. Zainteresowałem się ostatnio Taskerem ale przyprawił mnie o ból głowy, kompletnie nie daje sobie z nim rady. W porównaniu do MacroDroid to czarna magia. Przerażają mnie te zmienne w Taskerze które są na każdym kroku. Moje pytanie do forumowiczów, czy ktoś używa tego narzędzia i czy pomógł by mi to ogarnąć. Jeżeli ktoś jest na tyle kumaty i pomógł by mi przerobić moje macra z MacroDroida na Taski (chyba tak się to nazywa w Taskerze) to byłby niezmiernie wdzięczny. Myślę że trzy dni z tym programem sam na sam i psychiatra miałby u mnie co robić. :wariat
 

cwaniak z pekałesu

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Grudnia 2015
Posty
141
Reakcje/Polubienia
120
Bawiłem się kiedyś zaraz po zakupie taskerem na s4 ; włączał mi bluetooth przy wchodzeniu do samochodu i wyłączał przy wychodzeniu, włączał wifi przy wchodzeniu do domu a przy wychodzeniu lte, i jeszcze jakieś inne nawet już nie pamiętam, dość że sporo tego było; faktycznie jest z tym trochę zabawy jednak jak się zrozumie logikę programu faktycznie sporo można zautomatyzować; po tym się zorientowałem bateria trzymała dzień to przywróciłem ustawienia fabryczne i teraz wszystko robię ręcznie (bateria trzyma 3 dni);wiedzę czerpałem z forum androida, są tam specjaliści i może coś Ci doradzą
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2183
Reakcje/Polubienia
2555
Miasto
Kraków
Już powoli ogarniam Taskera ale przyznam że początki były trudne. Na forum androida jest faktycznie dużo ciekawych materiałów, tak że nie jest źle. :ok
 
Do góry