OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35931
Reakcje/Polubienia
25024
Miasto
Trololololo
Bardzo fajny naprawiaczo-czyścik :mistrzunio :mistrzunio
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
Podam jedna ciekawostkę ze swojego "podwórka' związaną z tym programem. Nie wiem, może to tylko specyfika mojego laptopa, ale to było wielokrotnie sprawdzane. Otóż, stosuję do czyszczenia śmieci po każdym dniu używania, tandem CCleaner (ze względu na CCEnhancer) oraz właśnie Kerish Doctor. Po czymś takim start Windowsa 7, to ok. 30 sekund (plus, minus 3 sek.). Wystarczy jednak, że uruchomię do czyszczenia np. Ashmpoo WinOptimizer lub Wise Care 365 i od razy start systemu wydłuża się o 15-20 sek. Zaznaczam, że chodzi tylko o wywalanie śmieci, bo optymalizację przeprowadzam we własnym zakresie. Nie musi to oczywiście świadczyć o skuteczności programu (Wise Care 365 znajduje nawet trochę więcej).
 

plejmix

Bardzo aktywny
Dołączył
28 Styczeń 2012
Posty
172
Reakcje/Polubienia
22
Super mam licencje do 1 czerwca 2017
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1086
Reakcje/Polubienia
43
Manila - ja obecnie używam Ketish i Wise. Mam na pokładzie Win 8.1 i nie zauważyłem (tak "na oko") różnic w czasie uruchamiania. (dysk SSD).
Jak będę miał czas to zrobię szczegółowe pomiary.
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417

Rycho

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Grudnia 2011
Posty
1120
Reakcje/Polubienia
5063
Do kagar54:

Wyslij z maila, który masz na tym forum wiadomośc do firmy Kerish Doctor i podaj linka do promocji i opisz sytuacje.

Miałem kiedyś podobna sytuację i po napisaniu dostałem nowy klucz od firmy Kerish.
 

bebelika

Nowy użytkownik
Dołączył
27 Kwiecień 2016
Posty
8
Reakcje/Polubienia
0
I activated successfully the license and is valid until 2017.This is very good software for tweaking and cleaning PC.
 

januszkot

Nowy użytkownik
Dołączył
27 Sierpień 2016
Posty
3
Reakcje/Polubienia
0
Oj,nie dajcie sie nabrac! Ja trafilem na PROMOCJE i haslo dostalem od firmy!!! Mialo byc na rok.Moze i jest,ale mnie po czterech dniach ten program zniszczyl sporo na kompie i w efekcie musialem zawiezc do serwisu,bo nic nie dzialalo :nea
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
Mnie na ten p: wszystko działa i dziala :)
Myślę jak i pozostałym użytkownikom forum i moim zdaniem w tej chwili nie ma lepszego programu do optymalizacji systemu Windows.
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
232
Reakcje/Polubienia
240
Zgadzam się z @Mirko- na dziś to No.1 tylko trzeba czytać co robimy tym programem a czego nie umiem to nie działam w tym zakresie :) Program w porównaniu z deko lepszym jakim dla mnie jest jv16 Power Tools jest stosunkowo przystępny dla początkujących- czego nie powiem już o wspomnianym jv16. To że koledze powyżej "zniszczyło sporo na kompie" to nie wina KDoctor tylko nieumiejętność operowania tym progsem i to by było bliżej prawdy...po za tym wrzucę takie małe 'ale-dziś sam Windows jak i wiele prostych programów pozwala na backup systemu i danych i potem majstrując coś co może w efekcie zwalić system czy dane, zawsze wtedy ratujemy się kopią bezpieczeństwa a nie płatnym serwisem ! Serwisanci mnie za takie rady p...i na koniec dowcip serwisanta "tylko prawdziwi twardziele nie robią backupu twardziela "-Pzdr.
 

fishmark

Świeżak
Dołączył
18 Wrzesień 2015
Posty
34
Reakcje/Polubienia
46
To nie Kerish Doctor zniszczył sporo w systemie tylko użytkownik ,człowiek najlepiej uczy się na własnych błędach-ja najpierw robię backup systemu następnie instaluję nowy program testuję i
naprawdę dość długo zastanawiam się przy każdej opcji do odhaczenia.
Kerish Doctora używam od listopada 2015 i system działa stabilnie i szybko.
 

januszkot

Nowy użytkownik
Dołączył
27 Sierpień 2016
Posty
3
Reakcje/Polubienia
0
fishmark napisał:
To nie Kerish Doctor zniszczył sporo w systemie tylko użytkownik ,człowiek najlepiej uczy się na własnych błędach-ja najpierw robię backup systemu następnie instaluję nowy program testuję i
naprawdę dość długo zastanawiam się przy każdej opcji do odhaczenia.
Kerish Doctora używam od listopada 2015 i system działa stabilnie i szybko.

To masz fuksa fishmark i obys dalej go mial,bo TOTO działało SAMO i albo nie robilo kompletnie nic,bo po sprawdzeniu bylo nadal to samo,co NIBY wyczyscilo,albo nagle zniszczylo mi cale lacze DOKUMENTY,ze nawet w serwisie oglupieli.
 
Do góry