KONKURS - jv16 PowerTools X PLATINUM VIP /lifetime/

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Dzięki uprzejmości Macecraft Software
któremu serdecznie dziękuję za licencje. Do wygrania są 5 licencje jv16 PowerTools X PLATINUM VIP /lifetime/


jv16ptx_main_window_home.png

results_summary_jv16ptx.png


jv16 PowerTools jest bardzo rozbudowanym programem umożliwiającym przeprowadzanie wielu zaawansowanych operacji na rejestrze systemowym np. podgląd i usuwanie poszczególnych pozycji z: pełnej listy zainstalowanych w systemie programów, programów uruchamianych przy starcie systemu, programów z listy "dodaj/usuń programy" oraz "otwórz za pomocą".Ponadto jv16 PowerTools oferuje monitorowanie rejestru, zarządzanie typami plików, wyszukiwanie i usuwanie duplikatów plików, naprawę Menu Start, czyszczenie listy historii, tworzenie kopii bezpieczeństwa i wiele innych pożytecznych funkcji. Po wykupieniu praw przez Macecraft Software program jest co prawda płatny ale i rozbudowany wobec pierwowzoru.
Aplikacja umożliwia jednoczesne i automatyczne usuwanie wielu pozycji, bez potrzeby ingerencji użytkownika. Mechanizm ten doskonale sprawdza się w przypadku odinstalowywania niepotrzebnych komponentów dostarczanych wraz z nowymi komputerami. Wśród innych funkcji znajdziemy również wydajny silnik oczyszczania rejestru systemowego oraz możliwość wyszukiwania duplikatów.
żródło

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

więcej info i strona programu
https://www.macecraft.com/jv16-powertools-x/

Zasady konkursu
1.Napisz komentarz ,dlaczego do Ciebie ma trafić jv16 PowerTools X PLATINUM VIP
2.Komentarz w języku ojczystym

3.W konkursie mogą brać udział użytkownicy posiadający co najmniej 20 postów i 5 pochwał

4.Zakończenie konkursu 07.06.2016 godz.22
Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random
i będą miały 24 godziny na potwierdzenie wygranej na PW
ps
wymagane dane
Imię, nazwisko, adres email, adres e-mail tworzenia kopii zapasowych dla każdego
 

daniel

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Czerwiec 2010
Posty
556
Reakcje/Polubienia
4
Świetny i od dawna znany i sprawdzony program. Dogłębnie analizuje i naprawia rejestr systemowy , poszukuje błędów . Po używaniu tego programu niegdyś komputer tak jakby ożywał na nowo :). Spora ilość różnorakich narzędzi sprawia , że możemy przy pomocy prostych kliknięć robić skanowanie, defragmentację, naprawę i wiele innych rzeczy by poprawić swój komfort pracy z komputerem. No i ta licencja lifetime.......hmmm warto się pokusić o łud szczęścia :p
 

FARMER

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
948
Reakcje/Polubienia
4
Miasto
Piernikowo
Na wstępie dziękuję za ten konkurs :dziękuję . Nie będę się tu dużo rozpisywał bo organizator opisał zalety tego programu . Ja mam gdzieś wersję z Komputer Świat , ale ona już nie pasuje do mojej 10 . Co tu dużo mówić ale nie ma lepszego programu do zarządzania rejestrem niż jv16 PowerTools X. Zrobi on wszystko : naprawi rejestr , wyczyści go z nie potrzebnych wpisów do tego dochodzi defregmentacja rejestru. No i licencja lifetime. Jak tu nie brać udziału w konkursie ? Proszę mnie liczyć. Wszystkim życzę powodzenia w konkursie .
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2055
Reakcje/Polubienia
209
Podobają mi się funkcje tego oprogramowania i podoba mi się najbardziej, że może sprawić, iż komputer będzie startował 47% szybciej. Mam nadzieje, że tonie tylko teoria,ale i praktyka.
Dziękuję za konkurs!
 

OnSam

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
426
Reakcje/Polubienia
1
Uważam program ten za bezpieczny w użytku, bowiem znam go już od jakiś 10 lat i chętnie powierzę mu pieczę nad tym małym bałaganem w moim blaszaku. Dziękuję za zorganizowanie konkursu na tak zacny i jakby nie było użyteczny program.
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
To był soft, który walczył o 1 miejsce lidera w czołówce programów do porządkowania kompa ... :hura
Do dziś bym nie określił: Ccleaner ----> jv16 PowerTools ...
Potem problemy i żal, że już nie będzie wspierany jv 16 PT ...
Odrodzenie i jest - trochę odmieniony, ale bardzo bym chciał ocenić zmianę ...
Na lepsze - mam nadzieję ... /jednak gdyby "czyścił jak kiedyś" to też chcę ;) /
Był świetny - dlatego biorę udział ...
Dziękuję za ten bardzo dla mnie interesujący konkurs ...
Powodzenia życzę wszystkim ...
/Choć laikom radzę uważać przy wprowadzaniu zmian w ustawieniach programu .../ :facepalm
 

dinosaur07

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Marzec 2016
Posty
125
Reakcje/Polubienia
300
Thanks for the giveaway andyxa I want to win this software as in the past it was very good at handling the registry, cleaning and optimizing the pc. It is worth giving it a try, so please count me in. :dziękuję
 

grr

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
548
Reakcje/Polubienia
96
Thanks andyxa for the giveaway.

jv16 PowerTools is one of the oldest available software for cleaning up a system and making it run fast. I have used it in the past and hope to see it working as good as it was earlier.
 

Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
12825
Reakcje/Polubienia
43171
Witam ..
Dzięki andyxa za konkursik, na ten wspaniały program, jakim jest Jv16 PowerTools.
Obecnie używam wersji jv16 PowerTools 2016... 5 Beta , ale jak wyjdzie wersja finalna to będę musiał wróci do wersji 2014 a programik jest naprawdę pierwsza klasa, jeszcze mnie nigdy nie zawiódł !!
,
 

tarekma7

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Kwiecień 2016
Posty
184
Reakcje/Polubienia
347
Thanks a lot for the Giveaway. This is a good maintenance utility for my computer. It help to clean, fix problems, uninstall completely and get my PC faster. I consider it a good alternative to CCleaner. In addition it has many good features as mass renamer, find and replace files and registry data, merge and split files and many more. The user interface is easy to use
 

angellomichel387

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
16 Sierpień 2013
Posty
573
Reakcje/Polubienia
1052
Dzięki za konkurs
Nigdy nie miałem przyjemności wypróbować tego programu
a słyszałem sporo dobrego o nim więc czas żeby zagościł na moim kompie
 

scot

Bardzo aktywny
Dołączył
14 Luty 2016
Posty
184
Reakcje/Polubienia
91
Thank you for this opportunity.

JV16 PowerTools helps you to run your Windows PC faster and better. It contains many tools which help in Clean and Fix, Uninstall software and leftovers, Control programs start automatically, Speed up computers startup etc...
With these tools it makes system maintenance a lot easier to handle.
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
232
Reakcje/Polubienia
240
Program świetny jak już tu opisano mnogość opcji porządkowania i naprawy systemów-opcjonalne poziomy wyboru czyli automat-małpka lub zaawansowane jednak jak już wspomniano przy opcji drugiej warto wiedzieć co się robi bo efekty mogą przerosnąć oczekiwania :). Generalnie soft z górnej półki-wchodzę na ring-dzięki za konkurs.Pzdr!
 
M

mohammadwasi7861

Thanks for this giveaway, I would say this is AIO tool for PC, it solved problem in my PC when i was a beginner i can say this is very easy to use and good for maintenance, i like its maintenance technique it very fast and effective.
 

Tomnord15

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Wrzesień 2010
Posty
264
Reakcje/Polubienia
116
Miasto
Wrocław
Chciałbym wygrać licencję na JV16 Power Tools X Platinum ponieważ niejednokrotnie testowałem ten program i muszę przyznać że spisywał się znakomicie jako narzędzie do czyszczenia rejestru, wyszukiwania pustych folderów, plików tymczasowych generowanych przez system. A mnogość funkcji i ustawień programu wg. mnie czyni z niego najlepszy program narzędziowy. Dziękuję serdecznie za konkurs. :ok
 
Do góry