Narzędzia YoWindow Unlimited za darmo

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
:co jest?
Notatka20_wernrrs.png
:szydera
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
Program już aktywowałem kluczem ze wcześniejszej promocji wiec problemu nie ma - dziwna sprawa bo dostajesz tylko instalator testowy a klucza nigdzie nie ma - przynajmniej u mnie w mailu nie wiem jak u innych . Ale problem jest bo ktoś u nich na stronie na BDJ napisał ze tez klucza nie dostał
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2183
Reakcje/Polubienia
2555
Miasto
Kraków
sheriff napisał:
Program już aktywowałem kluczem ze wcześniejszej promocji wiec problemu nie ma - dziwna sprawa bo dostajesz tylko instalator testowy a klucza nigdzie nie ma - przynajmniej u mnie w mailu nie wiem jak u innych . Ale problem jest bo ktoś u nich na stronie na BDJ napisał ze tez klucza nie dostał
Witam

Ja dostałem kluczyk w mailu
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
No po komentarzach na ich stronie widać ze nie tylko ja mam ten problem może promocja już nie aktualna jest lub problemy techniczne strona ma ich
 

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
sheriff napisał:
No po komentarzach na ich stronie widać ze nie tylko ja mam ten problem może promocja już nie aktualna jest lub problemy techniczne strona ma ich

Sprawdź jeszcze raz i zajrzyj do folderu ze Spamem.
Ja przed chwila sprawdzałem i promocja działa, kluczyk otrzymałem na maila i teraz już będę zawsze wiedział jaka będzie pogoda na cały tydzień :hippie :gwizdek
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
No to jednak był problem techniczny u nich i już klucze wysyłają dla ludzi , właśnie dostałem drugi mail z kluczem od nich .
 

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
No to teraz będziesz wiedział kiedy planować grila :piwko
 

hakah

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Listopad 2013
Posty
338
Reakcje/Polubienia
159
That giveaway is for version 3 instead of version 4 !
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
648
Reakcje/Polubienia
1417
Żadne 3 normalnie do wersji 4. Instalkę pobieramy z linku anonymza i rejestrujemy się z linku Camela i mamy wersję number 4.84
 
Do góry