Gdzie oglądać zakodowane mecze EURO??

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Jak w temacie,czy istnieje możliwość obejrzenia gdzieś w necie meczy niepokazywanych na otwartym Polsacie? :)
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
senior38 napisał:
Jak w temacie,czy istnieje możliwość obejrzenia gdzieś w necie meczy niepokazywanych na otwartym Polsacie? :)

Jak masz talerz, to ASTRA /ZDF, ARD/ i wsio w pięknym HD.
Naziemnie to przy granicy czeskiej DVB-T.

tu masz ściągę od kolegi Zeno


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Na Hotbirdzie ZDF lub Das Erste
Naziemna to czeski CT Sport i białoruski Belarus 1 oraz Belarus
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
ZDF w necie bardzo dobry odbiór, w dodatku możliwość cofania 90 min wstecz, jak ktoś przegapi godz. rozpoczęcia, nie trzeba vpn - wystarczy sensowna wtyczka w przeglądarce (ja sprawdziłem na Touch VPN). ARD - działa bez kombinowania, cofać można 30 min wstecz. Ech, żeby jeszcze można było włączyć komentarz Tomasza Zimocha w radio...
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Zeno napisał:
ZDF w necie bardzo dobry odbiór, w dodatku możliwość cofania 90 min wstecz, jak ktoś przegapi godz. rozpoczęcia, nie trzeba vpn - wystarczy sensowna wtyczka w przeglądarce (ja sprawdziłem na Touch VPN). ARD - działa bez kombinowania, cofać można 30 min wstecz. Ech, żeby jeszcze można było włączyć komentarz Tomasza Zimocha w radio...
Gdzie w necie znalazłeś ZDF?
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
senior38 napisał:
Zeno napisał:
ZDF w necie bardzo dobry odbiór, w dodatku możliwość cofania 90 min wstecz, jak ktoś przegapi godz. rozpoczęcia, nie trzeba vpn - wystarczy sensowna wtyczka w przeglądarce (ja sprawdziłem na Touch VPN). ARD - działa bez kombinowania, cofać można 30 min wstecz. Ech, żeby jeszcze można było włączyć komentarz Tomasza Zimocha w radio...
Gdzie w necie znalazłeś ZDF?
A nie czytasz dokładnie :jezyk
pogadanka-o-wszystkim-i-o-niczym-chat-f3/pi-ka-no-na-reprezentacja-rozgrywki-pucharowe-i-klubowe-t8569-370.html#p195514
na samym końcu posta masz adresy www, wystarczy kliknąć.
 
Do góry