rapideo vs nopremium vs rapidhost vs twojlimit vs ....

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Trochę drogo. W internetach piszą, że około rok temu nopremium kupiło rapideo i teraz to jest to samo, tylko że nopremium troszkę tańszy :dziwak
 

wcpicker

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Grudnia 2012
Posty
954
Reakcje/Polubienia
121
Miasto
Łódzkie
Dopiero co była promocja że jakimkolwiek doładowanie było naliczane X 2, więc jak kupiłem doładowanie na allegro to 1 GB wynosi mnie 11 groszy, a jeżeli wsiąść po uwagę HappyHour to jeszcze taniej
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Ja wiem, że jak kupię na alledrogo to wychodzi taniej, ale chodzi mi o to co jest na stronie.
Znalazłem jeszcze taki serwis i widzę, że ceny niezłe. Jak ktoś korzystał to może się wypowiedzieć.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

wcpicker

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Grudnia 2012
Posty
954
Reakcje/Polubienia
121
Miasto
Łódzkie
Prembox.com kod na 2GB oraz możliwość podwojenia doładowania.
W najbliższych dniach podwajamy doładowania transferowe o wielkości do 100 GB! To oznacza, że koszt 1 GB wyniesie zaledwie 13 gr, a jeśli wykorzystasz HappyHour to nawet 1 gr! Nie zapomnij doładować konta do niedzieli 6 września do godziny 23:59 :)

Ostatnio wprowadziliśmy wiele usprawnień i nowości w naszym serwisie, w tym między innymi: pakiety czasowe i hostingi takie jak: storbit, tezfiles, devilshare czy filepack.

Na dodatek, po raz kolejny rozdajemy TRANSFER ZA FRIKO! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy kod doładowujący na 2 GB.

Aby doładować swoje konto, wystarczy, że zalogujesz się i po wybraniu w lewym menu 'Zwiększ transfer' w polu formularza 'Otrzymany kod', wprowadzisz ten kod: 61FALZJU.
Kod dostałem na pocztę jeszcze nie wykorzystałem. Dla nowych użytkowników serwis daje 3GB gratis + te 2GB razem to już coś. Może z kodu będzie mogła skorzystać większa liczba zainteresowanych
 

juhuhu

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Lipiec 2012
Posty
213
Reakcje/Polubienia
3
Catshare - rozdało użytkownikom vauchery na 24-h w ramach promocji,
 

Cetus

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
313
Reakcje/Polubienia
47
A znacie może jakiś hosting który obsługuje rarefile? Oprócz prembox.
 

Conti

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
978
Reakcje/Polubienia
76
podwajanie doładowań, trwa już od kilku dni,
na rapideo się skończyło
końcówka na nopremium
początek na twojlimit
 
Do góry