Darmowy program do prezentacji multimedialnej?

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
Chodzi mi o program w miarę prosty w obsłudze, ale z jakimiś ciekawymi efektami (chodzi głównie o animacje typu jakieś spadające serduszka itp. oraz efektowne przejścia), w którym można przygotować pokaz slajdów z podkładem muzycznym. Byłoby dobrze, gdyby był po polsku, no chyba, że jest naprawdę intuicyjny w obsłudze. Możecie polecić coś sprawdzonego i naprawdę dobrego?
 

PainTrain

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Styczeń 2016
Posty
105
Reakcje/Polubienia
6
Może SlideDog? Program służy właśnie do tworzenia prezentacji multimedialnych. Z tego co się orientuję to niestety nie jest po polsku.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Alternatywnie możesz jeszcze sprawdzić moduł Impress w OpenOffice albo LibreOffice. On także służy do tworzenia prezentacji, ale nie wiem czy można w nim uzyskać efekty o jakich wspominałeś.
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
Nie jestem pewna,czy o coś takiego chodzi. Nie potrzebuję takich funkcji jak tworzenie ankiet czy prowadzenie transmisji pokazu online. Wolałabym, aby program był jak najprostszy ale jednocześnie mający jakieś atrakcyjne, gotowe efekty, a w opisie tego SlideDog nic nie ma na ten temat :( Chodzi o prezentację na wesele, więc głównie pokaz slajdów z muzyką w tle plus jakieś fajne przejścia czy efekty, które ożywią zdjęcia i nadadzą im romantycznego charakteru, np. jakieś latające świetliki czy coś. Mam na myśli głównie jakieś animacje, bo same fotki to mogę sobie upiększyć w programie graficznym. No i możliwość dodania ozdobnych tekstów, które też jakoś ciekawie będą się pojawiać i znikać. Jednym słowem takie trochę kiczowate to będzie, nie żadna poważna prezentacja naukowa :p Dostanę materiały i mam wykonać prezentację, a młodzi będą ją sobie później musieli odtworzyć na tym weselu i nie może to być dla nich skomplikowane, bo zupełnie się na takich rzeczach nie znają i nigdy prezentacji nie robili. Także najlepiej aby odtwarzanie polegało na wciśnięciu przycisku PLAY i nic więcej ;)
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
Obejrzałam sobie trochę takich prezentacji na YT i znalazłam takie, które zawierają efekty, o jakie mi chodzi:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
- tutaj te migocące, białe światełka
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
- animacja napisów i ozdobnych zawijasów plus migocące, rozmyte, kolorowe światełka.
Czy jest więc jakiś darmowy program zawierający takie efekty?
 

PainTrain

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Styczeń 2016
Posty
105
Reakcje/Polubienia
6
Niestety, marna jest szansa, że znajdziesz darmowe programy, które zaoferują ci takie lub nawet podobne efekty jak Sony Vegas lub Adobe After Effects.
 
Do góry