Przed instalacją Win 10 - hmmm ...

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2178
Reakcje/Polubienia
2537
Miasto
Kraków
grummer napisał:
6 miesięczna wersja programu do back-upu to jakaś kpina. Przecież z tego nie korzysta się codziennie jak z antywirusa. I co, po 6 miesiącach jak będę chciał przywrócić system to wyskoczy mi takie wspaniałe okienko celem wpisania nowego klucza? Dziękuję, zostaję przy dożywotnim Acronisie 2010, na który dawno temu była promocja...
Gdyby po 6 miesiącach faktycznie przestawał działać to tak ale tak nie jest. Klucz zarejestrowałem na stronie Acronisa i dalej jest aktywny chociaż minęło dużo więcej czasu. Poza tym utworzona płyta Bootowalna czy też Pendrive przy pomocy zarejestrowanej wersji Acronisa działa bez żadnych ograniczeń czasowych.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35550
Reakcje/Polubienia
24586
Miasto
Trololololo
te 6 miesięcy to pewnie na aktualizacje jest :bea , a tak na marginesie nie kumam całego tego szału acronisowego, owszem jest dobry ale jest tyle innych programów do backupu, darmowych i równie dobrych.Pierwszy lepszy to Macrium reflect free.
 

memnon

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Luty 2014
Posty
1632
Reakcje/Polubienia
3942
helium napisał:
grummer napisał:
6 miesięczna wersja programu do back-upu to jakaś kpina. Przecież z tego nie korzysta się codziennie jak z antywirusa. I co, po 6 miesiącach jak będę chciał przywrócić system to wyskoczy mi takie wspaniałe okienko celem wpisania nowego klucza? Dziękuję, zostaję przy dożywotnim Acronisie 2010, na który dawno temu była promocja...
Gdyby po 6 miesiącach faktycznie przestawał działać to tak ale tak nie jest. Klucz zarejestrowałem na stronie Acronisa i dalej jest aktywny chociaż minęło dużo więcej czasu. Poza tym utworzona płyta Bootowalna czy też Pendrive przy pomocy zarejestrowanej wersji Acronisa działa bez żadnych ograniczeń czasowych.
Potwierdzam mi działa od początku promocji , grubo ponad rok . A może i dłużej . Na koncie Acronisa też cały czas aktywny (zaglądam tam czasem bo brałem udział w beta testach ATI2016 i teraz ATI2017 ) , a kluczyk na ATI2015 cały czas ważny :)
 

grummer

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Lipiec 2010
Posty
457
Reakcje/Polubienia
2
No to zmienia postać rzeczy :).

Oxy, dla mnie najważniejszą funkcją oprócz tworzenia bezbłędnych kopii zapasowych jest tworzenie partycji recovery i możliwość przywrócenia przy bootowaniu za pomocą klawisza f*. Niewiele programów ma taką opcję. Do tej pory spotkałem się z tym w Paragonie i Acronisie i programach do tworzenia migawek.
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2178
Reakcje/Polubienia
2537
Miasto
Kraków
OXYGEN THIEF napisał:
te 6 miesięcy to pewnie na aktualizacje jest :bea , a tak na marginesie nie kumam całego tego szału acronisowego, owszem jest dobry ale jest tyle innych programów do backupu, darmowych i równie dobrych.Pierwszy lepszy to Macrium reflect free.
Zgadza się jest wiele programów do backupu i każdy ma swojego faworyta. Ja testowałem kilka programów ale tylko Acronis nigdy mnie nie zawiódł więc jest dla mnie numerem jeden. Niewątpliwą zaletą jest to że przy pomocy bootowalnego nośnika ratunkowego można nie tylko przywracać kopię ale także tworzyć kopię. :piwko
 
Do góry