Konkurs - Kaspersky Total Security Multi Device

Status
Zamknięty.

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
Do wygrania są 2 licencje Kaspersky Total Security - multi-device na rok, licencje uzyskałem dzięki z KasperskyLab Polska, któremu bardzo dziękuję .
Licencje nie są przeznaczone do dalszej odsprzedaży.
Aktywacja na terenie RP /konkurs wyłącznie dla użytkowników polskiej wersji programu/
/info od sponsora/


KTS-MD-2016_pol_200px.jpg


Pakiet Kaspersky Total Security - multi-device chroni prywatność, finanse, tożsamość, zdjęcia oraz wszystkich członków rodziny przed najnowszymi zagrożeniami internetowymi. Jeden produkt z jedną licencją zabezpieczający komputery PC i Mac oraz smartfony i tablety z systemem Android.

Ochrona Twojego życia cyfrowego przed zagrożeniami internetowymi
Ochrona dowolnej kombinacji komputerów PC i Mac (przy użyciu aplikacji Kaspersky Internet Security for Mac) oraz urządzeń z systemem Android (przy użyciu aplikacji Kaspersky Internet Security for Android)
Ochrona prywatności i zabezpieczenie przed kradzieżą tożsamości
Dodatkowa warstwa zabezpieczeń podczas zakupów i transakcji bankowych online
Ochrona dzieci przed zagrożeniami internetowymi
Zarządzanie hasłami do aplikacji i witryn internetowych
Ochrona zdjęć, muzyki oraz poufnych plików
Ochrona bez wpływu na wydajność urządzenia
Łatwe zarządzanie ochroną na wszystkich urządzeniach

Funkcje i korzyści
BEZPIECZEŃSTWO - ochrona Twojego życia cyfrowego przed zagrożeniami internetowymi
Cyberprzestępcy każdego dnia tworzą setki tysięcy nowych szkodliwych programów. Z tego powodu nasze wspomagane przez chmurę rozwiązanie jest nieustanne doskonalone, dzięki czemu ochrona przed wszelkimi szkodliwymi programami i zagrożeniami internetowymi jest jeszcze skuteczniejsza. Produkt pozwala także blokować banery reklamowe i filtrować irytujące wiadomości spamowe.

KOMPUTERY PC I MAC ORAZ URZĄDZENIA MOBILNE - ochrona dowolnej kombinacji komputerów PC i Mac oraz urządzeń z systemem Android
Innowacyjne technologie zabezpieczające zapewniają wielowarstwową ochronę w sieci, niezależnie od używanego urządzenia. Urządzenia mobilne łatwo zgubić, dlatego nasze rozwiązanie zawiera funkcje zabezpieczające przed kradzieżą. Pozwalają one na zdalne zablokowanie zgubionego lub skradzionego urządzenia, zlokalizowanie go, a nawet usunięcie danych z jego pamięci.

PRYWATNOŚĆ - ochrona prywatności i zabezpieczenie przed kradzieżą tożsamości
Ataki phishingowe, które mogą doprowadzić do kradzieży tożsamości lub pieniędzy, są blokowane automatycznie. Co więcej, technologia Ochrona kamer internetowych uniemożliwia szpiegowanie użytkownika za pośrednictwem jego kamery internetowej. Nasze rozwiązanie uniemożliwia śledzenie** nawyków przeglądania stron internetowych i zapobiega rejestrowaniu informacji osobistych.

PIENIĄDZE - dodatkowa warstwa zabezpieczeń podczas zakupów i transakcji bankowych online
Za każdym razem, gdy za pomocą komputera PC lub Mac odwiedzasz stronę internetową banku, sklepu lub serwisu płatności, unikatowa technologia Bezpieczne pieniądze sprawdza, czy strona jest bezpieczna, uniemożliwia przeprowadzenie oszustwa przy użyciu sfałszowanych zasobów i otwiera witrynę w specjalnym trybie chronionym.

DZIECI - ochrona dzieci przed zagrożeniami internetowymi
Nasze łatwe w użyciu technologie ułatwiają zabezpieczanie dzieci przed zagrożeniami internetowymi, blokują niepożądane treści i witryny internetowe oraz zarządzają dostępem do serwisów społecznościowych**. Nasze rozwiązania chronią dzieci podczas używania komputerów PC i Mac, urządzeń iPhone i iPad oraz urządzeń z systemem Android.

HASŁA - zarządzanie hasłami i łatwiejszy dostęp do aplikacji oraz witryn internetowych
Wszystkie hasła do aplikacji i witryn internetowych są bezpiecznie przechowywane oraz synchronizowane, a dostęp do nich możliwy jest z poziomu komputerów PC i Mac, smartfona i tabletu z systemem Android oraz urządzeń iPhone i iPad. Aby mieć dostęp do wszystkich zapisanych haseł, wystarczy zapamiętać tylko jedno hasło główne. Rozwiązanie Kaspersky Password Manager generuje silne hasła do wszystkich kont internetowych oraz aplikacji na komputerach PC i Mac.

PLIKI - ochrona zdjęć, muzyki, dokumentów finansowych i innych plików
Kopia zapasowa zapisywana lokalnie i w chmurze* pozwala na przechowywanie kopii zdjęć, plików muzycznych itp. Jeśli komputer ulegnie awarii, dostęp do wszystkich cennych plików przechowywanych w internetowej kopii zapasowej będzie możliwy z dowolnego zgodnego urządzenia. Pliki można również szyfrować*, tak aby nieautoryzowani użytkownicy nie mieli do nich dostępu, a gdy dany plik nie będzie Ci potrzebny, możesz go całkowicie zniszczyć*.

WYDAJNOŚĆ - bezpieczeństwo na najwyższym poziomie*** bez wpływu na wydajność urządzenia
Nasze technologie zabezpieczeń łączą w sobie maksymalną ochronę i wydajność - działają w tle bez spowalniania pracy urządzenia.

ŁATWOŚĆ UŻYTKOWANIA - bezproblemowe zarządzanie zabezpieczeniami na wszystkich urządzeniach
Bezpłatne konto My Kaspersky umożliwia zarządzanie zabezpieczeniami na wszystkich komputerach, tabletach i smartfonach z dowolnego miejsca z dostępem do internetu. Możesz sprawdzać stan licencji i zabezpieczeń wszystkich dostępnych urządzeń, dostosowywać najważniejsze funkcje zabezpieczeń**, otrzymywać oferty specjalne, a także pobierać bezpłatne produkty firmy Kaspersky Lab. Konto My Kaspersky daje również dostęp do pomocy technicznej.

screeny

2_KTS_Main_UI10-252781.png


3_KIS_for_Mac_Main_UI10-252782.jpg


4_kisa.png


5_KPM_Web_Tab_Win10-252895.png


6_KPM_Application_tab_for_Win10-252896.png


7_KPM_Identity_tab_for_iOS10-252897.png


8_KPM_Notes_Tab_for_Android10-252893.jpg


9_KSK_Win.png


Wymagania sprzętowe

Wszystkie urządzenia
Połączenie z internetem - wymagane do aktywowania i aktualizowania produktu, a także do działania niektórych funkcji oprogramowania.
Komputery stacjonarne i laptopy z systemem Windows
Około 480 MB wolnego miejsca na dysku twardym
Napęd CD-ROM lub DVD-ROM (do instalacji z płyty)
Microsoft® Internet Explorer® 81 lub nowszy
Microsoft Windows® Installer 3.0 lub nowszy
Oprogramowanie Microsoft .NET Framework w wersji 4 lub nowszej
Technologia ochrony kamer internetowych działa tylko na komputerach PC. Obsługuje szeroką gamę zgodnych kamer.

Microsoft Windows 102 Home / Pro / Enterprise (wersje 32- lub 64-bitowe3)
Microsoft Windows 8.1 / Pro / Enterprise / 8.1 Update (wersje 32- lub 64-bitowe3)
Microsoft Windows 8 / Pro / Enterprise (wersje 32- lub 64-bitowe3)
Microsoft Windows 7 Starter / Home Basic / Home Premium / Professional / Ultimate SP1 lub nowszy (wersje 32- lub 64-bitowe3)
Microsoft Windows Vista® Home Basic / Home Premium / Business / Enterprise / Ultimate SP1 lub nowszy (wersje 32- lub 64-bitowe3)
Procesor: 1 GHz lub szybszy
Pamięć (RAM): 1 GB (systemy 32-bitowe) lub 2 GB (systemy 64-bitowe)

Microsoft Windows XP4 Home / Professional (w wersji 32-bitowej) SP3 lub nowszy / Professional (w wersji 64-bitowej3) SP2 lub nowszy5
Procesor: 800 MHz lub szybszy
Pamięć (RAM): 512 MB
Tablety z systemem operacyjnym Windows (urządzenia z procesorem Intel®)
Microsoft Windows 102 Home / Pro / Enterprise (wersje 32- lub 64-bitowe3)
Microsoft Windows 8.1 / 8.1 Pro (w wersji 64-bitowej3)
Microsoft Windows 8 / 8 Pro (w wersji 64-bitowej3)
Minimalna rozdzielczość ekranu: 1024 × 600
Komputery stacjonarne i laptopy Mac
Pamięć (RAM): 1 GB
550 MB wolnego miejsca na dysku twardym do instalacji aplikacji (zależnie od rozmiaru antywirusowych baz danych)
OS X 10.9, 10.10, 10.11
220 MB wolnego miejsca na dysku twardym do pobrania aplikacji
Technologia ochrony kamer internetowych działa na komputerach z systemem OS X i obsługuje szeroką gamę zgodnych kamer.
Smartfony i tablety z systemem Android
Android™ 4.0 - 6.0
Minimalna rozdzielczość ekranu: 320 × 480
iPhone i iPad6
iOS® 8.0 lub nowszy
Windows Phone®7
Windows Phone 8

więcej info
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Zasady konkursu
1.Napisz komentarz ,dlaczego do Ciebie ma trafić Kaspersky Total Security - multi-device ?
2.Komentarz wyłącznie w języku polskim.
3.W konkursie mogą brać udział użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu !!
4. Zakończenie konkursu 22.08.2016 godz.23.59.59" :klawik.
5. Proszę doczytać opis konkursu "do końca" i dołączyć emotkę :dziękuję na potwierdzenie.

Zwycięzców wyłoni portal Random i będę mieli 24 godz. na potwierdzenie wygranej na PW
Powodzenia


Specjalne podziękowania dla kolegi andyxa za bezinteresowną pomoc przy realizacji tego konkursu.
 

scypion

Nowy użytkownik
Dołączył
14 Grudnia 2015
Posty
5
Reakcje/Polubienia
6
thx za konkurs :dziękuję
programik przyda mi się na lapka bo tam używam jakiegoś darmowego a na stacjonarce to oczywiście tego.
dobry pakiet zabezpieczający chociaż nie korzystam ze wszystkich funkcji.
 

jerzy601

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
187
Reakcje/Polubienia
56
dzięki za konkurs. :dziękuję
program dosc znany i jest znakomitym zabezpieczeniem naszego komputera przed róznymi infekcjami jakie mogą się dostać do naszego systemu .bardzo by mi się przydał taki programik moze mi się uda wygrać i szczęscie mi dopisze.
zyczę wszystkim powodzenia biorącym udział.
 

Micx

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Lipiec 2013
Posty
210
Reakcje/Polubienia
195
Witam
Trzeci!
Dobra, bez żartów.
Dlaczego chciałbym, wygrać Kacpra? Aby zabezpieczyć 2 (lub 3) laptopy, 2 staruśkie PC z Xp-kiem i 2 smartfony. A Kaspersky od kilkunastu lat (pomijając jedynie 2009) jest niekwestionowanym zwycięzcą we wszystkich rodzaju testach. Nie zaciąga hamulca jak choćby BitDefender, nie jest tak nieskuteczny jak AVG, a i inne wszystkie pakiety wciąga nosem. A poza tym w końcu kiedyś mi się musi udać wygrać ten szacowny program :)

Mimo wszystkim życzę wszystkim innym powodzenia
Pozdrawiam

P.S.
I na koniec zgodnie z zasadami. Dzięki za konkurs
:dziękuję
 

nagelfar44

Wygadany
Dołączył
18 Wrzesień 2015
Posty
41
Reakcje/Polubienia
3
Hej!

PODZIĘKOWANIA za kolejny konkurs z cennymi nagrodami :dziękuję
A dlaczego biorę w nim udział? Otóż niedawno skończyła mi się licencja na Bitdefendera i od tamtej pory próbuję zainstalować z powodzeniem jakieś oprogramowanie antywirusowe. Próbowałem już różne wersje trialowe, jak i programy freeware'owe, ale ciągle mój PC w obecnej konfiguracji "krzaczy się" okrutnie: a to jakiś konflikt softowy np. z MBAM, a to przeglądarka się notorycznie wysypuje, albo całość zwalnia tak masakrycznie, że wszystkiego się odechciewa....
Może więc Kaspersky objawi się jako panaceum na bolączki mojego PC-ta, wystarczy przecież tylko wygrać ten konkurs :Tak
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
232
Reakcje/Polubienia
240
Pierwsze- to dzięki za ten soft i ten konkurs :dziękuję Po drugie KTS to pakiet od wielu lat czołówka w skuteczności o czym świadczą testy jakie przechodzi i to decyduje o wyborze skutecznej ochrony a w dzisiejszym internecie to jest nieodzowne.Mam końcówkę licencji KIS_a-kasy brak-zaryzykuję :) mimo że przy dwóch licencjach do podziału będzie ciasno...program wart zdobycia, bo skuteczny a przy tym lekki już w standartowych ustawieniach, a przy ustawieniach własnych (trochę paranoji) prawie warownia-Pzdr!
 

stefek

Wygadany
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
57
Reakcje/Polubienia
22
:dziękuję Podzięowania za konkurs .
Z oprogramowaniem Kaspersky miałem do czynienia parę lat temu,był to niekwestionowany lider oprogramowania antywirusowego w tamtym czasie i prawdopodobnie dalej nic się nie zmieniło w tej kwestii .Mam do zabezpieczenia
dwa laptopy i parę urządzeń mobilnych ,dlatego chętnie wezmę udział w tym konkursie.
Pozdrawiam :dziękuję
 

mrsurfer77

Świeżak
Dołączył
4 Kwiecień 2011
Posty
10
Reakcje/Polubienia
1
Witam!Zgłaszam się do konkursu Kaspersky Total Security.Ponieważ właśnie kończy mi się licencja roczna na program Kaspersky Internet Security dlatego chciałbym wygrać w konkursie nową licencje na program Kaspersky Total Security.Nadmieniam że Kaspersky dobrze chroni mojego laptopa.Pozdrawiam. :dziękuję
 

1qaz

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
4 Wrzesień 2010
Posty
551
Reakcje/Polubienia
89
Tylko tyle osób na taki soft? Super! Może szczęście dopiszę właśnie mnie :sarkazm. To jeden z tych konkursów, na które czekam z niecierpliwością. Dlaczego? Bo to naprawdę fajny program. Co prawda z wersją Total (dawniej PURE) nigdy nie miałem do czynienia ale program spod znaku Kaspersky to gwarancja spokoju podczas przeglądania sieci. Aplikacja posiada wszystko aby uchronić nasz komputer i smartfon przed różnymi rodzajami malware. Jak (prawie) wszyscy wiedzą wylęgło się tego dziadostwa sporo. Dodatkowo aplikacja posiada ciekawy moduł: Kaspersky Password Manager, który pozwoli nam nie tylko przechowywać nasze hasła ale także tworzyć je z dziecinną łatwością. Już nigdy nie użyjemy hasła typu: 12345. Poza tym logowanie do stron internetowych przy pomocy tego modułu jest o wiele wygodniejsze niż wpisywanie haseł "ręcznie". Już kiedyś wygrałem na forum (i to nie raz) właśnie licencję do pakietu Kaspersky (był to KIS) i żadna z tych licencji nie została odłożona "na półkę". Wszystkie zostały aktywowane i sprawdzały się znakomicie. Co prawda nie ja ich używałem (ze względu na mój zabytkowy komp) ale trafiły do mojego brata. Nigdy nie zdarzyło się aby na coś narzekał czy też miał problemy z wirusami na komputerze. Może i tym razem nie będzie musiał wydawać nic na ochronę komputera - trzymam kciuki. Jeszcze jedno. Tradycyjnie dzięki za organizację konkursu i gratis emotka: :dziękuję
 

angellomichel387

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
16 Sierpień 2013
Posty
573
Reakcje/Polubienia
1052
Dzięki za konkurs
Od kilku lat używam NiS
Próbowałem już kilku innych ....
Chce zmienić obecną ochronę
Testowałem już kilka ...
Ale jak mam zmienić to tylko na jedynkę wśród antywirusów !!Kaspersky jest najlepszy od dawna tak twierdzę
dlatego spróbuje szczęścia i jak uda mi się wygrać to robię zmianę na stałe
 

whitezombie

Świeżak
Dołączył
10 Wrzesień 2011
Posty
30
Reakcje/Polubienia
0
Trzy powody:
1.Kocham Rosjan :piwko
2.Lubię wódkę :piwko
3.Życie jest jak MATRIOSZKA(odpowiednik pliku rar)-nigdy nie wiesz co w babie siedzi :bea (no i przed tym może nas ustrzec Kaspersky) :zaciesz
No i oczywiście podziękowania za konkurs :dziękuję
 

Sakha

Wygadany
Dołączył
8 Styczeń 2016
Posty
75
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Tu i Tam
Korzystam z KIS ale za 90 dni kończy mi się licencja więc ta byłby jak znalazł z rozszerzeniem o m.in Kaspersky Password Manger . :dziękuję
Podziękować tak ToGor andyxa jak i firmie Kaspersky Polska :dziękuję
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
WPIS /UZUPEŁNIAJĄCY/ POZA KONKURSEM

- więcej na temat Kaspersky Password Manager - opis możecie przeczytać tutaj:

http://programyzadarmo.net.pl/opisy...6/kaspersky-password-manager-opis-t28928.html

P.S.
Gwoli wyjaśnienia /może niezbyt jasno się wyraziłem/: o ikonkę :dziękuję prosiłem dla kolegi, który pomógł BEZINTERESOWNIE przy opisie, i zasłużył na nią bardziej niż co niektórzy na "złoty medal". :klawik.
 

Human

Świeżak
Dołączył
16 Czerwiec 2016
Posty
17
Reakcje/Polubienia
0
Można by debatować całe dnie i noce nad tym, dlaczego to właśnie do mnie powinien trafić ten zacny program ale poprzestanę na krótkim stwierdzeniu, że chciałbym, czułbym się zaszczycony oraz mile zaskoczony ;)
Dobry soft nie jest zły! :dziękuję
 

michelx

Nowy użytkownik
Dołączył
30 Czerwiec 2011
Posty
8
Reakcje/Polubienia
0
Witam i dzięki za kolejny konkurs. Na komputerze córki właśnie kończy się z 3 miesięczna wersja Kasperskiego. Program nie stwarzał żadnych problemów. Dlatego fajnie by było wygrać ten program i zainstalować jej wersję roczną.
Pozdrawiam :dziękuję
 
Status
Zamknięty.
Do góry