Norton Internet Security za 20 lub nawet 17 złotych

skeleton

Świeżak
Dołączył
2 Czerwiec 2011
Posty
39
Reakcje/Polubienia
0
Odkopuję stary temat, ale ta promocja ciągle działa.
Norton Internet Security na rok kosztuje 20 zł, zaś na 2 lata 35,99 zł. Po kontakcie z supportem gdy stwierdziłem, że chcę zwrot pieniędzy , bo nie jestem zadowolony z zakupu, gdyż chciałem Norton Security, zamieniono mi licencję na Norton Security na 5 urządzeń.
 

jan13

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Lipiec 2010
Posty
214
Reakcje/Polubienia
19
Potwierdzam można legalnie zakupić!
Dzięki za odgrzanie tematu mnie się przydało.
 

jan13

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Lipiec 2010
Posty
214
Reakcje/Polubienia
19
Na NIS-najnowszy,jeśli jeśli ktoś chce NS to kontakt z pomocą techniczną przez czat [polski].
 

alojzy

Bardzo aktywny
Dołączył
9 Czerwiec 2014
Posty
151
Reakcje/Polubienia
4
Taka jest tam informacja
Skorzystanie z oferty oznacza zakup cyklicznej subskrypcji, która zostanie automatycznie odnowiona za opłatą po upływie początkowego okresu (patrz punkt 4 poniżej).
Aktualna cena obowiązuje w początkowym okresie subskrypcji. Po tym czasie subskrypcja będzie automatycznie odnawiana co rok w cenie 239,99 zł za produkt Norton™ Internet Security (jeśli dotyczy). Cena może ulec zmianie, ale klienci z wyprzedzeniem otrzymają odpowiednią informację.
Z subskrypcji można zrezygnować w dowolnym momencie, odwiedzając stronę manage.norton.com lub kontaktując się z działem pomocy technicznej Norton. W przypadku anulowania subskrypcji Norton pozostanie ona aktywna przez pozostałą część opłaconego okresu.
W przypadku automatycznego odnawiania subskrypcji Norton są akceptowane następujące formy płatności: Karta kredytowa lub debetowa,PayPal. Jeżeli wybrana zostanie inna forma płatności, subskrypcja nie zostanie automatycznie odnowiona i trzeba będzie ręcznie wykonać procedurę odnowienia.
Jak to potem wyłączyć, żeby z partyzanta nie zabrała kasy z Paypala?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35902
Reakcje/Polubienia
24982
Miasto
Trololololo
odznacz automatyczne odnawianie subskrypcji
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


a tu więcej (kliknij)
[lmgtfy]automatyczne odnawianie subskrypcji norton[/lmgtfy]
 

Mikelonsky

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Kwiecień 2011
Posty
152
Reakcje/Polubienia
5
Dziękuje skeleton za pomocne wykopaliska! :dziękuję
OXYGEN THIEF jak zwykle ze spokojem tłumaczy, jak zwykle trzyma rękę na pulsie i czuwa na posterunku...
A dla alojzy informacja która pojawi sie po dokonaniu płatności:
"Twoja subskrypcja obejmuje usługę automatycznego odnawiania programów Norton. Pod koniec początkowego okresu subskrypcji usługa zostanie odnowiona, a forma płatności Karta kredytowa lub debetowa będzie co rok automatycznie obciążana aktualną opłatą (wraz ze stosownymi podatkami) bez jakichkolwiek działań ze strony użytkownika. Aby w dowolnym momencie zmienić ustawienia subskrypcji lub zrezygnować z usługi automatycznego odnawiania, można przejść na stronę manage.norton.com lub skontaktować się z centrum obsługi klienta Norton."
 

alojzy

Bardzo aktywny
Dołączył
9 Czerwiec 2014
Posty
151
Reakcje/Polubienia
4
Gites majonez, kupiłem odznaczyłem mam jeszcze Pandę na pół roku a potem mam KIS na rok, dziękuję bardzo za cynk
 

jan13

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Lipiec 2010
Posty
214
Reakcje/Polubienia
19
Jak to nie wczytuję? Przed chwilą sprawdzałem promocja trwa w najlepsze.
 

siwydany

Nowy użytkownik
Dołączył
14 Marzec 2015
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
witam

strona działa ale przynajmniej u mnie dziś nie wyświetla się możliwość wybrania licencji na 2 lata
 

alojzy

Bardzo aktywny
Dołączył
9 Czerwiec 2014
Posty
151
Reakcje/Polubienia
4
W dalszym Ciągu opcja jest możliwa. Ciekawy jestem jak ma się ta wersja do najnowszego upgrade windy 10. Wczoraj dostałem dużą aktualizację win10, potem miałem komunikat że moja wersja IS jest nie kompatybilna z najnowszą wersją windy. Abonament się kończy w grudniu może warto uaktualnić znowu na rok.
 

jan13

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Lipiec 2010
Posty
214
Reakcje/Polubienia
19
Za tą cenę warto.Co do kompatybilności to sprawdź czy WD jest wyłączony w ustawieniach a zapora w trybie ręcznym.Po aktualizacji system bezpieczeństwa W10, może nie wykrywać zewnętrznych zabezpieczeń.
 
Do góry