Konkurs - Kaspersky Total Security Multi Device

Status
Zamknięty.

vitio

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Styczeń 2012
Posty
188
Reakcje/Polubienia
119
Program ten jest naprawdę wielopoziomowym obrońcą systemu. Wypróbowywałem inne oprogramowanie antywirusowe, ale żaden inny nie spełnia tak moich oczekiwań jak ten. Chroni zarówno komputer jak i telefon m.in. przy operacjach bankowych czy podczas kradzieży lub zagubienia telefonu. Pliki można szyfrować a hasła przechowywać w menadżerze.
Bardzo chętnie skorzystam z licencji, jeśli udało by się zostać wylosowanym.
Dziękuję za konkurs :)
 

alojzy

Bardzo aktywny
Dołączył
9 Czerwiec 2014
Posty
151
Reakcje/Polubienia
4
Kiedyś posiadałem, byłem bardzo zadowolony. Kompleksowy pakiet zabezpieczeń, prosta obsługa, całkiem wydajny, firewall to wszystko co potrzebuję do ochrony swojego kompa. Bardzo proszę o dołączenie mnie do konkursu.
 

plejmix

Bardzo aktywny
Dołączył
28 Styczeń 2012
Posty
172
Reakcje/Polubienia
22
Kaspersky Total Security kompleksowy pakiet zabezpieczający absolutna czołówka tego typu programów jest w nim wszystko co potrzebne do zabezpieczenia naszego komputera przed intruzami
Pozdrawiam
 

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
Dziękuję za konkurs :dziękuję
Dla mnie jeden z najlepszych pakietów zabezpieczających. Można nim chronić nie tylko komputer, ale też pozostałe urządzania mobilne.Ma tez wiele innych funkcji użytecznych, które przydają się w codziennym użytkowaniu Internetu. Interfejs jest intuicyjny i wielofunkcyjny. Dlatego zgłaszam się do konkursu.
 

piotr8989

Bardzo aktywny
Dołączył
24 Wrzesień 2012
Posty
137
Reakcje/Polubienia
3
Wielki dzięki za konkurs. Do świąt jeszcze daleko, ale że byłem grzeczny to Mikołaj może przyjdzie wcześniej. Kaspersky posiada wszystko, żeby spać spokojnie, gdy po sieci serfują dzieciaki. Fajny i łatwy interfejs to co lubię najbardziej. Na dzień dzisiejszy jedyny pakiet, który może być wykorzystany w każdym urządzeniu, czy to komputer, czy smartfon czy nawet iphone. Miodzio. Posiada dużo funkcji i nie zamula sprzętu. Klasa w klasie, w końcu w wielu rankingach jest najlepszy. Trzeba wspierać wschodnich sąsiadów :ok
 

Piotrek

Świeżak
Dołączył
21 Wrzesień 2012
Posty
18
Reakcje/Polubienia
7
Niedawno skończyła mi się licencja na Kaspersky Anti-Virus. zdecydowanie jeden z najlepszych antywirusów jaki używałem, chętnie zabezpieczyłbym swojego laptopa bardziej rozbudowaną wersją
Dzięki za konkurs :dziękuję
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35551
Reakcje/Polubienia
24588
Miasto
Trololololo
Temat zamykam, wyniki zostaną podane około południa. :bea
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35551
Reakcje/Polubienia
24588
Miasto
Trololololo
8as0pAT.jpg


Nagrody otrzymują userzy vitio i nagelfar44
napiszcie do Togora

member155.html
w celu potwierdzenia wygranej.

Gratulacje.
 

nagelfar44

Wygadany
Dołączył
18 Wrzesień 2015
Posty
41
Reakcje/Polubienia
3
:yahoo HURRRAA, udało się!
Bardzo dziękuję organizatorom i sponsorom konkursu :ukłon
 
Status
Zamknięty.
Do góry