NordVPN zniżka

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9846
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19144
Reakcje/Polubienia
55677
2letnia drozej poszla, 3letnia tez, ale nadal sie da... co wiecej, strone po polsku zrobili, wiec bez nabijania affilaites, jescze przez pare godzin (podobno) :
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Polska strona jest już od dawna ;) A z promocji skorzystałem ponad miesiąc temu i teraz mam ważność do lipca 2022 :)
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4275
Reakcje/Polubienia
5690
Miasto
To tu to tam....
Tu byl sobie post, ale @Kamelka ma pretensje ze jestem "ich ekspertem do wszystkiego". Wiec juz nie ma.
 
Ostatnia edycja:

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19144
Reakcje/Polubienia
55677

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
Trochę jak do jeża podchodzę do tych mocno lansowanych VPN-ów na stronach zajmujących rankingowaniem tychże usług. Lata mijają, a te same VPN-y ciągle okupują pierwsze miejsca. Jak się dobrze płaci, to ma się dobre opinie tu i ówdzie.
Do Norda nic nie mam /używałem kiedyś/, ale za szybki to on wtedy nie był-tak jak i CyberGhost. Poza tym czytałem już dawniej o wyciekach.
Taka ciekawostka à propos Norda /dotyczy to również innych 'masowych" VPN-ów. Jak weszła w kwietniu tego roku nowa ustawa hazardowa, to największy i ulubiony bukmacher Polaków, czyli bet365, bezwzględnie wycinał adresy IP przypisane do serwerów Norda, bo Polacy próbowali za pomocą VPN-ów obchodzić przepisy i tworzyć konta na adresy zagraniczne, ale grając z terytorium Polski. Małe, mniej znane VPN-y jakoś się przeciskały, ale m.in.Nord był na cenzurowanym.
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4275
Reakcje/Polubienia
5690
Miasto
To tu to tam....
Tu byl sobie post, ale @Kamelka ma pretensje ze jestem "ich ekspertem do wszystkiego". Wiec juz nie ma.
 
Ostatnia edycja:

wwd

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Styczeń 2012
Posty
362
Reakcje/Polubienia
257
Dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Czytałem ten komentarz wyżej, tylko że właśnie teoretycznie nord jak to wszędzie piszą nie trzyma logów itp.
Skoro może to być nieprawdą, bo są takie domysły, to wtedy pod znakiem zapytania stoi sens kupowania usługi, która akurat pod tym względem nie będzie się różniła od tańszych vpn.
5 stów za 3-letnią subskrypcję to też nie jest mało, aczkolwiek skoro nie ma limitów danych jak w przypadku innych tańszych usług, a te powiązania z tesonet to bujda to pewnie warto.
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4275
Reakcje/Polubienia
5690
Miasto
To tu to tam....
Tu byl sobie post, ale @Kamelka ma pretensje ze jestem "ich ekspertem do wszystkiego". Wiec juz nie ma.
 
Ostatnia edycja:

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19144
Reakcje/Polubienia
55677
Odnosnie tej odpowiedzi tam - nie zgadzam sie z tym wyjasnieniem, bo
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

..................
Co Hola z tym robila, mozesz poczytac tu:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


EDIT: co do review i innych takich, trzeba podchodzic... ostroznie i sprawdzac zrodelka.
Wezmy takiego Ariel Hochstadt ktory wybiela Nord za pomoca vpnmentor.com
Zobaczymy, co z tej sprawy sądowej wyniknie. Natomiast o Holi już kiedyś czytałem, więc wiem o ich poczynaniach.
Jeśli chodzi o vpnmentor.com (nie interesowałem się, kto za tym stoi), to od początku jego istnienia był dla mnie niewiarygodny. Zbyt cukierkowy, komentarze jak na zamówienie itp. Informacje o VPN czerpię z różnych źródeł, ale najczęściej z
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Podsumowując, to ciężko w tej chwili wyrokować i jednoznacznie określić poczynania NordVPN. Poczekajmy na rozwój wydarzeń :)
 
Do góry