WhatsApp zmienia politykę prywatności

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9846
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Krótko mówiąc WhatsApp podzieli się naszymi danymi z Facebookiem tak żeby FB mógł być w posiadaniu aktualnych i aktywnych numerów telefonów, dzięki czemu podsunie nam znajomych. Będziemy otrzymywać smsy marketingowe z produktami, które mogą nas zainteresować :zaciesz i ogólnie będzie lepiej :guma

Wiecej tutaj:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Przy informacji o zmianie regulaminu w WhatsApp można opcję dzielenia się danymi z FB odhaczyć. Mam nadzieję, że decyzję uszanują. Mark Z. odkąd przejął WhatsApp i tak długo zwlekał ze zgarnieciem ich bazy danych użytkowników. Btw. przy okazji udzielania różnych zgód do dziś nie wiem, jak na gmaila mogą przychodzić mi powiadomienia z FB, czy znam tego lub owego (zapytania wyraźnie leciały po książce tel.), skoro na FB żadnego nr tel. nigdy nie podałem. A mój nr tel. jest jedynie przypisany do konta Google. Czyżby cichy układ Google - FB? A może ktoś jeszcze?
 

Rycho

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Grudnia 2011
Posty
1119
Reakcje/Polubienia
5059
A co na to GIODO? :) Teraz może tylko powzdychać ale za rok chcą zmienić przepisy UNiJNE żeby facebooka dorwać :)

Życzę im powodzenia! Na razie wszystkie te giganty amerykańskie nie mają przedstawicielstwa w UNII i te przepisy ich nie łapią. Ale ma się to wkrótce zmienić.....
 
Do góry