Konkurs ! / Giveaway ! - Kerish Doctor 2016

Status
Zamknięty.

Amadeus

Nowy użytkownik
Dołączył
10 Wrzesień 2011
Posty
4
Reakcje/Polubienia
0
Używam Kerish Doctor 2015, jest świetny, ale niedługo skończy mi się licencja. Zgłaszam się do konkursu. bo uważam że wszystkie inne programy tego typu może dorównują Kerish Doctor w połowie. DDzięki ORGANIZATOR za konkurs.
 

cwaniak z pekałesu

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Grudnia 2015
Posty
141
Reakcje/Polubienia
120
Wygrałem :gracz
Dziękuję organizatorom za zorganizowanie konkursu i kluczyk - ORGANIZATOR i PZD pięknie dziękuję!
Gratulacje dla pozostałych szczęśliwców!
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18412
Reakcje/Polubienia
39089
Miasto
Gdzieś w Polsce
Świetny program i do tego licencja na trzy lata, hit. Przygarnę dwie licki na 2 lapki jak się uda.
Dzięki za konkurs.
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
Witam !!
Właśnie jestem po urlopie a tu taka niespodzianka.
Kerish Doctor to najlepszy jak do tej pory program do optymalizacji systemu, który zresztą posiadam choć niedługo licencja wygaśnie i dlatego z wielką przyjemnością biorę udział.
Dzięki za wspaniały konkurs i pozdrawiam :)
 

Areopagita

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
1044
Reakcje/Polubienia
15
Miasto
różne
Dziękuję Organizatorowi za konkurs i licencję na ten świetny program!

:england
 

wcpicker

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Grudnia 2012
Posty
954
Reakcje/Polubienia
121
Miasto
Łódzkie
Z wielką chęcią biorę udział w konkursie.
Mam zainstalowanego Kerish Doctora ,świetny soft,
jestem z niego bardzo zadowolony.
Swoją funkcjonalnością Kerish pokonał wszystkie programy które do tej pory używałem.
Dziękuję za fajny konkurs.
 

RadoCMG

Wygadany
Dołączył
10 Kwiecień 2012
Posty
88
Reakcje/Polubienia
11
Miasto
Morąg
Posiadam roczną licencję (kończy się) tego programu i poznałem możliwości tego programu, więc nie potrzebuję żadnej zachęty by wziąć udział w tym konkursie.

Powiem także, że nie obraziłbym się z dwóch kluczyków jeżeli zostanie nadmiar - mam dwa komputery i idealnie by pasowało :klawik.

Dziękuję za konkurs i tak zacną nagrodę :hi
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
Dopóki nie poznałem 2 lata temu Kerish Doctor, to najczęściej korzystałem z zestawu CCleaner+Wise Care 365 Pro, a jeszcze wczesniej chodził u mnie JetClean.
No cóż, później trafiła się pionierska 3-letnia licka Kerish Doctor i od tej pory ten sofcik jest królem, który wspomaga czasem CCleaner (razem z CCEnhancer),
Kerish Doctor dba bardzo dobrze o obecny u mnie Windows 7, więc byłoby miło przedłużyć sobie tę przyjemność o 2 latka, bo licka kończy mi się w przyszłym roku :)
Rekordowa ilość licencji, więc tym mocniejsze podziękowania za organizację :ok
 
S

sterchin

The program carries out a correction in real-time registry errors and malware protection. It is easy to use and has a user-friendly interface.
Thanks for the giveaway.
 

hocik

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
416
Reakcje/Polubienia
461
Miasto
szczecin
Z programów o podobnym działaniu stosowałem PC Fresh. Pozytywne wrażenie było przez jeden dzień. Mulenie wróciło wkrótce. Nie wiem czy to wina programu czy użytkownika laptopa. Chętnie skorzystam z programu Kerish Doctor 2016. Skoro w kolejce są ; Zasłużeni, Eksperci, Fąfle itd.,,, Kerish Doctor musi być dobry. Jeśli to będzie możliwe to chciałbym dwie licencje.
ORGANIZAT0R - dziękuję za Konkursidło Sezonu Letniego :dziękuję
 

fishmark

Świeżak
Dołączył
18 Wrzesień 2015
Posty
34
Reakcje/Polubienia
46
Kerish Doctor chciałbym wygrać dlatego że, po zainstalowaniu program po prostu działa i to jest
jego największa zaleta wywala mnóstwo nie potrzebnych plików z windozy a system jest przy tym stabilny i szybki .Używam Kerisha od listopada 2015- do optymalizacji systemu a jest to windows 8.1 64 bit używam również Reg Organizer,Vit Registry Fix Professional.
Dziękuję ORGANIZATOR za konkurs.
 

remmak

Świeżak
Dołączył
18 Wrzesień 2015
Posty
17
Reakcje/Polubienia
9
Używałem krótko z windows 7 - z pozytywnym skutkiem. Czytelny interfejs, szybki, skuteczny. Warto by sprawdzić jak poradzi sobie z W10.
 

cwaniak z pekałesu

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Grudnia 2015
Posty
141
Reakcje/Polubienia
120
Remmak - W10Pro - u mnie działa super, więc nie ma obaw.
Sporo licencji... kosmicznie sporo licencji, może się załapię ponownie? Byłoby świetnie, Kerish Doctor rządzi!
Najlepszy program w swojej kategorii, jaki miałem na swoim kompie. Przydała by mi się licencja na drugi kompik z W8.1.
 

eftas

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Czerwiec 2012
Posty
150
Reakcje/Polubienia
107
Posiadam ten program na swoim laptope :ok ,a że jest przydatnym softem do optymalizacji systemu - ma wiele przydatnych funkcji, laptom działa sprawnnie, pewnie przydałby sie na komputer syna.
Dlatego biorę udział w konkursie.
dzięki za konkurs :piwko
 

jan13

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Lipiec 2010
Posty
214
Reakcje/Polubienia
19
Do chęci posiadania tego programu skusiły mnie pozytywne opinie jego użytkowników i to jak widzę wieloletnich.
Program posiada spore możliwości i z powodzeniem zastąpi niektóre aplikacje tj. Glary U.,CCleaner,AVg Pc tune Up.
Pozdrowienia dla organizatora tego niezwykłego konkursu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry