OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35835
Reakcje/Polubienia
24890
Miasto
Trololololo
januszkot napisał:
Oj,nie dajcie sie nabrac! Ja trafilem na PROMOCJE i haslo dostalem od firmy!!! Mialo byc na rok.Moze i jest,ale mnie po czterech dniach ten program zniszczyl sporo na kompie i w efekcie musialem zawiezc do serwisu,bo nic nie dzialalo :nea
Kasowałeś bez sprawdzania, bez kopii.
 

Rycho

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Grudnia 2011
Posty
1120
Reakcje/Polubienia
5063
Post przez januszkot » 27 Sie 2016 14:57
To masz fuksa fishmark i obyś dalej go mial,bo TOTO działało SAMO i albo nie robilo kompletnie nic,bo po sprawdzeniu bylo nadal to samo,co NIBY wyczyscilo,albo nagle zniszczylo mi cale lacze DOKUMENTY,ze nawet w serwisie oglupieli.
Programy tego typu niektóre pliki usuwają dopiero po restarcie kompa, dlatego jak drugi raz nim zeskanujesz to ponownie wyłapie Ci te same pliki.

Program Kerisch Doctor używam od początku 2014 roku i w mojej opinii jest to dobry program, który porządnie koryguje błędy. Nie mam go ustawionego na działania automatyczne, bo równolegle testuje inne programy tego typu, które też nie ustawiam na automat żeby się wzajemnie "nie pogryzły". Program jest "lekki" i ma częstą aktualizacje bazy danych. I tak na koniec na kompie mam aktualnie zainstalowane ponad 1000 programów, więc ryzyko że komp się może wysypać jakieś jest.

Przykra sprawa że tobie się komp wysypał. Mnie dawniej też się to zdarzyło kilka razy. Ale każda taka sytuacja nawet przykra czegoś nas w życiu uczy... Pozdrawiam i życzę bezawaryjnej pracy komputera!
 

januszkot

Nowy użytkownik
Dołączył
27 Sierpień 2016
Posty
3
Reakcje/Polubienia
0
Dzieki Rycho.
Napisalem,jak bylo a przy kompie siedze od lat i mialem do czynienia nie z takimi "cudami" jak to!Przez te pare dni dobrze go wytestowalem,bo zawsze dokladnie sprawdzam kazdy nowy program.Z czyms takim sie jednak nie spotkalem,zeby platny program potrafil tak zaszkodzic.Zycze,aby dalej Wam tak sie sprawdzal,jak do tej pory.Mnie porzadnie zaszkodzil.
 

cwaniak z pekałesu

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Grudnia 2015
Posty
141
Reakcje/Polubienia
120
Kerish Doctor przy pierwszym uruchomieniu naprawił to, co zepsuł AdFender (coś z proxy); głowili się nad tym problemem spece z MS, wujek google, i zero efektów (no może więcej bałaganu w rejestrze), a tu Kerish pyk, krótkie pytanie czy naprawić, i programy typu Pogoda, Sklep w Windows 10Pro hulają jak się patrzy...
Tak że dla mnie to program nr 1 w swojej kategorii, jak mi się skończy 3-letnia licencja z pewnością kupię na następny okres.
 

sonia

Bardzo aktywny
Dołączył
6 Kwiecień 2012
Posty
110
Reakcje/Polubienia
44
Mało piszę, ale Kerish Doctor wygrałam na tym forum, jest to najlepszy program.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9956
Reakcje/Polubienia
10579
Miasto
Somewhere over the rainbow.

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35835
Reakcje/Polubienia
24890
Miasto
Trololololo
faktycznie :zawsty
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
Kerish Doctor 2016 na rok za darmo


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Kerish Doctor 2016 is a shareware software which costs 9.95 USD per license key which can be used upto 3 pcs, freesharewares has partnered with kerish to bring 500 license keys for its user, all you need to do is just comment and we will send you the license key!.
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
Kerish Doctor 2019 v4.70 (na rok)
cover_box.png

Kerish Doctor 2019 to kompletne rozwiązanie do automatycznej konserwacji komputerów z systemem Windows. Program zapobiegnie awariom, naprawi błędy systemowe, usunie cyfrowe śmieci i zoptymalizuje komputer.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:

Rafel

Nowy użytkownik
Dołączył
3 Maj 2018
Posty
8
Reakcje/Polubienia
5
Jak mój poprzednik polecam super może spokojnie konkurować ze znanymi programami do optymalizacji. Całkowicie po polsku(nawet komunikaty głosowe) i interfejs przjrzysty.
 
Do góry