Konkurs - Nawigacja NaviExpert w Twoim urządzeniu mobilnym

piotr8989

Bardzo aktywny
Dołączył
24 Wrzesień 2012
Posty
137
Reakcje/Polubienia
3
Re: Konkurs - Nawigacja NaviExpert w Twoim urządzeniu mobiln

Wow. Ale radość :piwko. Gratulacje dla mavio i pozostałych zwycięzców :ok
 

stefek

Wygadany
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
57
Reakcje/Polubienia
22
Re: Konkurs - Nawigacja NaviExpert w Twoim urządzeniu mobiln

Podziękowanie za konkurs .Gratulacje dla pozostałych zwycięzców.
 

decimus

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Wrzesień 2014
Posty
665
Reakcje/Polubienia
89
Re: Konkurs - Nawigacja NaviExpert w Twoim urządzeniu mobiln

Dzięki i gratulacje dla innych zwycięzców :)
 

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
Re: Konkurs - Nawigacja NaviExpert w Twoim urządzeniu mobiln

Gratulacje dla kolegi @piotr8989 i pozostałych zwycięzców. :yahoo
Dzięki za konkurs :piwko
 

vitio

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Styczeń 2012
Posty
188
Reakcje/Polubienia
119
Re: Konkurs - Nawigacja NaviExpert w Twoim urządzeniu mobiln

Bardzo dziękuję :dziękuję , naprawdę się przyda :D
Gratuluję pozostałym zwycięzcom :)
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
Re: Konkurs - Nawigacja NaviExpert w Twoim urządzeniu mobiln

Wygrane potwierdzono - temat do zamknięcia.

Może tylko taka uwaga / nie zarzut/- bardzo niska frekwencja w tym konkursie nie służy dalszej współpracy ze sponsorem.
Próba ponownego pozyskania licencji może nie przynieść rezultatu. Nie mam wielkiego wpływu na Wasze uczestnictwo i zapotrzebowanie. :nea

Zwycięzcy w tym konkursie docenią oprogramowanie /tego jestem pewien/, gdyż mam okazję z niego korzystać.
I szczerze - wolę NaviExpert-a od większości nawigacji /nawet tej z dedykowanym urządzeniem /.
Bodaj 2 lata temu - mieszkając poza Polską, dzięki tej nawigacji w o wiele większym stopniu miałem uproszczone zwiedzanie - pieszo, samochodem czy z wykorzystaniem komunikacji miejskiej czy zwykłego roweru.
Starałem się o te licencje ponad rok czasu - i udało się. Ten soft to coś jak M$ Office /przynajmniej dla mnie/.

W związku z powyższym - mam prośbę do "wygranych".

Gdy zaczniecie użytkować NaviExpert przez jakiś czas - dajcie wpis z oceną oprogramowania.

Inaczej mówiąc - oceńcie przydatność - pokażcie zalety i /jeśli znajdziecie/ wady ...
/może poza zużyciem zasilania - jak to GPS - przyda się dodatkowe/
I najważniejsze - to nie jest nawigacja tylko do samochodu - najwięcej frajdy daje zwiedzanie nowych miejsc, do których bez niej pewnie nigdy byście nie dotarli.
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
Re: Konkurs - Nawigacja NaviExpert w Twoim urządzeniu mobiln

Zadano mi pytanie odnośnie czasu na "wklepanie" kodu:

Czy kod działa przez 12 m-cy od momentu jego otrzymania, czy od momentu aktywacji, uwzględniając, że mam na to 1 rok?

Wolałem się upewnić i wysłałem zapytanie. :scratch
Myślę, że więcej osób może być zainteresowanych - dlatego odpowiedź z NaviExpert podaję poniżej:

Zgodnie z ustaleniami, kod należy wprowadzić w aplikacji najpóźniej do końca tego roku (to termin jego ważności, potem aplikacja będzie go odrzucać). Po wykonaniu tej czynności licencja może sobie wisieć na koncie użytkownika jako usługa "gotowa do użycia" niemal w nieskończoność. Ważne, aby nie chcąc jej aktywować po wprowadzeniu kodu, nie wytyczać żadnej trasy (w przypadku braku jakiejkolwiek aktywnej INNEJ usługi), lub nie wytyczać trasy europejskiej (w przypadku INNEJ aktywnej na koncie użytkownika licencji na Polskę).
Moment aktywacji kodu = wprowadzenie go w NaviExpercie i wytyczenie trasy (zgodnie z ustaleniami w nawiasach; ), i od tego momentu dopiero - wytyczenia trasy- licencja trwa tak długo, jak obowiązuje dany kod (czyli w przypadku tego konkursu - albo 3 mies. albo rok
 
Do góry