Wiedźmin 3 – problem z teksturami ("krzaczaste tekstury")

adamjohnson

Nowy użytkownik
Dołączył
31 Sierpień 2016
Posty
5
Reakcje/Polubienia
0
Witam !
W Wiedźminie mam już rozegrane 22 godziny. Mój problem polega na tym, że w grze w niektórych miejscach występują „krzaczaste tekstury”.
Sprawiło to problem, m.in. w misji w leśnymi babami, gdzie ich dom pokryty był dziwną teksturą co utrudniło eksplorację budynku.
Problem pojawił się także w Novigradzie na jednym z mostów, gdzie Geralt maszerował w powietrzu. Wyglądało to jakby nie było tam żadnego obiektu.
Moja karta graficzna to R9 270X. Posiadam wersję gry oznaczona 1.30. Nie próbowałem naprawiać z gry z platformy GOG, ponieważ pobieram dodatek Serce z Kamienia. Przy prędkości mojego łącza pobranie zajmie mi ok. 2 dni. Tutaj pojawia się nowy problem. Dzisiaj ściągnąłem 9 GB, po czym wstrzymałem pobieranie i wyłączyłem komputer. Po ponownym uruchomieniu postęp zmalał z 9GB do 5 GB i utraconą zawartość musiałem ściągać na nowo. Ale nie to jest najważniejsze. Nie ukrywam, że irytują mnie błędne tekstury w grze.
W linku załączam zdjęcia z „krzaczastą teksturą” w Oxenfurcie, które pojawiły się na statku.
Link:

Szukałem odpowiedzi na mój problem, ale niestety nie znalazłem :/
Pozdrawiam i proszę o pomoc !
Tags:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
,
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
,
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:
Do góry