Problem Windows 10 0xc000 000f

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Witam ręce opadają do samej ziemi mam kłopot, instalowałem Windows 10 Anniversary Update , wszystko było dobrze , potem nagle pojawił się napis że Windows wraca do poprzedniej wersji czyli tej sprzed aktualizacji, pomyślałem że coś mu nie pasowało. Potem już nie mogłem uruchomić Windowsa i pojawił mi się napis i błąd Windows 10 0xc000 000f co robić ?.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35568
Reakcje/Polubienia
24598
Miasto
Trololololo
jakieś dodatkowe info po za tym błędem się pojawia ??
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
OXYGEN THIEF napisał:
jakieś dodatkowe info po za tym błędem się pojawia ??

Znalazłem w sieci tylko dwie odpowiedzi na ten temat, system nie może się podnieść nie reagują też punkty przywracania i sam program RollBack Rx Pro, być może on był przyczyną ? nie jest kompatybilny z Windows update 1607 i się wysypał :-(. Postawiłem system na nowo, nie było wyjścia.

Zatem temat zakończony.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35568
Reakcje/Polubienia
24598
Miasto
Trololololo
Tadek59 napisał:
OXYGEN THIEF napisał:
jakieś dodatkowe info po za tym błędem się pojawia ??

Znalazłem w sieci tylko dwie odpowiedzi na ten temat, system nie może się podnieść nie reagują też punkty przywracania i sam program RollBack Rx Pro, być może on był przyczyną ? i nie jest kompatybilny z Windows update 1607 i się wysypał :-(. Postawiłem system na nowo, nie było wyjścia.

Zatem temat zakończony.

Wszystko mogło być przyczyną, pewnie jakiś konflikt z oprogramowaniem bo w końcu to producenci programów dostosowują się do nowszych wersji Windows a nie odwrotnie.
 
Do góry