Windows 10 brak stabilności

adamjohnson

Nowy użytkownik
Dołączył
31 Sierpień 2016
Posty
5
Reakcje/Polubienia
0
Nie do końca jestem pewien, czy problem jest związany z Windowsem, ale z drugiej strony nic innego nie przychodzi mi do głowy. Zawsze po pierwszym uruchomieniu rano mam poprzestawiane wszystkie ikony, a kompa da się poużywać przez ok. 10-15 minut. Potem cokolwiek bym nie robił, temperatura procesora skacze jak przy graniu, obciążenie jest ok. 70-80% i kursor myszki się zacina, trzeba resetować przyciskiem bo nic innego się nie da zaradzić. Po tym resecie cały dzień jest ok. Oprócz tego podczas grania też lubi się czasem wysypać, albo cofa mnie do pulpitu, albo się zacina razem z dźwiękiem. Czasami też pod odpaleniu GTA V karta chodzi na 500-700 MHz przez pewien czas i albo wchodzi potem na swoje 1050 albo dalej zostaje i znów muszę robić reset żeby działało ok.
Sterowniki do wszystkiego mam najnowsze, proc 2500k zrobiony na 4,4 GHz obecnie na napięciu 1.34, bo myślałem, że to on powoduje niestabilność na 4,5 1.35V. Karta GTX 780 rev 2.0, obecnie kompletnie bez oc i problemy dalej występują.

Windowsa 10 mam już jakiś czas, wcześniej pracował na i5 3470 i HD 7870 przez ok. miesiąc i nie przypominam sobie takich problemów, aczkolwiek też za bardzo w nic nie grałem w tym okresie.
Tags:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
,
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
,
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:

kamilow2005

Wygadany
Dołączył
27 Październik 2012
Posty
82
Reakcje/Polubienia
0
Witam może moje rady coś pomogą spróbuj w trybie awaryjnym przeskanować system programem doktor Web Curelt tutaj link
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
ściągasz i odpalasz czy nie masz jakiegoś wirusa który obciąża bardzo system i procesor, spróbuj sprawdzić pamięci puść mem test, a zasilacz jaki masz sprawdź napięcia jakie podaje możliwe że jest zasłałby i nie wyrabia na twoim sprzęcie pozdrawiam.
 
Do góry