Biuro SoftMaker FreeOffice/Office Standard/Office NX Home za darmo

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18412
Reakcje/Polubienia
39092
Miasto
Gdzieś w Polsce

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
Ostatnio edytowane przez moderatora:

yyy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
12 Maj 2013
Posty
524
Reakcje/Polubienia
403
Wyszła wersja SoftMaker FreeOffice 2018 z nowym ładniejszym interfejsem. Niestety w wersji free wycieli karty ,a szkoda bo była by konkurencja do wps office free,ale przynajmniej zostawili możliwośc zmiany interfejsu kalsyczny \wstążka,Można zrobić sobie wersje portable cały pakiet zajmuje wtedy 140 mb .Pakiet nadal nie posiada języka polskiego.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:

FrantiQ

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
316
Reakcje/Polubienia
229
Zakupiłem niegdyś w promocji SoftMaker Office 2016 Pro, mam też WPS i powiem że ostatnio popróbowałem Polaris i chyba wywalę z kompa te dwa pierwsze, bo okazuje się że na kilka testowanych dokumentów Polaris wypadł u mnie najlepiej. WPS ma niezły interfejs ale trzeba poubijać kilka procesów bo się rozpycha łokciami, a SoftMaker mimo że kiedyś obiecał spolszczenie to nadal nas olewa a Polaris i po naszemu a i synchronizacja z komórkami też się przydaje. Minus Polarisa że wciska programy przy instalacji, i wyświetla reklamy, ale ja widzę tylko białe plansze bo ubijam je w host
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Plusami SoftMaker FreeOffice 2018: jest wysoka zgodność wyglądu dokumentów .docx z oryginałem (jako oryginał przyjmuję wygląd takiego dokumentu w MS Office), niskie zapotrzebowanie na RAM (pewnie skutek wycięcia wielu funkcji) ora
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19209
Reakcje/Polubienia
55912
Plusami SoftMaker FreeOffice 2018: jest wysoka zgodność wyglądu dokumentów .docx z oryginałem (jako oryginał przyjmuję wygląd takiego dokumentu w MS Office)
W komentarzach na DP piszą, że niezbyt sobie radzi. Zacytuję dwa wpisy:
Niestety to chyba przedwczesny optymizm. Kilka dokumentów "docx" które testowo otworzyłem we Free Office nie potwierdziły rzekomej zgodności. Typologia wyświetlanych błędów zbliżona do Libre Office.
"Wszystkie jego komponenty – procesor tekstu TextMaker, arkusz kalkulacyjny PlanMaker oraz program do prezentacji Presentations potrafią już teraz nie tylko bezbłędnie wczytywać dokumenty DOCX, XSLX i PPTX z najnowszych wersji Microsoft Office"
Niestety nie jest to prawdą!

Wyświetlenie fragmentu dokumentu (docx) otworzonego w Word Viewer i Word Online wygląda tak:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Wyświetlenie tego samego fragmentu dokumentu (docx) otworzonego w SoftMaker FreeOffice 2018 wygląda tak:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Co do WPS, to używam Portable i blokuję na zaporze.
 

yyy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
12 Maj 2013
Posty
524
Reakcje/Polubienia
403
Zakupiłem niegdyś w promocji SoftMaker Office 2016 Pro, mam też WPS i powiem że ostatnio popróbowałem Polaris i chyba wywalę z kompa te dwa pierwsze, bo okazuje się że na kilka testowanych dokumentów Polaris wypadł u mnie najlepiej. WPS ma niezły interfejs ale trzeba poubijać kilka procesów bo się rozpycha łokciami, a SoftMaker mimo że kiedyś obiecał spolszczenie to nadal nas olewa a Polaris i po naszemu a i synchronizacja z komórkami też się przydaje. Minus Polarisa że wciska programy przy instalacji, i wyświetla reklamy, ale ja widzę tylko białe plansze bo ubijam je w host
Kiedyś coś tam się przyglądałem temu polarisowi ,ale nie dało się go używać offline i odpuściłem.Jak jest teraz z tym pakietem ma taką opcje?

Gdyby ktoś był chętny na tego sofmakera w pełnej wersji z kartami to za 77 zł na 5 stanowisk jest tylko wersja po rebrandingu Ashampoo :)
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry