Kto tu qr** decyduje ???

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
:england
Zagadka: W jaki sposób przyznać pochwałę np. koledze Emmers za wstawienie czegoś co może być przydatne i sprzyja rozwojowi tego forum ? I tak np. odnośnika do jego filmu?
Czy za każdym razem mam się prosić o przyznanie pochwały w moim imieniu czy wreszcie przyzna mi ktoś dostęp do przyznawania pochwał ??? :ireful :k......

Znacie mnie nie od dziś i wiecie, że od zawsze uważam, że jeśli coś sprzyja rozwojowi PZD należy przyznać pochwałę. Ktoś poświęca swój czas dla dobra ogółu i nawet nie można mu dać podziękowania ?
Wiele razy prosiłem - to teraz czas na opisanie tego problemu - bo skutku brak nadal jak widzę.
I nie chodzi mi o podziękowania za życzenia czy inne podziękowanie, tylko o docenienie czyjejś pracy na rzecz tego forum.
Według mnie to uczciwe. :scratch
Jak widzę muszę z podaniem i 3 zdjęciami od rentgena /bo włodarze strony PZD chcą chyba poznać moje wnętrze/, zanim przyznają i uwzględnią moje podanie.
Ja rozumiem naleciałości poprzedniego systemu, ale idzie nowe ... :p :p :p

* - zalecenia : uwzględnić albo zbanować.
 

zapomnij

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Luty 2011
Posty
722
Reakcje/Polubienia
234
ToGor masz odemnie pochwałę :ok . Też zauważam braki w dostępie do paru funkcji :lanie . Olał to :piwko
 

alojzy

Bardzo aktywny
Dołączył
9 Czerwiec 2014
Posty
151
Reakcje/Polubienia
4
Był post odnośnie podziękowań :) ja też jestem za podziękowaniami, co prawda często bywają nadmiernie nadawane, ale jest to w sumie miłe i biorąc pod uwagę szarość dnia codziennego i wszechogarniającą znieczulicę na ulicach, to nawet garstka miłego zachowania i kultury moim zdaniem przynosi tylko pozytywne skutki :) . No chyba, że tak to obciąża bazę danych forum i powoduje jej rozrost, że hohohohohho ale wątpię :p
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35549
Reakcje/Polubienia
24584
Miasto
Trololololo
W tym dziale chyba są wyłączone pochwały, sprawdzę później. :guma
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35549
Reakcje/Polubienia
24584
Miasto
Trololololo
Ok, ustawiłem i już powinno działać w dziale systemy operacyjne.
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
Przykro mi - już chciałem podziękować za poniższy wpis /na próbę/ i nic z tego - pięknie zablokowane :szydera
W systemach działa. Dzięki i za to.
Mam sprawdzać i doceniać tylko działy wybrane przez Bossa?
No super Forum - jak na WIN 95 ;)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35549
Reakcje/Polubienia
24584
Miasto
Trololololo
ToGor napisał:
Przykro mi - już chciałem podziękować za poniższy wpis /na próbę/ i nic z tego - pięknie zablokowane :szydera
W systemach działa. Dzięki i za to.
Mam sprawdzać i doceniać tylko działy wybrane przez Bossa?
No super Forum - jak na WIN 95 ;)

za poniższy wpis nie podziękujesz łapką bo tu (w tym dziale) pochwały są wyłączone, w temacie o którym pisałeś są włączone. :zaciesz
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
Chyba przesilenie wiosenne mnie dotknęło, albo inna cholera ... No mam awersję na wchodzenie tutaj - odrzuca mnie ... Mam nadzieję, że to przejściowe /znaczy przesilenie/ - bo na powrót "przyjaznej wersji PZD" już pewnie nie ma co liczyć? Bardzo dużo pracy kładziecie w "to coś", ale nie widzę wyjątkowej atmosfery już ... Sorki - dużo pracy - szacun, ale efekt to brak ciepła na stronie wyglądającej jak z kopiarki /milion innych stron wygląda tak samo/. To jak z budową domu. Miał być wyjątkowy a wygląda jak wszędzie. Może tylko ja wolę wyjątkowe ruiny od nowego "siedliska z betonu i szkła" - tak się czuję jakby ktoś na siłę mi wciskał rysowane kwiatki jako super alternatywę - a dla mnie te rysowane nigdy nie zastąpią żywych ... O zapachu nie wspomnę, chociaż ostatnio ulubioną emotką Oxy-ego jest :kupa.
A w mojej ulubionej wersji PZD było jak w domu a nie jak w czystym, ale jednak kiblu ... Trochę celowo przejaskrawiam ... :zawsty
W porządku, że czysto, ale długo tu się siedzieć nie chce ...
Idąc dalej - skoro nie chciałbym zbyt się przyglądać pięknym ścianom w "nowym forum" to "delikatnie podpytuję" czy można by było "to czy tamto zmienić". Nie krytykuję, "bo wstałem do góry d**ą", ale by uczynić forum bardziej przyjaznym. Widać jednak trafiłem dzisiaj na mało przyjazny grunt, albo wreszcie to powiem - uważam - zbyt wiele "na raz" wzięli "Włodarze na warstat" i frustracja się nasila ... Kolejny argument - strach wejść na forum a już nie daj Panie Boże zapytać o coś takiego jak niezbyt przyjazny "chat czy jak kto woli Shoutbox" ... Zwykłe pytanie o np. -brak "quote" /czy widoczne dla wszystkich PM na stronie głównej /- grozi teraz "wybuchem lekko tylko kontrolowanej frustracji", ale ... Forum jest razem i podzielone - "admini i morderacja" są jak mężowie w domu - /wydaje im się, że o wszystkim decydują/ a użytkownicy - trochę jak żona - wymaga, żeby chłop pracował, ale sama więcej dba o estetykę i wizerunek "wszystkiego". Zwraca uwagę, naciska, ale i docenia pracę ... Tak, że "kochana administracjo" - chat jest drogi ? Ładne zasłonki do domu też, ale by żona była zadowolona trzeba by je kupić ... Nie to, żebym zaraz straszył rozwodem, ale chyba też nie chcecie "cichych dni" ? Na razie jest:beta wersja forum. Nie chcę tu wchodzić tylko po promocje, ale i mieć swój wkład tutaj.
P.S. Co z PZD poleca ? Ja rozumiem, że teraz jest "małe bum" związane z odnową wizerunku Forum - to podpytuję tylko.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35549
Reakcje/Polubienia
24584
Miasto
Trololololo
@ToGor naukowo udowodnione jest że problemy z nowościami i zmianami mają osoby w średnim wieku + także spokojnie, przyzwyczaisz się i będzie ok :klawik .Stare forum było po prostu stare, dziurawe i z błędami.W nowe forum włożyliśmy naprawdę dużo pracy i jak już gdzieś pisałem wcześniej, teraz są zrobione podstawy/fundamenty.

Jest dział zmiany, napisz tam co chcesz żeby było dodane i w miarę możliwości dodamy, tylko konkretnie co to miało by być a nie jakieś masło maślane.Wszystkiego oczywiście na raz nie dodamy bo działamy we dwóch, dodatkowo trzeba jeszcze prowadzić forum, dodawać posty, tematy + mamy jeszcze swoje życia a nie siedzenie 24h na forum.

Stare forum było ok, ale jak już pisałem było stare i dziurawe, przypomnij sobie ile czasu potrzebowaliśmy aby dograć stare forum.

Pamiętaj też że my jeszcze uczymy się obsługi nowego forum.

Skoro chcesz mieć swój wkład więc może rozwiń dział PZD poleca, dodaj coś od siebie, my wszystkiego nie ogarniemy.

Owszem czat taki jak chcesz kosztuje (bezpłatne też są ale w wersjach LITE czyli bardzo okrojonych)
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Jak na razie kaskę wolimy wydać na ważniejsze rzeczy związane z forum, pamiętaj że forum działa charytatywnie, nie ma i nie będzie tutaj reklam, nie pobieramy żadnych abonamentów, za wszystko płacimy z własnej kieszeni.


Nie narzekaj tylko działaj bo jak będziesz często narzekał to będzie :kupa:papież
 
Ostatnia edycja:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35549
Reakcje/Polubienia
24584
Miasto
Trololololo
Ja też nie wiem gdzie wszystko jest, a jak nie wiem to pytam czy googluję i już wiem.

@ToGor wiadomości masz na górze na belce z prawej strony, klikasz na kopertę i to wszystko.

Więcej optymizmu :francuz i nie porównuj 7 letniego forum do 2 tygodniowego :superman
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9844
Reakcje/Polubienia
10466
Miasto
Somewhere over the rainbow.
@ToGor ale Ty zamiast coś pomóc to generalnie marudzisz. Od początku byłeś na "nie" - wystarczy przeczytać pierwszy post w tym temacie. Sporo ludzi narzeka ale w miarę naszych możliwości poprawiamy i później piszą, że jest lepiej i szukają nowych mankamentów, które znowu poprawiamy - i tak powinno to wyglądać. Ty od razu jak nowe forum wystartowało to miałeś pretensję o to, że nie ma emotki z kapeluszem a teraz znowu nie ma "quote" i że czat "nie pika". Możliwe, że od braku tych rzeczy forum się posypie. Dodaliśmy emotki chociaż były ważniejsze rzeczy. Nie zauważyłeś tego tylko szukałeś kolejnej rzeczy która się nie podoba. "quote" na upartego jest tylko brzydko mówiąc nie chce się du* ruszyć bo jak wpiszesz te znaczniki i dodasz autora wypowiedzi i wkleisz samą wypowiedź to będzie cytat - wiem, że to nie to samo co jedno kliknięcie ale działa. Sprawa z widocznym PM - to o czym mówisz to nie jest PM. Już Oxy Ci pisał i ja też ale jak się nie chce zrozumieć to sie nie zrozumie.
A to ciągłe wracanie do starego PZD i te porównania z domem można łatwo wytłumaczyć. Stary dom groził zawaleniem. Admini mogli siedzieć cicho i czekać aż to wszystko walnie ale doszli do wniosku, że PZD to rodzina (patologiczna ale jednak rodzina) i zabrali wszystkich do nowego domu. Nie chcieli pomocy w jego budowaniu, nie prosili o kasę na materiały - po prostu poświęcili własny czas i własne pieniądze żeby ta patologia miała się gdzie podziać. W dodatku ciągle coś poprawiają. A te wyśmiewające wszystko wpisy i marudzenia nawet mnie nie dziwią bo skoro tutaj jest

jak w czystym, ale jednak kiblu

to ktoś nasrać musiał. Szkoda, że nie trafił....:winked


EDIT:

Małe uzupełnienie - narzekałeś też na to, że w profilu nie mieści się cały zawód czy tam coś. Postanowiłem uzupełnić moją wypowiedź bo to istotny problem i nie można go pomijać :zawsty
 
Ostatnia edycja:

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
@Kamelka
ToGor, super że się obudziłeś i chcesz być dalej razem, ale jak naskrobał powyżej Oxiak pisz swoje pomysły czy propozycje. I jest nawet do tego dział http://programyzadarmo.net.pl/threads/zmiany-zmiany-zmiany.30881/

PS. ja też nadal próbuję się tu odnaleźć...
Dzięki - skorzystałem. Wcześniej się zastanawiałem, czy ten dział nie jest tylko dla administracji - patrząc na wpisy - nie byłem pewien. Co do obudzenia - to nie bardzo rozumiem ... Jestem niemal "co-nocnie", więc pewnie chodzi o moją małą aktywność we wpisach. Cóż - czytanie sporo czasu zajmuje, a oczy już nie te ... :zawst Pzdr.
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
@al Za poprawki pięknie dziękuję - nie wiem czy zgłaszam rzeczy ważne - wiem, że wyglądają na mankament na forum /przynajmniej według mnie/. Nie jest to atak personalny na Was, którym "nagle się zachciało" ... Stanąłem przed faktem dokonanym, to wspieram jak potrafię. Na dobre i na złe - wersja light dla mnie - hard core pewnie jak widzę - dla Was. Cały czas odbieracie to jako atak ?

A te wyśmiewające wszystko wpisy i marudzenia nawet mnie nie dziwią bo skoro tutaj jest

ToGor powiedział:
jak w czystym, ale jednak kiblu
to ktoś nasrać musiał. Szkoda, że nie trafił....:winked
Kibel jest ok /porównanie/ - sorki - nie sądzę, żeby ktoś potrafiący się poprawnie wysławiać narżnął obok - no chyba, że nawalony i naćpany do nieprzytomności. A prawda ...
może być nieprzewidywalna ... Jestem może "gorszy sort", ale na pewno nie :kupa na złość komuś w ulubionym forum - no proszę Cię ... zresztą ... dla dobra tego forum ... Powiedz tylko słowo i zamknę się. Tak ok?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35549
Reakcje/Polubienia
24584
Miasto
Trololololo
@ToGor tu nie chodzi o to żeby w kółko mielić tylko, działać, więc jak chcesz działać to rozwijaj dział rekomendacje lub określ co konkretnie chcesz aby było dodane na forum, pierdołami zajmiemy się później.
 
Do góry