NERO 7 Premium Reloaded problem z uruchomieniem

tadeusz242

Bardzo aktywny
Dołączył
10 Wrzesień 2010
Posty
171
Reakcje/Polubienia
160
Miasto
Kraków
Witam. Posiadam program NERO-7 Premium Reloaded który używałem w Windows XP , po zmianie komputera i systemu na Windows 8.1 Professional NERO-7 Premium Reloaded nie mogę zainstalować bo system nie chce go przyjąć czy jest jakiś sposób żeby ten program zainstalować na Windows 8.1 Professional , jeśli nie ma sposobu aby on działał na tym systemie to proszę o radę jaki można w miarę dobry, darmowy i po Polsku program działał na Windows 8.1 Professional. Za porady i podpowiedzi bardzo dziękuję.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35551
Reakcje/Polubienia
24588
Miasto
Trololololo
Re: NERO-7 Premium Reloaded

tadeusz242 napisał:
Witam. Posiadam program NERO-7 Premium Reloaded który używałem w Windows XP , po zmianie komputera i systemu na Windows 8.1 Professional NERO-7 Premium Reloaded nie mogę zainstalować bo system nie chce go przyjąć czy jest jakiś sposób żeby ten program zainstalować na Windows 8.1 Professional , jeśli nie ma sposobu aby on działał na tym systemie to proszę o radę jaki można w miarę dobry, darmowy i po Polsku program działał na Windows 8.1 Professional. Za porady i podpowiedzi bardzo dziękuję.

Próbowałeś zainstalować/uruchomić program w trybie zgodności z XP ??
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

tadeusz242

Bardzo aktywny
Dołączył
10 Wrzesień 2010
Posty
171
Reakcje/Polubienia
160
Miasto
Kraków
Re: NERO-7 Premium Reloaded

OXYGEN THIEF napisał:
tadeusz242 napisał:
Witam. Posiadam program NERO-7 Premium Reloaded który używałem w Windows XP , po zmianie komputera i systemu na Windows 8.1 Professional NERO-7 Premium Reloaded nie mogę zainstalować bo system nie chce go przyjąć czy jest jakiś sposób żeby ten program zainstalować na Windows 8.1 Professional , jeśli nie ma sposobu aby on działał na tym systemie to proszę o radę jaki można w miarę dobry, darmowy i po Polsku program działał na Windows 8.1 Professional. Za porady i podpowiedzi bardzo dziękuję.

Próbowałeś zainstalować/uruchomić program w trybie zgodności z XP ??
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Witam.Nie działa to ,nie można zastosować a poprawnie zainstalować Nero.
 
Do góry