Pytanko do użytkowników PZD

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35551
Reakcje/Polubienia
24587
Miasto
Trololololo
:hi
Jest pomysł aby stworzyć dział na programy które będą polecane / rekomendowane przez PZD (programyzadarmo) czyli w skrócie wrzucimy na tapetę jakiś program i będziemy się nim bawić, sprawdzać czy nie zamula, czy nic nie psuje, czy działa stabilnie, czy w ogóle jest przydatny i takie tam :bea .Każdy z userów który korzysta akurat z programu będącego na tapecie napisał by parę zdań od siebie, taką małą krotką opinię i teraz pytanie do was, czy chcielibyście się w to bawić ?? Miało by to postać prawdopodobnie ankiety i jeśli program byłby ok to program otrzymał by rekomendację PZD i byśmy go polecali innym poszukującym sprawdzonego programu.
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2165
Reakcje/Polubienia
245
Miasto
okolice internetu
Za - podpisuję się obiema ręcamy :klawik.
 

hocik

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
415
Reakcje/Polubienia
457
Miasto
szczecin
Nie mam pojęcia kto Cię zainspirował ;-) ale o to mi chodziło. Baza wiedzy na forum jest olbrzymia, gusta i doświadczenie są różne ale napewno coś dobrego powstanie. Może dla łatwieszego buszowania w temacie od razu stworzyć zgrubny podział podział; system, internet, audio, video, antywiruski, itp. Co by nie było też jestem :ok
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2178
Reakcje/Polubienia
2537
Miasto
Kraków
Super pomysł. Jestem Za :ok
 

Armaros

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Marzec 2013
Posty
320
Reakcje/Polubienia
20
Miasto
Warszawa
Witam

Zaraz pewnie spadnie na mnie stos krytyki ale taka jest już mentalność rodaków. :zaciesz
Ale moim skromnym zdaniem taki dział jest zbyteczny . Odrazu odpowiadam na
pytanie czemu. Wystarczy w google wpisać np.... OpenOffice opinie i mamy mnóstwo
porad podpowiedzi opini itd... Zauważyłem że na tej stronie i nie tylko ludzie albo
są leniwi albo nie potrafią korzystać z internetu. Czasami zadają tak banalne pytania
a wystarczy posłużyć sie googlami by znaleźć odp.... To tyle mojego :hi
 

memnon

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Luty 2014
Posty
1632
Reakcje/Polubienia
3942
Bardzo dobry pomysł ...jestem za , chętnie wezmę w tym udział :)
 

Securitas

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
1100
Reakcje/Polubienia
46
Miasto
Białystok
Świetny pomysł.W gronie użyszkodników mamy przeciez osoby które znają sie na żeczy wiec oprócz rekomendacji dla programu bedzie mozna stworzyc jakies poradniki.
Moim zdaniem byłby to spory krok do przodu w rozwoju forum.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9844
Reakcje/Polubienia
10469
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Odpowiadając na pytania co pierwsze do oceny to czekamy na to czy chcecie się w to zaangażować. Lista potencjalnych programów już jest :klawik.

Armaros napisał:
Witam

Zaraz pewnie spadnie na mnie stos krytyki ale taka jest już mentalność rodaków. :zaciesz
Ale moim skromnym zdaniem taki dział jest zbyteczny . Odrazu odpowiadam na
pytanie czemu. Wystarczy w google wpisać np.... OpenOffice opinie i mamy mnóstwo
porad podpowiedzi opini itd... Zauważyłem że na tej stronie i nie tylko ludzie albo
są leniwi albo nie potrafią korzystać z internetu. Czasami zadają tak banalne pytania
a wystarczy posłużyć sie googlami by znaleźć odp.... To tyle mojego :hi


Nie będzie krytyki tylko konstruktywna odpowiedź. Wchodząc na różne stronki z googla dostaniesz informację dotyczącą danego softu i to nie podlega dyskusji. Jednak dostaniesz ja od usera którego nie znasz. Wiele osób wchodzi na PZD i pyta o radę bo już kiedyś to zrobili i dostali pomocną odpowiedź i teraz mają zaufanie do konkretnej osoby albo i do całego forum. Jak pomysł nie wypali to trudno ale jeśli ktoś z tego skorzysta to będzie dobrze. :hippie
 
Do góry