Pytanko do użytkowników PZD

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24595
Miasto
Trololololo
Zawsze możecie też podać wasze propozycje odnośnie programów które będziemy badać :bea

a jeśli chodzi o opinie z google to przeważnie odsyłają do dp.pl a czytając tamte komentarze można zwariować bo często gęsto prowadzone są tam pojedynki typu "mój program jest lepszy i tyle" lub "korzystam z programu X więc będę źle pisał o każdym innym"
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9846
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
OXYGEN THIEF napisał:
Zawsze możecie też podać wasze propozycje odnośnie programów które będziemy badać :bea

a jeśli chodzi o opinie z google to przeważnie odsyłają do dp.pl a czytając tamte komentarze można zwariować bo często gęsto prowadzone są tam pojedynki typu "mój program jest lepszy i tyle" lub "korzystam z programu X więc będę źle pisał o każdym innym"


Na dp.pl AppGuard ma dwie i pół gwiazdki od userów :zaciesz
 

Armaros

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Marzec 2013
Posty
320
Reakcje/Polubienia
20
Miasto
Warszawa
al_arsen napisał:
Odpowiadając na pytania co pierwsze do oceny to czekamy na to czy chcecie się w to zaangażować. Lista potencjalnych programów już jest :klawik.

Armaros napisał:
Witam

Zaraz pewnie spadnie na mnie stos krytyki ale taka jest już mentalność rodaków. :zaciesz
Ale moim skromnym zdaniem taki dział jest zbyteczny . Odrazu odpowiadam na
pytanie czemu. Wystarczy w google wpisać np.... OpenOffice opinie i mamy mnóstwo
porad podpowiedzi opini itd... Zauważyłem że na tej stronie i nie tylko ludzie albo
są leniwi albo nie potrafią korzystać z internetu. Czasami zadają tak banalne pytania
a wystarczy posłużyć sie googlami by znaleźć odp.... To tyle mojego :hi


Nie będzie krytyki tylko konstruktywna odpowiedź. Wchodząc na różne stronki z googla dostaniesz informację dotyczącą danego softu i to nie podlega dyskusji. Jednak dostaniesz ja od usera którego nie znasz. Wiele osób wchodzi na PZD i pyta o radę bo już kiedyś to zrobili i dostali pomocną odpowiedź i teraz mają zaufanie do konkretnej osoby albo i do całego forum. Jak pomysł nie wypali to trudno ale jeśli ktoś z tego skorzysta to będzie dobrze. :hippie



Masz racje tez to nie podlega dyskusji ! Dlatego jeżeli dojdzie do czegoś takiego też pomoge w miare swojej wiedzy.
A jak to mówi moja Katarzyna gamoniu nie jesteś doskonały :sarkazm :sarkazm :sarkazm :sarkazm
 

alco

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
1571
Reakcje/Polubienia
648
Zastanawia mnie czy nie wyjdzie z tego jakaś popelina, coś w stylu dobreprogramy czy komputer świat rekomenduje. No i oczywiście czy administratorzy będą brali udział w tej zabawie bo wiadomo że rekomendacja administratora będzie miała większe uznanie niż kogoś z 10 postami i 1 pochwałą.
Na pierwszy rzut proponuje program:

girls-on-desktop-poll.jpg


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
:pilot
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1070
Reakcje/Polubienia
40
Jestem za. Ponadto każdy z nas ma rożne komputery (różna konfiguracja) więc dany soft może być sprawdzony na różnych konfiguracjach. Sam wiem jak miałem starszy komputer i czytałem opisy że wszystko OK al człowiek testował na "wypasionej" maszynie z i7.
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
alco napisał:
Zastanawia mnie czy nie wyjdzie z tego jakaś popelina, coś w stylu dobreprogramy czy komputer świat rekomenduje. No i oczywiście czy administratorzy będą brali udział w tej zabawie bo wiadomo że rekomendacja administratora będzie miała większe uznanie niż kogoś z 10 postami i 1 pochwałą.
Na pierwszy rzut proponuje program:

girls-on-desktop-poll.jpg


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
:pilot
Moja rekomendacja idzie na te Panie ze screena :D
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
Tylko, żeby te opinie nie kończyły się na zdawkowym "Mnie się program podoba. Polecam".
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24595
Miasto
Trololololo
Zastanawia mnie czy nie wyjdzie z tego jakaś popelina, coś w stylu dobreprogramy czy komputer świat rekomenduje. No i oczywiście czy administratorzy będą brali udział w tej zabawie bo wiadomo że rekomendacja administratora będzie miała większe uznanie niż kogoś z 10 postami i 1 pochwałą.


Pewnie, wszyscy chętni będą brać udział w tej zabawie :klawik. , w sumie można zrobić ankietę podać parę programów i zagłosować.Program który będzie miał najwięcej głosów bierzemy do testowania, oczywiście nie ma żadnego przymusu instalacji i badania programu.Kto będzie chciał ten instaluje i dzieli się opinią, i jeśli program okaże się dobry i przydatny to dostaje rekomendację.W ten sposób powolutku zrobimy listę programów z każdej kategorii rekomendowanych przez społeczność PZD. :mistrzunio
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Dobra to zapodajcie jakiś program i zobaczymy co z tego wyjdzie :guma
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24595
Miasto
Trololololo
założyłem subforum Rekomendacje PZD
rekomendacje-pzd-f67/ i w tym subforum będziemy dyskutować odnośnie tych programów.

może założyć tam temat np: propozycje na rekomendowane programy ?? ustalimy wspólnie z jakiej kategorii na pierwszy ogień wrzucić program, czy ma to być soft do ochrony, odzyskiwania danych, tworzenia pdf itd.
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
No to chyba najlepszy pomysł. Każdy da jakąś propozycję i coś się wybierze.
 
Do góry