Pytanko do użytkowników PZD

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9844
Reakcje/Polubienia
10469
Miasto
Somewhere over the rainbow.
alco napisał:
Zastanawia mnie czy nie wyjdzie z tego jakaś popelina, coś w stylu dobreprogramy czy komputer świat rekomenduje. No i oczywiście czy administratorzy będą brali udział w tej zabawie bo wiadomo że rekomendacja administratora będzie miała większe uznanie niż kogoś z 10 postami i 1 pochwałą.


Tam polecają admini. Tutaj wybór jest userów PZD. Administracja nie dostaje ekstra nagród od samych twórców żeby ich program wygrał. No chyba że nagrody będą dla całego PZD :yhy
 

Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
12824
Reakcje/Polubienia
43170
Mnie również się podoba, bardzo dobry pomysł!!
 

AXXAZ77

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Grudnia 2010
Posty
184
Reakcje/Polubienia
0
pomysł bardzo dobry jestem za, opinie mile widziane aby były merytortczne
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
232
Reakcje/Polubienia
240
Pomysł przedni-praktyka pokaże jak to TU zadziała-jestem dobrej myśli, bo sądzimy że w większości siła doświadczenia i oby to zadziałało.Szukając-czytając opinie jeśli np: 30 opinii jest pozytywnych a trzy negatywne podjęcie decyzji jest wtedy bardzo ułatwione- tak że cel pomysłu jest świetny i..... powodzenia ! Pzdr.
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
alco napisał:
Na pierwszy rzut proponuje program:
girls-on-desktop-poll.jpg

:pilot
Kolego potrafisz zachęcić do pomysłu. :zaciesz :ok Szacun :hi Lata temu był vstrip... Można powiedzieć, że byłem expertem :zawsty i do dziś mam gdzieś w jakimś tajnym bunkrze powyciągane pliki .exe i .swf. Już mnie ogarnia nostalgia na myśl o testowaniu.... :zaciesz
Jeśli wygra inny program - trudno, tyle że nostalgii nie będzie. :klawik.
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
Spoko - nie każdy program sprawdzam, ale jest kilka "godnych polecenia".
Po następnym konkursie /albo przy/mogę zaproponować produkty Kaspersky - współpracujemy od kilku lat i nie ma "to tamto". Chętnie udostępnię wpisy do Ich działu marketingu - myślę, że korzyść będzie obopólna.
Może być?
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9844
Reakcje/Polubienia
10469
Miasto
Somewhere over the rainbow.
ToGor napisał:
Spoko - nie każdy program sprawdzam, ale jest kilka "godnych polecenia".
Po następnym konkursie /albo przy/mogę zaproponować produkty Kaspersky - współpracujemy od kilku lat i nie ma "to tamto". Chętnie udostępnię wpisy do Ich działu marketingu - myślę, że korzyść będzie obopólna.
Może być?

Rozwijając ten pomysł myśleliśmy także i o tym że rekomendacje mogą pomóc w zdobyciu licencji na dany program tak więc korzystajmy wszyscy :friends
 

qwer0

Świeżak
Dołączył
17 Wrzesień 2015
Posty
31
Reakcje/Polubienia
1
Z początku pomyślałem, że propozycja słaba, bo się syf straszny tutaj zrobi a wszak to forum dokonało niemożliwego - zmieniło o 180 stopni moje podejście do legalności :D
Z drugiej, jeśli to polecanie softu pójdzie w dobrą stronę i dział ładnie dojrzeje jakościowo, to może być bardzo wartościowy kawałek forum. Fajnie, jeśli oprócz chwalebnego opisu nie będzie problemu jeśli ktoś dopisze od siebie jakiś problem, z jakim się spotkał używając tego softu. Opinia będzie bardziej wyważona ale też i szczersza (chyba złego stopniowania użyłem) :)
Generalnie pomysł ok
 
Do góry