Logitech MX Anywhere 2

Armaros

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Marzec 2013
Posty
320
Reakcje/Polubienia
20
Miasto
Warszawa
Po długich przemyśleniach postanowiłem kupić nową myszke.
Na oku miałem dwa modela : Mysz Hama Roma i Logitech MX Anywhere 2
Oba modele miały plusy i minusy o doskonały raczej trudno ale postawiłem na model
Hama Roma. Myszke zakupiłem w Saturnie za 139 zł i okazało się że kasa została
żle wydana. Opinie na temat tego modelu były różne ale większość pozytywnych
u mnie wyszły jednak te negatywne. Podstawowy a zarazem najważniejszy mysz gubiła
sygnał i porostu się zacinał.Próba zmiany sterowników itd .... nie pomogła.
Postanowiłem oddać mysz a zakupić Logitech MX Anywhere 2 co okazało się dobrym
wyborem. Fakt cena 260 zł nie jest mała jak za myszke ale jakość wykonania i sama
praca myszki zwraca wydane pieniądze. Chodzi płynnie bez zacinek wiele opcji ustawień
klawiszy. Jest cicha no może nie nie jak Hama ale daje rade. Jedyny minus to akumulator
a nie baterie ale na jakieś dwa lata napewno wystarczy. Dlatego polecam ten model bo
jak dla mnie warty tych 260 zł.

 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
260 pln to trochę wydałeś (a i tak standardowa cena zdaje się jest o 100 pln droższa). Rozumiem, że Logitech, myszka mobilna, bluetooth, ale kilka rzeczy nie budzi mojego entuzjazmu (popraw mnie jeśli się mylę, bo na filmie i w opisach niekoniecznie można wszystko znaleźć) : max tylko 1600DPI, brak przycisku w rolce (wciskania rolki), niewymienny akumulator i brak możliwości włożenia ciężarków (czasem obciążenie myszy pozwala na wygodniejszą z nią pracę). Patrzę przy tym przez pryzmat dość wysokiej ceny. Fajnie, że mała, wydajny akumulator z eleganckim przewodem i przypuszczalnie dobry sensor pozwalający korzystać z myszy na szkle. Ja jednak na taki model bym się nie zdecydował.
 

Armaros

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Marzec 2013
Posty
320
Reakcje/Polubienia
20
Miasto
Warszawa
Zgadza się jest model Logitech Performance Mouse MX ale to już kosmos jak dla mnie finansowy jak za myszke.
Dokładnie max 1600 dpi ale ja nie gram na kompie nie bawie się w projektowanie. Dlatego do codziennego
użytku jak dla mnie jest ok.Tak rolka nie posiada przycisku funkcyjnego jedynie tak zwany hamulec tzn...
jak wciśniesz to masz do wyboru obracanie lekkie lub z oporem (mam nadzieje że mnie zrozumiałeś :) ) Co do
cięzarków myśle że to jest zbyteczne bo jest dość cięzka przez wbudowany akumulator. I tak jak pisałem
wcześniej fakt jej minusem jak dla mnie jest właśnie wbudowany nie wymienny akumulator. Ale telefonu
z nie wymienną baterią napewno nie kupie :) Co do sensora to faktycznie jak narazie zdaje egzamin co szkła czytałem
tylko opinie ale nie testowałem. Chodziło mi o dobry model ale bezprzewodowy na przewodzie to za 50 zł bym kupił
i tez pewnie by była dobra.
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
A tak... zapomniałem, że akumulator to przecież niezły ciężarek. :) Na plus jeszcze: możliwość dwóch sposobów parowania 2,4 GHz i bluetooth oraz info, że jedna minuta ładowania pozwala pracować przez godzinę, a pełny akumulator. Jeśli to prawda, to super.
 

Armaros

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Marzec 2013
Posty
320
Reakcje/Polubienia
20
Miasto
Warszawa
Co do akumulatora to narazie sie nie wypowiem bo też różnie opinie czytałem Ale to też zależy jak intensywnie korzystamy z komputera . Ja siedze prawie 24 h mam zwolnienie :suuper Co do parowania świetna sprawa bo można
aż trzy urządzenia podłaczyć . Jak narazie testowałem z telefonem i działa taki mały gadżet którego pewnie nie
będe używał.
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
A widzę, że nie dokończyłem zdania (gapa ze mnie): pełny akumulator ma podobno starczyć na m-c używania.
Jak sprawdzisz, to napisz.
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Posiadam mysz Logitech MX Anywhere od kilku lat i jest jak dla mnie rewelacyjna.
Nie wiem czym się różni wersja 2, ale gdybym miała znowu kupować, to bez zastanowienia kupiłam bym właśnie ten model. Tania nie była, ale jest to dobrze wydana kasa.
 
Do góry