CyberLink PowerDirector 13 problem z przeciąganiem plików

sowa2

Wygadany
Dołączył
22 Wrzesień 2015
Posty
85
Reakcje/Polubienia
15
CyberLink PowerDirector 13 przy przeciąganiu filmików zrobionych telefonem do obróbki na linie czasu wyskakuje komunikat: "Attempted an unsupported operation". Czy może ktoś mi wyjaśnić co ten komunikat oznacza. Poprzednio korzystając ze starszej wersji ,,9” nie było problemu z obróbką filmów.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35814
Reakcje/Polubienia
24863
Miasto
Trololololo
Re: CyberLink PowerDirector 13

sowa2 napisał:
CyberLink PowerDirector 13 przy przeciąganiu filmików zrobionych telefonem do obróbki na linie czasu wyskakuje komunikat: "Attempted an unsupported operation". Czy może ktoś mi wyjaśnić co ten komunikat oznacza. Poprzednio korzystając ze starszej wersji ,,9” nie było problemu z obróbką filmów.

Znaczy to tylko tyle że próbowałeś wykonać nieobsługiwaną przez program operację, może format jest nieobsługiwany albo po prostu spróbuj bezpośrednio z programu wskazać ten film.
 

sowa2

Wygadany
Dołączył
22 Wrzesień 2015
Posty
85
Reakcje/Polubienia
15
Re: CyberLink PowerDirector 13 dziwny komunikat

Dzięki za podpowiedź. Coś mi się zdaje, że wersja tego CyberLink PowerDirector 13 jest w jakimś stopniu ograniczona wracam do wersji co prawda starszej ,,9" ale niezawodnej.Jeszcze raz dzięki za zaintetresowanie.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35814
Reakcje/Polubienia
24863
Miasto
Trololololo
Re: CyberLink PowerDirector 13 dziwny komunikat

sowa2 napisał:
Dzięki za podpowiedź. Coś mi się zdaje, że wersja tego CyberLink PowerDirector 13 jest w jakimś stopniu ograniczona wracam do wersji co prawda starszej ,,9" ale niezawodnej.Jeszcze raz dzięki za zaintetresowanie.
Nie musisz wracać do poprzedniej wersji , tu masz rozwiązanie, ktoś już miał ten sam problem i został rozwiązany.
Przeczytaj ten temat
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry