Darmowy stary-nowy mks_vir znów nadaje :)

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
ciach
 
Ostatnia edycja:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35820
Reakcje/Polubienia
24870
Miasto
Trololololo
Oprogramowanie mks_vir jest kompatybilne z następującymi systemami operacyjnymi:
MS Windows Vista z dodatkiem Service Pack 2 i z IE 9
MS Windows 7 z dodatkiem Service Pack 1
MS Windows 8
MS Windows 8.1
MS Windows 10
MS Windows Server 2008 z dodatkiem Service Pack 2 i z IE 9
MS Windows Server 2008 R2 z dodatkiem Service Pack 1
MS Windows Server 2012
MS Windows Server 2012 R2
MS Windows Server 2016

mks_vir Skaner Online pozwala na szybkie sprawdzenie plików w systemie z wykorzystaniem zasobów chmury firmy Arcabit.

niczym się nie różni od Arcabitowego skanera poza wyglądem :( , koniec końców i te skanery korzystają z chmury BD stąd ta ich świetność :yhy

to takie trochę żerowanie na sentymencie
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Bogato wyposażony. Ciekawe jak się będzie sprawdzał w praktyce.
Fakt - kilka fajnych opcji i ładnie skonstruowane menu. Jeśli prawdą jest jednak, że zużywa ok 450 mb RAM na jałowym biegu to byłoby sporo za dużo. Krytykowany czasem na forum Bitdefender TS 2018 zużywa mi ok. 50 mb na wolnych obrotach.
@ichito zapraszam Cię do wrzucenia screenów, bo ładne Ci wyszły. :)
 
Ostatnia edycja:

ichito

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Październik 2010
Posty
633
Reakcje/Polubienia
235
Miasto
Kraków






OK Zeno...ale nie wchodzą mi tu na forum screeny - ani jako pliki do umieszczenia w poście, ani jako linki do wstawienia w poleceniach/opcjach. Jak wiesz miałem problemy i na SG, żeby je wstawić i sam nie wiem, czy to nie wina już starych przeglądarek, bo tylko takie właściwie na Viście mogą działać.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35820
Reakcje/Polubienia
24870
Miasto
Trololololo
OK Zeno...ale nie wchodzą mi tu na forum screeny - ani jako pliki do umieszczenia w poście, ani jako linki do wstawienia w poleceniach/opcjach. Jak wiesz miałem problemy i na SG, żeby je wstawić i sam nie wiem, czy to nie wina już starych przeglądarek, bo tylko takie właściwie na Viście mogą działać.
Edytowałem Twój post i poprawiłem, także screeny działają :)
 

ichito

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Październik 2010
Posty
633
Reakcje/Polubienia
235
Miasto
Kraków
Dzięki Oxy :)...nie wiem, co mi się z tymi obrazkami wyprawia...fajnie, że czuwasz :)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35820
Reakcje/Polubienia
24870
Miasto
Trololololo

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4333
Reakcje/Polubienia
5732
Miasto
To tu to tam....
Za duzo slow... nie moge byc ekspertem od wszystkiego, bo to niektorym przeszkadza...
 
Ostatnia edycja:

rowerzysta

Nowy użytkownik
Dołączył
9 Maj 2018
Posty
6
Reakcje/Polubienia
3
wczoraj przed zamknięciem Rzabki przypomniało mi się, że 22 lat temu kupiłem oryginalny prorgram MKS_VIR służył mi bodajże do momentu Win XP - rok 2003. Kopie miałem na asustorze, instalka - brak aktualizacji @ - zapuściłem dziada i poszedłem ok 22 45 do Rzabki po zestaw promocyjny dla hętnyh chakeruf. PO POwrocie musiałem zapalić ( nie w piecu ). Skubany Mks_vir wyłuskał 58 robaków zwanych virusami. A że dysków jest 5 razy 5 T gość jeszcze mielił. Zaczynam przegkądać Raport ....hm... dlaczego mój win7 od tygodnia POstawiony we współpracy z EIS nałapał tyle schajsu, pilnował mnie, ja jego. Was ist das. poszedłem na stronę AVLAB-u poczytałem, nic nowego. Po skńczeniu promocji z Zabki odczytałem RAPORT. ogarnąłem pliki. I POwiem jedno, wyj-m Eseta, nie chcę znać komercji, nigdy nie kupię antywirusa czy IS - to wszystko jest szemrane kasą. Dbajmy o Polskę o swój rozum a zwłaszca o Rodzinę. Nie zdradzę jakie miałem szkodniki ale rozwiązanie aby mieć szybki Komp bez muła typu IS i aby nie borykać się backupami , reinstalacjami - jest prosty sposób. Majster z tej strony wie i ja wiem. Dlaczego Naziści nie POzwalają nam produkować samochodów? są lepsi ? NIE ! reszta... jak wrócę z rowerówki: Balcerona... Liguria ... Genua....Brennero....Budapest.... Ząbkowice Śląskie ( wioska STOLEC ) Finał. Pozdrawiam ...2 weeks, drei Wochen, niemnożka - tolka dwadcat dnie ja wiernułsja
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19194
Reakcje/Polubienia
55834
Skubany Mks_vir wyłuskał 58 robaków zwanych virusami.
Żeby w tydzień od postawienia systemu złapać 58 robaków, to trzeba być mistrzem :) Szacun.

Co do EIS, to wystarczy go dobrze skonfigurować. Używam Eseta od początku jego istnienia (wtedy jeszcze można było ustawić swój serwer, skąd ma pobierać bazy) i nigdy niczego nie złapałem. Po drugie, trzeba trochę myśleć i nie klikać byle czego.
 
Do góry