Affinity Designer Beta for Windows za darmo

do.spamowania

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Czerwiec 2014
Posty
145
Reakcje/Polubienia
55
Niech kolega Zeno pokaże choć linijkę tekstu na stronie producenta że to jakaś promocja, że otrzymujemy jakąś licencję poza okresem testowania bety... Nigdzie nie ma o tym słowa. A tekst na stronie pobierania "Affinity Designer for Windows is now FREE in BETA" nic nie znaczy bo przeważnie każda beta jest FREE. Taki chwyt marketingowy.
Znalazłem fajny program do pełnej produkcji filmów animowanych. Program normalnie kosztuje 6000 do 12000$. Przejęli go Japończycy i postanowili wydać w wersji OpenSource. Choć nadal sprzedają wersję komercyjną ze wsparciem. To ja nie miał bym gdzie zamieścić o tym informacji bo nie ma takiego działu :D Niby we free ale tam się nie publikuje OpenSource. Kiedyś były kasowane takie posty z tego działu. Osobiście nie śmiałem nawet marzyć że popracuję na tym programie w swoim życiu. Nie było nawet dema. Cen można było się dowiedzieć po przybyciu przedstawicieli firmy na umówionym spotkaniu... i takie tam. A tu pach... mam i to praktycznie pełną wersję.
Jeśli kolega Zeno udowodni że to promocja (Affinity Designer), to odszczekam wszystko i postawię mu piwo a jak woli to oranżadę ;-)
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Kolega Zeno niczego nie będzie udowadniał, gdyż wszystko zostało już napisane i wyjaśnione we wcześniejszych postach w temacie. :guma
W Betach program zostałby niezauważony, a zauważenia jest co najmniej wart.
"Do spamowania" wyluzuj trochę i się tak nie podniecaj, bo zaczynasz mi działać na nerwy. Od tego mamy adminów i modów, żeby zdecydowali gdzie temat ma zostać. Zaręczam, że twoje posty zostały przeczytane i skoro temat został, to tak ma być.
Od siebie dodam, że twoja logika mnie poraża - zdobyłeś jakiś fajny program i sobie korzystasz, ale nie podzielisz się info na forum, gdyż nie masz gdzie tego umieścić. Po prostu super. :facepalm Szczerze - chrzanię takich kolegów, bo nic mi po nich. Dobranoc. :guma
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Wyszła już stabilna wersja Affinity Designer. Beta jak na razie działa jeszcze :)
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Dzisiaj sprawdzałem i beta już nie działa czyli kolega @do.spamowania miał rację, że przestanie działać.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9846
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
To było więcej niż pewne. Tak jak kolega napisał - oni zawsze wypuszczali darmowe bety a późnej wersje finalne były płatne. Też korzystałem na macu i było tak samo. :guma
 

do.spamowania

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Czerwiec 2014
Posty
145
Reakcje/Polubienia
55
Czyli wątek do kasacji (albo przeniesienia do działu "Bety") bo wprowadza w błąd.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9846
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
do.spamowania napisał:
Czyli wątek do kasacji (albo przeniesienia do działu "Bety") bo wprowadza w błąd.

Temat przeniesiony do odpowiedniego działu. Drugą część Twojej wypowiedzi pozwoliłem sobie skasować bo mimo, że miała kontekst lekko żartobliwy ( a przynajmniej za taki ją uważałem) to podejrzewam, że doczekała by się odpowiedzi od autora tematu i wprowadziła tylko zamieszanie i dyskusję nie na temat :zaciesz
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Jaka szkoda, bo autor tematu jest ciekaw.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9846
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
I z tą niezaspokojoną ciekawością będzie musiał dalej żyć :buziakk
 
Do góry