Konkurs ! - Ashampoo Burning Studio 18

dinosaur07

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Marzec 2016
Posty
125
Reakcje/Polubienia
300
Thanks for the giveaway, andyxa. I want to win this software as it allows us to burn all types of media files, such as: movies, music or data files. Furthermore, we can create backups or data discs, rip music and create audio CDs for playing in the cars, for exemple :zaciesz Count me in for this giveaway, :ok
 

yzrej

Bardzo aktywny
Dołączył
6 Styczeń 2013
Posty
204
Reakcje/Polubienia
58
Opinia z netu która jest mi najbliższa w ocenie tego programu: Chociaż czasy płyt CD/DVD coraz bardziej kojarzą się ze swego rodzaju reliktem przeszłości, to jednak trzeba przyznać że Ashampoo Burning Studio w wersji 18 wciąż trzyma fason. Wielką zaletą zawsze była prostota i intuicyjny interfejs. Z nową skórka jeszcze bardziej zyskał w oczach. Na plus także świadczy o twórcach szukanie tzw. "niszy rynkowej" w zastosowaniu programu, podczas gdy CD/DVD coraz bardziej wychodzą z obiegu.
Mam zainstalowaną wersję Ashampoo Burning Studio 2016 i chętnie bym ją zamienił na nowszą. Dla mnie to przydatny program i jestem z niego b. zadowolony.
 

phobic

Świeżak
Dołączył
25 Marzec 2013
Posty
21
Reakcje/Polubienia
36
Thank you for the giveaway!

Ashampoo Burning Studio is one well known powerful media burning solution. I'd really like to replace my current disc burning software with that one. There are also some additional functionalities that I would like to take advantage of like movie and slideshow authoring, burning encrypted discs, creating password-protected backups etc.
 

pipo77

Nowy użytkownik
Dołączył
15 Luty 2015
Posty
6
Reakcje/Polubienia
0
Super konkurs.Bardzo prosty program do nagrywania płytek.Pierwsza klasa
 

SE7EN

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
1124
Reakcje/Polubienia
114
Widzę że producentowi chyba umknęła wersja 17 tej zacnej aplikacji. Za aktualizacją przemawia obsługa plików CUE dla plików audio, czasem ściągam jakieś bezstratne audio z plikiem CUE, dzięki nowej wersji można by to nagrać w prostszy sposób. Dzięki za konkurs!
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Na wstępie podziękowania za konkurs.Może w tej chwili już mało nagrywa się płyt,ale program świetny i zawsze przydatny do zapisywania historii rodzinnej na jeszcze dostępnych płytach DVD.Chętnie wystartuję w konkursie.
 

tom14

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Listopad 2011
Posty
185
Reakcje/Polubienia
29
Do wypalania płytek używam ashampoo od lat, mimo że z wersji na wersję coraz bardziej rozbudowane to jednak jak dla mnie bardzo intuicyjny w użytkowaniu. Mam ostatnią wersję więc skorzystam z możliwości darmowej aktualizacji.
Konkurs jak zwykle pierwsza klasa :hi :dziękuję :ok
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
CcJWkIo.jpg



Gratulacje

czas na potwierdzenie wygranej na PW - 48 godzin.
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Gratulacje :piwko Cóż robić....
 
Do góry