OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35568
Reakcje/Polubienia
24598
Miasto
Trololololo
Bitdefender AntiVirus Free 2016 Final

Bitdefender AntiVirus Free to bezpłatna wersja znanego i cenionego programu antywirusowego charakteryzującego się bardzo dobrą skutecznością w zwalczaniu złośliwego oprogramowania oraz niskim apetytem na zasoby systemowe (CPU, RAM).
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:

yyy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
12 Maj 2013
Posty
521
Reakcje/Polubienia
400
Pytanie do używających ten soft ,ma się w nim jakąś kontrole nad usuwanymi plikami ,jest jakaś kwarantanna ,żeby dało się przywrócić usunięte, zainfekowane pliki czy lecą od razu w kosmos ?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35568
Reakcje/Polubienia
24598
Miasto
Trololololo
Pytanie do używających ten soft ,ma się w nim jakąś kontrole nad usuwanymi plikami ,jest jakaś kwarantanna ,żeby dało się przywrócić usunięte, zainfekowane pliki czy lecą od razu w kosmos ?

Kwarantanna jest dodana od 2014 czy jakoś tak, można skasować, przywrócić i coś tam jeszcze.
 
  • Lubię to
Reactions: yyy

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35568
Reakcje/Polubienia
24598
Miasto
Trololololo

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37274
Reakcje/Polubienia
33680
BitDefender Antivirus Free 1.0.11.9
Bitdefender Antivirus Free 1.0.10.8:
  • New interface of the antivirus.
  • Register through the Bitdefender Central web portal.
Bitdefender Antivirus Free 1.0.9.73:
  • New interface of the antivirus.
  • Register through the Bitdefender Central web portal.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
128
Miasto
Szczecin
Rzeczywiście darmowa edycja Bitdefender mało obciążała laptopa mojej Mamy, z 3 GB RAM. Szybko się uruchamiał i dobrze zabezpieczał system. Sam się aktualizował... Żałuję, że zamieniłam go na płatną wersję. :( Obecnie używam tam Avast i zaporę Comodo.
 

tadeusz242

Bardzo aktywny
Dołączył
10 Wrzesień 2010
Posty
171
Reakcje/Polubienia
160
Miasto
Kraków
Witam. Mam zainstalowany Windows 8.1 professional 64 bit i używam Windows Defender jako programu antywirusowego. Czy Bitdefender Antivirus Free jest lepszy od Windows Defender.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35568
Reakcje/Polubienia
24598
Miasto
Trololololo
Witam. Mam zainstalowany Windows 8.1 professional 64 bit i używam Windows Defender jako programu antywirusowego. Czy Bitdefender Antivirus Free jest lepszy od Windows Defender.
Według testów detekcje złośliwego oprogramowania ma lepszą, ale odpowiednio skonfigurowany Windows Defender też nie jest taki zły.
 
Do góry