AppGuard kilka pytań ( konfiguracja, ustawienia )

Download-er

Świeżak
Dołączył
7 Lipiec 2016
Posty
37
Reakcje/Polubienia
1
Czyli nie polecasz trybu Locked Down? Widziałem, że wiele osób korzysta z tego trybu, więc może dałbyś radę rozwiązać te kilka problemów, które mi towarzyszyły przy tym trybie.

Jak dodać certyfikat Rockstar do AppGuard'a?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35581
Reakcje/Polubienia
24610
Miasto
Trololololo
Download-er napisał:
Czyli nie polecasz trybu Locked Down? Widziałem, że wiele osób korzysta z tego trybu, więc może dałbyś radę rozwiązać te kilka problemów, które mi towarzyszyły przy tym trybie.

Jak dodać certyfikat Rockstar do AppGuard'a?

Certyfikaty dodaje się w zakładce user space w okienku na dole pod Publishers
tu masz opisane jak
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
(zjedź trochę niżej w tym PDFie.)
Tryb Locked Down jest ok, tylko czasem np:podczas aktualizacji przeglądarki czy grania w jakieś gry należy wyłączać na ten czas ochronę więc jeśli ktoś nie gra a aktualizuje sporadycznie to jest ok.Dla Ciebie niech zostanie Protected tak jak zaleca dla wszystkich producent bo po prostu mniej z tym trybem jest problemów.Może i bym ogarnął Twoje problemy z ApGuardem w Trybie Locked Down ale musiał bym siedziec przed tym kompem.

Maksymalne vel paranoiczne bezpieczeństwo tak wygląda czyli nie dodajemy żadnych certyfikatów, sami aktualizujemy ale jest to mniej wygodne.
 

Download-er

Świeżak
Dołączył
7 Lipiec 2016
Posty
37
Reakcje/Polubienia
1
OXYGEN THIEF napisał:
Maksymalne vel paranoiczne bezpieczeństwo tak wygląda czyli nie dodajemy żadnych certyfikatów, sami aktualizujemy ale jest to mniej wygodne.
Powiem tak: Do tej pory korzystałem z darmowego softu, lecz z pewnych względów zdecydowałem, iż nie mogę tak ryzykować i dlatego też zakupiłem zestaw ochrony (AppGuard i SpyShelter Firewall), który miał mi zapewnić maksymalne bezpieczeństwo. Podsumowując powyższe podkreślam, iż zależy przede wszystkim na maksymalnym bezpieczeństwie.

OXYGEN THIEF napisał:
Może i bym ogarnął Twoje problemy z ApGuardem w Trybie Locked Down ale musiał bym siedziec przed tym kompem.
Skoro jesteś w stanie to "poskładać do kupy" to z chęcią ugościłbym Cię w swoim systemie. :francuz Napisz tylko na PW, czy mógłbyś mi z tym pomóc.
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Mam zainstalowany AppGuard i czy mogę dodać do niego ZemanęAntyLoger.Pytam ponieważ skończyła mi się licencja na Hitmana i nie mam czym przeskanować systemu. :)
 

Ircus

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
12828
Reakcje/Polubienia
43182
senior38 napisał:
Mam zainstalowany AppGuard i czy mogę dodać do niego ZemanęAntyLoger.Pytam ponieważ skończyła mi się licencja na Hitmana i nie mam czym przeskanować systemu. :)

Możesz dodać ,ale ZemanęAntyMalware,żeby zastąpił Ci Hitmana
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Ircus napisał:
senior38 napisał:
Mam zainstalowany AppGuard i czy mogę dodać do niego ZemanęAntyLoger.Pytam ponieważ skończyła mi się licencja na Hitmana i nie mam czym przeskanować systemu. :)

Możesz dodać ,ale ZemanęAntyMalware,żeby zastąpił Ci Hitmana
A co się stanie ja zainstaluję Zemanę AntyLoger.Pytam ponieważ mam klucz dożywotni dla niej,a dla Malware nie posiadam żadnego klucza?
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Nic... Właściwie obie aplikacje to ZAM (piszę o wersjach 2.x), tyle że w ZAL - do ZAM dochodzi szyfrowanie klawiatury, co właściwie daje nieco większą ochronę. Nie powinno być żadnych problemów, czy konfliktów.
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
senior38 napisał:
A co się stanie ja zainstaluję Zemanę AntyLoger.Pytam ponieważ mam klucz dożywotni dla niej,a dla Malware nie posiadam żadnego klucza?
A co ma się niby stać? Jakby coś się gryzło, to logi pokażą miejsce pokąsania :zaciesz
Co do HP, to licka potrzebna jest do usuwania, a nie skanowania. Jak się przyzwyczaiłeś do Hitmana, to możesz sobie skanować dalej, a "znaleziska" usuwać ręcznie. Mnie też własnie umarł licencyjny HP, ale jeszcze nie przestawiłem skanowań na ZAM po starcie systemu.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35581
Reakcje/Polubienia
24610
Miasto
Trololololo
senior38 napisał:
Ircus napisał:
senior38 napisał:
Mam zainstalowany AppGuard i czy mogę dodać do niego ZemanęAntyLoger.Pytam ponieważ skończyła mi się licencja na Hitmana i nie mam czym przeskanować systemu. :)

Możesz dodać ,ale ZemanęAntyMalware,żeby zastąpił Ci Hitmana
A co się stanie ja zainstaluję Zemanę AntyLoger.Pytam ponieważ mam klucz dożywotni dla niej,a dla Malware nie posiadam żadnego klucza?


Zemana Antilogger to Zemana Antimalware + funkcja szyfrowania także bardziej wypasiona jest Zemana Antilogger, w przyszłości producent pewnie będzie coś do niej dokładał więc będzie jeszcze bardziej wypasiona :klawik.

Dodaj ZAL do wykluczeń w AppGuardzie i będzie dobrze, będziesz miał bardzo dobrą ochronę.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35581
Reakcje/Polubienia
24610
Miasto
Trololololo
senior38 napisał:
Dziękuję OXY,tylko podpowiedz mi która zakładka to wykluczenia.
PowerApps :piwko - dodajesz tam inne programy zabezpieczające czyli w Twoim przypadku Zemana Antilogger
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Witam użytkowników tego programu i mam pytanie,ponieważ gdzieś od 10 godziny przestał mi działać.Czy macie taki problem?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35581
Reakcje/Polubienia
24610
Miasto
Trololololo
senior38 napisał:
Witam użytkowników tego programu i mam pytanie,ponieważ gdzieś od 10 godziny przestał mi działać.Czy macie taki problem?
co znaczy że przestał działać ??
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35581
Reakcje/Polubienia
24610
Miasto
Trololololo
senior38 napisał:
OXYGEN THIEF napisał:
senior38 napisał:
Witam użytkowników tego programu i mam pytanie,ponieważ gdzieś od 10 godziny przestał mi działać.Czy macie taki problem?
co znaczy że przestał działać ??
Jest tak.
Zl5N7LO.png

Sprawdź czy licencja załapała, może mają jakieś problemy chwilowe z serwerem aktywacyjnym.AppGuard co jakiś czas sprawdza licencję więc może tu jest problem ale po ich stronie.
 
Do góry