AppGuard kilka pytań ( konfiguracja, ustawienia )

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Po odinstalowaniu i ponownym zainstalowaniu aktywator się nie włącza.Jest tak jak wcześniej pisałem.A komunikat jest taki.
hKZoVIJ.png
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24595
Miasto
Trololololo
Pobrałeś świeży instalator ze strony producenta ??
Zmieniałeś inne programy zabezpieczające ?? jeśli tak to może jakiś program przyblokował ??
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24595
Miasto
Trololololo
senior38 napisał:
Instalator pobrany ze strony producenta.Chyba muszę przywrócić system z kopi zapasowej.
Wstrzymaj się chwilę z odzyskiwaniem bo ten monit
hKZoVIJ.png


oznacza że nie zweryfikowano licencji czyli :
Problem jest u nich na serwerze aktywacyjnym i pewnie szybko go rozwiążą.Możesz do nich napisać to rozwiążą jeszcze szybciej.
Przyblokowałeś w zaporze.Zmieniałeś coś w firewallu ??
spróbuj wpisać raz jeszcze klucz
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24595
Miasto
Trololololo
Do wykluczeń dodałem tu:

Opisz swój problem, ( to co napisałeś mi na PW ),
to nie są wykluczenia gdzie dodałeś, to są chronione programy, widzę tam Zemanę usuń ją bo nie będzie prawidłowo działać.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24595
Miasto
Trololololo
Zemanę odhaczyłem,czy skaypa też mam usunąć z ochrony?
Nie, skype to komunikator więc niech tam będzie.

Aby sprawdzić co jest nie tak musisz uruchomić skype ( wiem że nie działa ) AppGuard go zablokuje i potem skopiować i wkleić tu Logi z AppGuarda, dzięki nim będzie wiadomo co dokładnie jest blokowane i będzie można poszukać rozwiązania :)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24595
Miasto
Trololololo
Czy o to chodziło.

tak o to chodziło ale zaznacz te logi kursorem od myszki i po prostu skopiuj a potem wklej tutaj na forum.Nie rób zrzutu ekranu bo oczopląsu dostanę od tych małych literek :)

Czyli kopiujesz z AppGuarda i wklejasz na forum tak jak się normalnie jakiś tekst wkleja.
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
tak o to chodziło ale zaznacz te logi kursorem od myszki i po prostu skopiuj a potem wklej tutaj na forum.Nie rób zrzutu ekranu bo oczopląsu dostanę od tych małych literek :)

Czyli kopiujesz z AppGuarda i wklejasz na forum tak jak się normalnie jakiś tekst wkleja.
11/12/17 21:23:43 Prevented process <reg.exe | c:\program files\microsoft\skype for desktop\skype.exe> from launching from <c:\windows\syswow64>.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24595
Miasto
Trololololo
11/12/17 21:23:43 Prevented process <reg.exe | c:\program files\microsoft\skype for desktop\skype.exe> from launching from <c:\windows\syswow64>.
a tak zapytam, jaki masz tryb ochrony w AppGuardzie, masz ustawiony na Locked Down:??

Jeśli tak to spróbuj ustawić niższy poziom ochrony i sprawdź czy Skype działa
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24595
Miasto
Trololololo

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
128
Miasto
Szczecin
W AppGuard 4.4.6.1 do UserSpace, chyba tak to się nazywa, w tej starej wersji, dodałam wszystkie foldery z grami. Czy dobrze zrobiłam? Do chronionych aplikacji dodałam wszystkie przeglądarki, OpenOffice, 7-zip, AIMP, itp. Proszę o rady, bo trochę nie ogarniam tego programu.
 
Do góry