Konkurs ! / Giveaway ! UltraISO

Status
Zamknięty.

berni42

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Listopad 2010
Posty
137
Reakcje/Polubienia
1
Re: Konkurs ! / Giveaways ! UltraISO

UltraISO to obok PowerISO program-klasyk. Tworzenie, modyfikacja oraz nagrywanie obrazów ISO jest czymś bardzo przydatnym, nie mówiąc już o wirtualnych napędach, które są mi szalenie pomocne. Bardzo chciałbym wygrać.

Dziękuje za tak wspaniały konkurs i nagrody :dziękuję
 
S

sterchin

Re: Konkurs ! / Giveaways ! UltraISO

Thanks for the giveaway.
For a long time I use this smart program.
It can create images not only optical discs, but also create a USB-flash drives and even images of hard drives. Very convenient that in the generated file is available, if necessary, adding, deleting and editing of folders and files without opening them. What's worth noting is the use of images as a single virtual disk.
 

tommyusa2000

Wygadany
Dołączył
18 Październik 2015
Posty
42
Reakcje/Polubienia
17
Re: Konkurs ! / Giveaways ! UltraISO

jeden z najlepszych programów jakie znam do zarządzania i tworzenia obrazów płyt. Jest to dla mnie musthave. dlatego chętnie biorę udział w konkursie. Super byłoby wygrać licencję. Dzięki wielkie za konkurs.
 

Orion

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
552
Reakcje/Polubienia
330
Miasto
somewhere in cyberspace....
Re: Konkurs ! / Giveaways ! UltraISO

Używałem kiedyś PowerISO ale ta wersja z jakiejś promocji nie miała możliwości aktualizacji. Z tego co tu czytam wynika że UltraISO oferuje podobne możliwości, w tym montowanie obrazów w napędzie wirtualnym.
A do tego licencja lifetime jest okazją nie do przegapienia. Dlatego staję w konkursowe szranki.
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Re: Konkurs ! / Giveaways ! UltraISO

Na wstępie dziękuję ofiarodawcy za konkurs świetnego programu do tworzenia plików ISO.Jakiś czas temu używałem tego programu,ale po awarii laptopa utraciłem go i musiałem używać innych programów,ale UltraIso nie dorównywały żadne.Program pierwsza klasa dlatego startuję w konkursie.
 

dinosaur07

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Marzec 2016
Posty
125
Reakcje/Polubienia
300
Re: Konkurs ! / Giveaways ! UltraISO

Thanks for the giveaway, angellomichel387. I want to win this very powerful utility for every Windows user as UltraISO can help us get around with CD and DVD images such as ISO, BIN/CUE, NRG, CCD, IMG and more. UltraISO can also allow us edit these image files directory and help us create CD or DVD images from folders and files on our Windows PC hard drive. With support for over 30 different CD and DVD image formats, UltraISO is a versatile software available for every Windows version, making me want it very much. :ok :piwko
 

scypion

Nowy użytkownik
Dołączył
14 Grudnia 2015
Posty
5
Reakcje/Polubienia
6
Re: Konkurs ! / Giveaways ! UltraISO

super konkurs. thx
program oczywiscie swietny. obecnie nie mam jeszcze dobrego programu o takiej funkcjonalnosci wiec napewno by mi służył. oby dalej go rozwijali :)
 

decimus

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Wrzesień 2014
Posty
665
Reakcje/Polubienia
89
Re: Konkurs ! / Giveaways ! UltraISO

UltraISO jest to wspaniały program służący do tworzenia, edytowania i wypalania obrazów płyt. Pozwala również na tworzenie bootowalnych pendrivów. Program obsługuje formataty plików m.in. ISO, BIN, CUE, IMG, SUB, itd. Do tego jest bardzo intuicyjny w obsłudze i w naszym ojczystym języku.
Dziękuję za organizację konkursu.
 

Ponury Rumcajs

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
444
Reakcje/Polubienia
75
Miasto
Rzacholecki Las :D
Re: Konkurs ! / Giveaways ! UltraISO

Chciałbym wygrać UltraIso gdyż w tej aplikacji przekonuje mnie mnogość naprawdę bardzo przydatnych opcji, czytelny interfejs, łatwość obsługi, niezawodność, możliwość testowania płyty oraz obrazu płyty w przeróżnych formatach a także weryfikacja wypalonych danych. Oczywiście można także edytować obrazy i zapisywać je w dowolnie wybranym innym formacie (i to powinienem w sumie jako pierwsze wymienić ;) ) a także w wygodny sposób, czyli z menu kontekstowego montować obrazy płyt w wirtualnym napędzie. Przydatna aplikacja.
 

phobic

Świeżak
Dołączył
25 Marzec 2013
Posty
21
Reakcje/Polubienia
36
Re: Konkurs ! / Giveaways ! UltraISO

Thank you for the giveaway! UltraISO is a powerful disc image processing utility with a clean and simple user friendly double windowed interface that supports drag & drop. It supports a lot of well known image formats. I like its ability to edit a CD/DVD image directly. It also optimizes the image file structure so it takes less disc space.
 

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
Bardzo dobry program. Używam starszej wersji do wypalania płyt, tworzenia wirtualnych dysków,edytowania i tworzenia iso .
Zgłaszam się do Konkursu!
 
A

Anonymous

thanks for this giveaway. I need this software for creating bootable CD and creating iso image files from different files.

this software has a good user interface
 

hansik

Wygadany
Dołączył
21 Wrzesień 2015
Posty
40
Reakcje/Polubienia
109
Dzieki za konkurs :hi Bardzo dobry program. Przede wszystkim trzeba pochwalić za funkcjonalność. Wiele opcji i sprawdzona jakość. Dobrze byłoby mieć taki program na podorędziu, dlatego startuję w konkursie.
 

hmmkot

Wygadany
Dołączył
16 Październik 2012
Posty
97
Reakcje/Polubienia
50
UltraISO jest rewelacyjnym programem - już sama, bezproblemowa konwersja iso płyt cd<>dvd jest super opcją, program uruchamia się super szybko, działa bezproblemowo, no i licencja na pewno byłaby super prezentem :D
 

grr

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
548
Reakcje/Polubienia
96
Thanks for the giveaway.

Why you want to win UltraISO
UltraISO is a one-stop shop for all image formats, namely, ISO, BIN, CUE, IMG, NRG, CCD, SUB, ISZ, MDF, MDS.

I usually come across ISO, BIN, CUE, IMG, MDF, MDS formats and have to install multiple software's to convert to ISO format.

Additionally I can easily make bootable CD/DVD using UltraISO, which otherwise requires a separate program.

lastly, it still supports XP and requires very few resources to work as listed below.
Intel Pentium 166MHz or above.
64MB memory.
At least 10MB free hard disk space .

Thanks, Grr
 
Status
Zamknięty.
Do góry