Co nam gra w duszy, czego aktualnie słuchasz ?

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
:hura :suuper

Przy kolejnej zagadce pewnie nie miałbym już tyle szczęścia i w konsekwencji odejścia z kwitkiem podświadomie mógłbym Cię mniej lubić. Nie jestem hazardzistą i nie będę aż tyle ryzykował.
Chociaż kusi mnie AdGuard, to jednak wolałbym się dowiedzieć (od Ciebie lub jakiegokolwiek innego usera), kim jest śliczna dziewczyna z tego klipu pojawiająca się ok. 2'12 min i na końcu ok. 3'50 min:
Don Johnson - Heartbeat
[dailymotion]x3tf9lh[/dailymotion]

Na osobę, która mnie oświeci w tym względzie do jutra do godz. 20 sceduję nagrodę przysługującą mi od al_arsena :)
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2175
Reakcje/Polubienia
245
Miasto
okolice internetu
Anna German - Tam gdzie żagli srebrzyste łabędzie

 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Jarom napisał:
Zeno napisał:
kim jest śliczna dziewczyna z tego klipu pojawiająca się ok. 2'12 min i na końcu ok. 3'50 min


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Tu będzie jej więcej.


Jest nawet tu np. w 1:29...


... i wielu innych klipach.

Dzięki. :)
Co do tych innych klipów.... to ich nie ma, zdjęć też nie. Tylko 2 tytuły filmów. :(
Ale poza tym (ponieważ odpowiadamy w temacie, a nie w innych wątkach forum :lanie ): al_arsen - klient do Ciebie (mój cesjonariusz). :klawik.
 

Hefajstos

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
10 Wrzesień 2013
Posty
2175
Reakcje/Polubienia
245
Miasto
okolice internetu
Anna German - Dziekuję Ci Moje Serce

 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9846
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
OVLOIgt.png


Na szybko kilka nowości:







i jedna starsza nowość:



Na koniec pożegnanie Grega Lake'a. Do zobaczenia po drugiej stronie. Szkoda tylko, że ludzie nie pamiętali a powinni.











:yes master
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
al_arsen napisał:
Nominacje do nagród Grammy. W kategorii „Najlepsze rockowe wykonanie” znaleźli się Disturbed, David Bowie, Twenty One Pilots (chyba raczej w kategorii rock dla nieletnich) i... Beyoncę, która wykonała utwór wspólnie z Jackiem Whitem. :szydera Ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości, że te nagrody straciły sens jakieś 20 lat temu :wariat Dajmy statuetki w każdej kategorii Beyonce, Adele i Rijanie :ok
Może dlatego:
Tenacious D - Rock Is Dead :klawik.

a jak jestem przy Tenacious D (nota bene amerykański zespół, który wydał utwór pt. "Kiełbasa" o dość kontrowersyjnej treści :zaciesz ), to musi być Tenacious D - POD

i coś do zaniedbanego nieco kącika "Bajki, historie dla dorosłych"
Kazik - Jeszcze Polska ... (utwór ma już 25 lat - lata mijają, a tekst nadal aktualny. Przyjdzie mi umierać i zapewne nadal będzie :facepalm )
 

fluid

super saiyajin...
Fąfel
Dołączył
4 Czerwiec 2013
Posty
7200
Reakcje/Polubienia
47
QLIMAX?!!! :eek:o



AND PROJECT ONE
 

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
Zeno napisał:
Dzięki. :)
Co do tych innych klipów.... to ich nie ma, zdjęć też nie. Tylko 2 tytuły filmów. :(
Ale poza tym (ponieważ odpowiadamy w temacie, a nie w innych wątkach forum :lanie ): al_arsen - klient do Ciebie (mój cesjonariusz). :klawik.

Nie chce mi się na nowo szperać ale jak szukałem to tych klipów było trochę. Część lub większość z tego to jakieś przeróbki...
Poza tym ta pani - jeżeli w ogóle jeszcze gdzieś żyje - to teraz już mocno starsza pani. Pewnie kogoś znalazła i szybko skończyła karierę jakieś 35 lat temu.

Co do wygranej ?? to nie wiem gdzie mam się zgłosić ale jakby co, to wybrałbym IDM.
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Magazyn "Rolling Stone" opublikował listę 20 najlepszych popowych albumów 2016 roku. Na pierwszym miejscu - zespół The 1975 z płytą "I Like It When You Sleep, For You Are So Beautiful Yet So Unaware Of It", potem Rihanna z płytą "Anti" i Szwedka Tove Lo z krążkiem "Lady Wood". Pełna lista tutaj:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Kolejny dzinnikarz wyleciał z Polskiego Radia. Tym razem Przewodniczący Polskiej Rady Muzycznej Krzysztof Knittel skierował pismo do ministra kultury Piotra Glińskiego, w którym zwróciła się z apelem o przywrócenie do pracy dziennikarza radiowej Dwójki Marcina Majchrowskiego. Napisał m.in. "Zwracam się do Pana z apelem o interwencję mającą na celu przywrócenie zasad przyzwoitości w traktowaniu dziennikarzy Polskiego Radia i powstrzymanie procesu niszczenia zespołu twórców Programu Drugiego".

a Metallica gra wszędzie, nawet w sklepach:



Piosence "Hey Joe" rozsławionej dzięki nagraniu The Jimi Hendrix Experience w 1966 r. stuknęło 50 lat. Jako pierwszy utwór wydał zespół The Leaves, chociaż w 1962 roku utwór jako pierwszy zarejestrował Billy Roberts. Do pomocy w napisaniu utworu Robertsowi przyznaje się również Len Partridge. Można jednak również spotkać się z opiniami, iż Roberts zarejestrował utwór, kiedy jego prawdziwy autor Dino Valenti odsiadywał wyrok w więzieniu. W oryginale, w odróżnieniu od wersji Hendrixa, bohater piosenki Joe zabił kochanka swojej żony po odkryciu jej romansu. 1 maja 2016 roku we Wrocławiu 7356 gitarzystów zagrało wspólnie ten utwór, ustanawiając tym samym gitarowy rekord Guinnessa.
Steve Winwood & Slash - Hey Joe


:)
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
W tym roku tyle muzycznych ikon zeszło ze sceny na zawsze, że ogarnia czarna rozpacz. Znamienne, że w takim czasie odszedł wykonawca tej piosenki. Może za rok znów ją usłyszymy i zrobi się nieco weselej, a może nie... bo to właśnie są nasze "Last Christmas"... Cieszmy się chwilami, póki możemy.
George Michael - Last Christmas, George Michael - Freedom
[vimeo]https://vimeo.com/112582687[/vimeo][vimeo]https://vimeo.com/112576717[/vimeo]

Amerykański magazyn muzyczny "Billboard" opublikował listę 10 najpopularniejszych świątecznych piosenek. Oczywiście nie zabrakło tam również "Last Christmas".
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9846
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Co to za listy świątecznych przebojów :scratch a gdzie piosenka o świętach w wojskowym klimacie



a gdzie piosenka o Jamesie Pingwinie sekretnym szpiegu mikołaja:



a gdyby ktoś chciał Elvisa na święta:



albo gdyby jedno jedyne życzenie to dwa przednie zęby:



nie zapominajmy też o tych, którzy święta spędzają na izbie wytrzeźwień:



Świąteczne piosenki to nie tylko śnieżek i dzwoneczki :jezyk





:yahoo
 
Do góry