Pakiet Bezpieczeństwa UPC

tadeusz242

Bardzo aktywny
Dołączył
10 Wrzesień 2010
Posty
171
Reakcje/Polubienia
160
Miasto
Kraków
Witam. Mam zainstalowany na komputerze Pakiet Bezpieczeństwa UPC to przygotowana specjalnie dla klientów UPC wersja aplikacji Internet Security firmy F-Secure. Czy ten pakiet jest wart instalacji na komputerze, czy wybrać jakiś inny program antywirusowy. Mam Windows 8.1 Professinal . Proszę o sugestie i rady , za co z góry Bardzo Dziękuję.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35548
Reakcje/Polubienia
24584
Miasto
Trololololo
F-Secure Internet Security to dobry pakiet także korzystaj :ok
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9844
Reakcje/Polubienia
10464
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Kiedyś to kosztowało 10zł na miesiąc. Jeśli teraz jest za darmo to warto skorzystać.

EDIT:

To oprogramowanie antywirusowe, dzięki któremu ochronisz nie tylko swój komputer, ale także tablet i telefon przed zagrożeniami płynącymi z sieci internetowej. Ochroń swoje dane, pieniądze na koncie i wspomnienia z wakacji! W ramach promocji testuj przez 30 dni za darmo.

Czyli tak jak było.
 

tadeusz242

Bardzo aktywny
Dołączył
10 Wrzesień 2010
Posty
171
Reakcje/Polubienia
160
Miasto
Kraków
Bardzo Dziękuję za odpowiedź, UPC ten pakiet oferuje za darmo bez żadnej opłaty .To w takim razie będę korzystał z tego pakietu. Jeszcze raz bardzo dziękuję.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35548
Reakcje/Polubienia
24584
Miasto
Trololololo
tadeusz242 napisał:
Bardzo Dziękuję za odpowiedź, UPC ten pakiet oferuje za darmo bez żadnej opłaty .To w takim razie będę korzystał z tego pakietu. Jeszcze raz bardzo dziękuję.
Sprawdź czy na pewno jest oferowany za darmo.
 

tadeusz242

Bardzo aktywny
Dołączył
10 Wrzesień 2010
Posty
171
Reakcje/Polubienia
160
Miasto
Kraków
OXYGEN THIEF napisał:
tadeusz242 napisał:
Bardzo Dziękuję za odpowiedź, UPC ten pakiet oferuje za darmo bez żadnej opłaty .To w takim razie będę korzystał z tego pakietu. Jeszcze raz bardzo dziękuję.
Sprawdź czy na pewno jest oferowany za darmo.


Jest za darmo bo jestem abonentem sieci kablowej UPC, mam u nich telewizję, internet i telefon.
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1069
Reakcje/Polubienia
39
Taż mam w UPC pełen pakiet ale pakietu bezpieczeństwa nie dali mi za darmo tylko opcję HorizonGo mimo że nie mam tego dekodera. Za pakiet bezpieczeństwa chcieli chyba 6 zł za miesiąc.
 

tadeusz242

Bardzo aktywny
Dołączył
10 Wrzesień 2010
Posty
171
Reakcje/Polubienia
160
Miasto
Kraków
PiotrN72 napisał:
Taż mam w UPC pełen pakiet ale pakietu bezpieczeństwa nie dali mi za darmo tylko opcję HorizonGo mimo że nie mam tego dekodera. Za pakiet bezpieczeństwa chcieli chyba 6 zł za miesiąc.

Pakietu Horizon GO nie chciałem. Ja mam Pakiet Max Extra HD z nagrywarką Mediabox HD , Internet Fiber Power 250 Mb/s , Telefon Minuty do wszystkich Max i do tego dali mi za darmo Pakiet Bezpieczeństwa UPC.
 

Piotr13

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Kwiecień 2013
Posty
162
Reakcje/Polubienia
63
Nie wiem od czego to zależy, ale kiedyś płacone było 5PL miesięcznie, a teraz za free jest (nie mam UPC, ale członek rodziny ma).
 
Do góry