Yandex przejmuje Agnitum

9jkxcDU533

Wygadany
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
96
Reakcje/Polubienia
4
kis16.0.0.614pl-pl,po założeniu konta na mykasperski przyjmuje kod rejestracyjny i stwierdza,że KIS jest jeszcze nie aktywowany.Z deinstalacją poczekam do jutra i przesiądę się na KAV+PCtools,najprawdopodobniej migracja jest tylko dla KIS w j.angielskim.
 

sebas

Świeżak
Dołączył
10 Luty 2011
Posty
15
Reakcje/Polubienia
0
Aktywuje tylko wersję angielską - pobraną z linku - kis16.0.0.614en_8204. Miałem wcześniej polską - trial i też nie mogłem aktywować. Po odinstalowaniu i zainstalowaniu wersji angielskiej poszło bez problemu.
 

HrabiaDracula

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Grudnia 2010
Posty
672
Reakcje/Polubienia
6
Miasto
z klawiatury
Witam wymieniam moja licke na kisa 2 lata i mam pytanko czy zaznaczyc w zgloszeniu ze:
Tak, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych rejestracyjnych złożyć (imię, nazwisko, e-mail, dane licencyjne) do firmy Kaspersky Lab.

czy jak to odhacze to nie dostane kluczyka? jak to jest? trzeba zaznaczyc wszystkie 3 opcje

Tak, to jest mój REJESTRACJA ADRES E-MAIL.
Tak, wyrażam zgodę, że moja Outpost licencji ley zostanie zablokowana po potwierdzeniu wymiany.
Tak, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych rejestracyjnych złożyć (imię, nazwisko, e-mail, dane licencyjne) do firmy Kaspersky Lab.
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Agnitum i migracja do Kaspersky

Witam

Ważna informacja dla użytkowników produktów firmy Agnitum, firma zaprzestała sprzedaży linii produktów Outpost. Wsparcie i aktualizacje antywirusowych baz danych technicznych kończą się 9 stycznia 2017. W związku z tym zachęcamy do wymiany aktywnych licencji Outpost na licencję Kaspersky Internet Security za darmo.

Umowa wymiany licencji kończy licencję na Outpost. Tak więc nie można używać i aktualizować produktów Outpost po otrzymaniu kluczy Kaspersky.

Link :
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35550
Reakcje/Polubienia
24586
Miasto
Trololololo

hmmkot

Wygadany
Dołączył
16 Październik 2012
Posty
97
Reakcje/Polubienia
50
win98 napisał:
Polećcie proszę zaporę w PL z takimi możliwościami konfiguracji jak w Outpost.


nie wiem, w jaki konkretny sposób używasz zapory ale jeśli na zasadzie zablokuj zezwól filtruj to spokojnie wystarcza zapora wbudowana w system windows, która pod pewnymi względami jest dużo szybsza niż zewnętrzne
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35550
Reakcje/Polubienia
24586
Miasto
Trololololo
Dear Reader,
As you remember, following the termination of Agnitum operations Outpost updates and technical support were stopped on January 9, 2017. To ensure continuous protection for your computer, Agnitum ran a free Outpost-to-Kaspersky migration campaign for active Outpost license holders from December 15, 2016, until January 31, 2017.

Mindful of numerous requests from Outpost users we are extending the free migration campaign period until February 28!

This is the last chance: exchange an active Outpost license for Kaspersky Internet Security at no cost. The offer ends on February 28, 2017.

On March 1, 2017, the Agnitum website and tech support form will be deactivated.

As before, the products taking part in the exchange program are Outpost Antivirus Pro, Outpost Firewall Pro, Outpost Security Suite Pro, Outpost Network Security.

PLEASE NOTE! The migration can be only performed once. In case you’ve already exchanged your Outpost license, please ignore this message.

Visit this migration page and get a full license to Kaspersky Internet Security for free!
Any questions? Let us know!

Thank you having been a user of the Outpost products!
With best wishes,
Your Agnitum Team
 
Do góry