Czy warto kupić ten Smartfon

wcpicker

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Grudnia 2012
Posty
954
Reakcje/Polubienia
121
Miasto
Łódzkie
wcpicker napisał:
Lumia 640xl dual sim w cenie 533zł zamówiona w Bestcena.pl
http://bestcena.pl/microsoft-lumia-640-xl-dual-white-eu?ref=ceneo
Dziękuję za rady
Paczka z telefonem doszła, nie uruchamiałem go bo to ma być prezent, kupiłem na allegro etui i szkło hartowane do niego ale co chciałem powiedzieć, to że na opakowaniu jest oznaczenie LTE dual sim aż z ciekawości otworzyłem telefon i jest wejście na dwie karty sim ciekawość mnie zżera czy faktycznie posiada LTE ale sprawdzę to jak już przyjdzie szkło i etui dam kobitce komplet, przełożę karty sim ustawię wyświetlanie kontaktów itd itp.
Ale jeżeli oznaczenie rm-1065 na pudełku oznacza że telefon posiada obie cenne funkcje to super i to w kwocie 533zł
W przyszłym tygodniu powinienem dać znać
 

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
I jak ten fon, ma oprócz duala to LTE? Obstawiam że nie, bo tak jak pisałem, w czasie rozmowy ze sklepem, powiedziano mi że nie.
Nadal myślę o zakupie? Póki co tylko to mogę. :)
 

wcpicker

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Grudnia 2012
Posty
954
Reakcje/Polubienia
121
Miasto
Łódzkie
Jarom napisał:
I jak ten fon, ma oprócz duala to LTE? Obstawiam że nie, bo tak jak pisałem, w czasie rozmowy ze sklepem, powiedziano mi że nie.
Nadal myślę o zakupie? Póki co tylko to mogę. :)
Przepraszam że tak późno odpowiadam, zakupiona lumia posiada dual i lte :)
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Tej Lumii już w tej cenie nie ma, ale jeżeli ktoś potrzebuje taniego smartfona to UMI Diamond X przeceniony ze 130 USD o 50% na 66 USD (ok. 271 zł). Nawet jak po drodze dorzucą cło, to i tak cena atrakcyjna.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
Zeno napisał:
Tej Lumii już w tej cenie nie ma, ale jeżeli ktoś potrzebuje taniego smartfona to UMI Diamond X przeceniony ze 130 USD o 50% na 66 USD (ok. 271 zł). Nawet jak po drodze dorzucą cło, to i tak cena atrakcyjna.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Dziękuję za informację. Finansowo w moim zasięgu, a nawet nad czymś wyżej z UMI mogę się zastanowić.
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Powyżej koledzy rozmawiali o Lumii 640 XL - 258 ppi za cenę dwukrotnie wyższą. Więc w czym problem? .
Znajdź zatem bardziej solidną konstrukcję za cenę 271 zł w miarę wiarygodnym sklepie internetowym, to może zrozumiem to - :dziwak
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9956
Reakcje/Polubienia
10579
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Ale to nie było do Ciebie tylko ogólnie do telefonów z takimi parametrami. Nie wiem co kupić w takiej cenie bo za takie pieniądze to nie wiem czy coś się kupi co będzie w miarę sprawne. Już bym poszedł w moto 2 bo przynajmniej czysty android albo lg spirit z lepszym wyświetlaczem a może Amazon Fire a jak już jakiś chińczyk to może doodgee homtom albo x5 Galicja. Generalnie wolałbym zostawić w portfelu 250zl niż je wydać na taki telefon :hippie
 
Do góry