KONKURS - IsoBuster Personal

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Dzięki uprzejmości Peter Van Hove ,któremu dziękuję do wygrania są 2 licencje lifetime 3.x
IsoBuster Personal.


sCx09ht.png


IsoBuster jest programem mającym służyć (w zamierzeniu autora) przede wszystkim do odzyskiwania danych z płyt CD i DVD oraz do kopiowania ich zawartości na dysk twardy w postaci zbioru plików lub obrazu ISO. Wraz z kolejnym aktualizacjami, aplikacja rozrosła się, będąc teraz funkcjonalnym narzędziem do odzyskiwania danych z praktycznie każdego rodzaju nośników: płyt, dysków, a nawet pamięci przenośnych.
Obsługuje praktycznie wszystkie formaty płyt CD i DVD oraz najpopularniejsze systemy zapisu plików, wliczając w to obsługujące kompresję plików systemowych partycje NTFS w Windows 10. Oferowane są więc różnorodne metody odzyskiwania utraconych lub uszkodzonych sesji, plików i folderów. Oprócz funkcji odzyskiwania danych, program pozwala także na przeglądanie obrazów płyt zapisanych we wszystkich najpopularniejszych formatach i kopiowanie zaszytych w nich plików.

Ze względu na tą ostatnią funkcjonalność IsoBuster zdobył dużą popularność nie tylko wśród narzędzi do odzyskiwania danych, w których plasuje go autor programu.

Obsługiwane formaty nośników
CD-i, VCD, SVCD, SACD, CD-ROM, CD-ROM XA, CD-R, CD-RW, CD-MRW, DVD-ROM, DVCD, DVD-RAM, DVD-R, DVD-RW, DVD+R, DVD+RW, DVD+MRW, DVD+R Dual Layer, DVD-R Dual Layer, DVD+RW Dual Layer, DVD+VR, DVD+VRW, DVD-VR, DVD-VM i inne.

Obsługiwane formaty obrazów płyt
*.DAO (Duplicator), *.TAO (Duplicator), *.ISO (Nero, BlindRead, Creator), *.BIN (CDRWin), *.IMG (CloneCD), *.CCD (CloneCD), *.CIF (Creator), *.FCD (Uncompressed), *.NRG (Nero), *.GCD (Prassi), *.P01 (Toast), *.C2D (WinOnCD), *.CUE (CDRWin), *.CDI (DiscJuggler), *.CD (CD-i OptImage), *.GI (Prassi PrimoDVD), *.PXI (PlexTools), *.MDS (Alcohol), *.MDF (Alcohol), *.VC4 (Virtual CD), *.000 (Virtual CD), *.B5T (BlindWrite), *.B5I (BlindWrite), *.DMG (Apple Macintosh), *.IBP (IsoBuster), *.IBQ (IsoBuster) i inne.
źródło dobreprogramy

więcej info
https://www.isobuster.com/isobuster.php

screen

screenshot10v.jpg


screenshot20v.jpg


screenshot30v.jpg


screenshot40v.jpg



Zasady konkursu
1.W komentarzu zamieść linki do polubionych stron firmy i link do komentarza na tych stronach - FB - Google+ - Twitter . Można polubić np jedna stronę a można wszystkie trzy - wybór należy do was.
Wszyscy uczestnicy muszą polubić IsoBuster na FB stronie
https://www.facebook.com/isobuster
lub
https://plus.google.com/+isobuster/videos
lub
https://twitter.com/IsoBuster

2.Napisz komentarz ,dlaczego do Ciebie ma trafić IsoBuster Personal
3.Komentarz w języku ojczystym
4.W konkursie mogą brać udział użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu
5. Zakończenie konkursu 2.01.2017

Zwycięzców wyłoni portal Random i będę mieli 24 godz. na potwierdzenie wygranej na PW
dane potrzebne do otrzymania licencji EMAIL
Powodzenia
 

qwer0

Świeżak
Dołączył
17 Wrzesień 2015
Posty
31
Reakcje/Polubienia
1
Hejka,
Profil na fb już dawno polubiony :)

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Poniżej wymagany/oczekiwany link komentarza na profilu facebookowym:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Bardzo dobry program, już kilka razy pomógł mi odzyskać stare archiwum lub film z porysowanej płyty. Naprawdę wart polecenia. Znakomity!

Pozdrawiam
 

Ponury Rumcajs

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
444
Reakcje/Polubienia
75
Miasto
Rzacholecki Las :D
Witam :)
Link pokazujacy polubienie facebooka IsoBuster:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Link do komentarza na facebooku IsoBuster:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Wiem co ten program potrafi gdyż niejeden raz odzyskał mi dane z moich płyt CD i DVD, które były porysowane lub sesja z danymi była źle nagrana, uszkodzona i niewidoczna. Czytając i kopiując dane z uszkodzonego CD/DVD na dysk w miejscu natrafienia na fizyczne uszkodzenie płyty (np zarysowanie) wstawia zera, pomija niemożliwe do odzyskania miejsce i kopiuje pliki dalej. Dzięki temu przy fizycznym (i niemożliwym do odzyskania) uszkodzeniu nośnika CD/DVD owszem stracimy kilka plików ale odzyskamy całą resztę. Program oferuje różne metody odzyskiwania i umożliwia pracę na stworzonych obrazach uszkodzonej płyty. Z odzyskiwaniem danych radzi sobie bardzo dobrze.
W konkursie startuję, ponieważ potrafię docenić niewątpliwe zalety tego programu i wiem, że będę z niego jeszcze nieraz w życiu korzystał. Uważam że jest to bardzo przydatne narzędzie.
Dziękuję za zorganizowanie konkursu andyxa. Panie Peter Van Hove podziękowania również oczywiście dla Pana za ufundowanie nagrody.
Pozdrowienia.
 

scot

Bardzo aktywny
Dołączył
14 Luty 2016
Posty
184
Reakcje/Polubienia
91
Thank you for this opportunity.

ISOBuster was Originally designed to process and recover files from optical media, but it extended its capabilities as of version 3.0 and now it supports communication with UFD, media cards, local hard drives etc...
Its simplicity, speed and success rate are the characteristics that make it an irresistible choice. It relies on a complex and highly effective extraction engine and works completely independent from Windows. It helps you to easily recover your video, your precious pictures / photos, saved documents, audio / music, multi media, text files etc. It is a must have application on your machine and hope not to put it to much of use.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Following on twitter.
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1070
Reakcje/Polubienia
40
Z uwagi na ciekawą i przydatną opcję odzyskiwania danych z płyt których wielu takie posiada i niektóre już są leciwe, "uciorane" życiem i porysowane prze dzieci - chętnie biorę udział w konkursie.
Polubiłem na wszystkich profilach (już wcześniej)
Może tym razem mi się uda.
Pozdrawiam wszystkich


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24595
Miasto
Trololololo
Ten opis z dobrych programów jest przestarzały bo IsoBuster nie tylko odzyskuje z dane z płyt ale też z dysków twardych, kart SD, pamięci USB i innych nośników i robi to bardzo dobrze :ok
 

grr

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
548
Reakcje/Polubienia
96
Thanks for the giveaway.

Commented,liked and linked to the IsoBuster website.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Why you want to win a license?
I have very very important USB flash drive containing extremely important data which somehow went bad. It was kept safely but still went bad for no reasons.

Have tried many recovery programs and all failed to recover data. Some helped recover data, but when I try to open file(s), it throws an error saying File is Corrupted.

Hope to win IsoBuster which has very good reputation for data recovery.

Thanks, Grr
 

berni42

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Listopad 2010
Posty
137
Reakcje/Polubienia
1
IsoBuster to bardzo dobry program. Uratował mnie kilka krotne. Znakomity do starych płyt. Dlatego bardzo by mi się przydał.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Również fallowuje

Dziękuje za tak wspaniały konkurs :dziękuję
 
S

sterchin

Спасибо за поддавки!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


IsoBuster is a highly specialized yet easy to use media data recovery tool. It supports all disc formats and all common file systems
 

hakah

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Listopad 2013
Posty
335
Reakcje/Polubienia
159
Thanks for the giveaway!
IsoBuster is the ideal application to help you recover usable data from hard drives, Flash drives, discs etc. with
of media ranging from optical (CD, DVD, BD) to flash drives (USB Sticks, MMC, Compact, or SD cards) and Hard Drives. All File-Systems are supported. This is the feature I like most and wish to win the license to test it.

Comments link to
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Facebook sharing link :
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

hansik

Wygadany
Dołączył
21 Wrzesień 2015
Posty
40
Reakcje/Polubienia
109
Dzięki za świetny konkurs :hi Przyznam, że już wcześniej próbowałem sił w konkursie na ten program. Właśnie ze względu na jego możliwości. Chodzi o odzyskiwanie danych z leciwych płyt. Mam kilka takich płytek i chciałbym wypróbować możliwości IsoBustera. Dlatego startuję w konkursie.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

hocik

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
415
Reakcje/Polubienia
457
Miasto
szczecin
Cięgle bez zmian. Mam cały karton starych płyt CD i wiem, że w wielu przypadkach miałem problem z odtworzeniem danych. Kilka HD też leży i czeka. Widzę że program IsoBuster (po tylu pozytywnych rekomendacjach) będzie najlepszym narzędziem od odzysku danych. Imponująca ilość formatów obsługiwanych przez IsoBuster'a. Dziękuję za konkurs.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Dzięki andyxa za konkurs na dobry program i panu Peterowi Van Hove za licencje. :dziękuję
Mam sporo starych płyt cd ze zdjęciami, z których dane po części wyparowały. Niektóre płyty zostały zarysowane i system ich już nie czyta. Chciałbym odzyskać chociaż część danych. Zatem IsoBuster bardzo by mi się przydał.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
N2QgYw2.jpg



Gratulacje.

wwd, hocik czas na potwierdzenie wygranej 48 godz , Pw / z zawartością adresem email/
 
Do góry