lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
646
Reakcje/Polubienia
1407
Co do ostatniej promo to tradycyjnie jak to AVG dotyczy to tylko tych co nie mieli w przeszłości zainstalowanego AVG IS. Ten kto miał dostanie only AVG Antivirus w wersji PRO, który różnic się będzie od IS brakiem AntiSpama i Firewalla.
 

virophage

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
199
Reakcje/Polubienia
19
Miasto
Pomorze
lugger napisał:
Co do ostatniej promo to tradycyjnie jak to AVG dotyczy to tylko tych co nie mieli w przeszłości zainstalowanego AVG IS. Ten kto miał dostanie only AVG Antivirus w wersji PRO, który różnic się będzie od IS brakiem AntiSpama i Firewalla.
Może przeinstaluj OKNO i będzie git :dziwak Wesołych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia :hi
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
646
Reakcje/Polubienia
1407
Trzeba wchodzić przez węgierskie IP. Poza tym nie wiem czy dobrze odczytuję ale jest to promo typu naszego KS, że co miesiąc musisz ponawiać rejestrację. Węgierska język trudna ale przy pomocy wujka Google jakoś tak mi wyszło.
 

tentel_ventel

Wygadany
Dołączył
20 Listopad 2015
Posty
93
Reakcje/Polubienia
130
lugger napisał:
Trzeba wchodzić przez węgierskie IP. Poza tym nie wiem czy dobrze odczytuję ale jest to promo typu naszego KS, że co miesiąc musisz ponawiać rejestrację. Węgierska język trudna ale przy pomocy wujka Google jakoś tak mi wyszło.
Why restore the registration; Trial is not
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
646
Reakcje/Polubienia
1407
Because: "A CHIP magazin olvasói minden hónapban ingyen juthatnak" i jak ktoś napisał w jednym z komentarzy: "just one month LOL"
 
Do góry