KONKURS - Corel Video Studio Pro X9

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Dzięki uprzejmości Pani Sylwii z Corel ,której dziękuję do wygrania są 2 licencje lifetime
Corel Video Studio Pro X9.


videostudio-pro-lt.png


Corel VideoStudio Pro to program do montażu i obróbki wideo, z możliwością nagrywania pulpitu i synchronizowania materiałów z kilku kamer – w wersji Pro z 4, w wersji Ultimate z 6.
Corel VideoStudio ma bardzo intuicyjny interfejs, dzięki czemu doskonale nadaje się do pracy zarówno użytkowników początkujących oraz bardziej zaawansowanych. Corel VideoStudio Pro oferuje szereg użytecznych materiałów, wśród których znaleźć można profesjonalnie opracowane szablony RevoStock, efekty wideo o studyjnej jakości, wiele płynnych przejść, przykładowe ścieżki śledzenia i utwory do wykorzystania w ścieżce dźwiękowej. Ponadto dzięki przyspieszeniu sprzętowemu kart graficznych i dobrej obsłudze procesorów wielordzeniowych oprogramowanie pozwala na znacznie szybszą niż w przypadku konkurencyjnych rozwiązań edycję i renderowanie tworzonych materiałów.

Aplikacja oferuje funkcje przechwytywania ekranu — przygotowywania samouczków, nagrywania pokazów slajdów, a nawet opracowywania demonstracji gier. Zwłaszcza w kontekście materiałów edukacyjnych przyda się wprowadzona w tej wersji programu obsługa HTML5, co pozwala dodać do filmów elementy interaktywne, łącza internetowe, czy choćby zwykłe napisy. Całość uzupełnia możliwość importu wielowarstwowych grafik przygotowanych w PaintShop Pro, które można umieszczać na osobnych ścieżkach, przeznaczonych na multimedia, grafikę lub napisy. Ścieżki w tej wersji programu można ukrywać podczas edycji i zapisywania materiału.

W skład programu wchodzi również narzędzie DVD Movie Factory Pro służące do tworzenia oraz nagrywania nośników DVD i Blu-Ray
źródło dobreprogramy

screeny

g_-_-x-_-_s_16277x20160219140341_0.png


g_-_-x-_-_s_16277x20160219140342_0.png


g_-_-x-_-_s_16277x20160219140344_0.png


g_-_-x-_-_s_16277x20160219140346_0.png


g_-_-x-_-_s_16277x20160219140347_0.png


g_-_-x-_-_s_16277x20160219140349_0.png


więcej info
http://www.videostudiopro.com/en/products/videostudio/pro/#overview



Zasady konkursu
1.Napisz komentarz ,dlaczego do Ciebie ma trafić Corel Video Studio Pro X9
2.Komentarz w języku ojczystym
3.W konkursie mogą brać udział użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu
4. Zakończenie konkursu 3.01.2017

Zwycięzców wyłoni portal Random i będę mieli 24 godz. na potwierdzenie wygranej na PW
Powodzenia
[/quote]
 

Rycho

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Grudnia 2011
Posty
1119
Reakcje/Polubienia
5059
Wykonuje ostatnio różne filmiki, które potem potrzeba zmontować ( dodać czołówki efekty przejścia itp). Używam różnych programów w okrojonych wersjach. Program Corel Video Studio Pro pozwolił by mi na profesjonalny montaż bez potrzeby używania wielu różnych programów.
 

alojzy

Bardzo aktywny
Dołączył
9 Czerwiec 2014
Posty
151
Reakcje/Polubienia
4
Mój syn bawi się w różnego rodzaju montaż filmików robi to na razie na jakiś marniawych programach, więc chętnie sprezentowałbym mu jakiś w miarę profesjonalny program do obróbki video, niech się młodzież edukuje :) Bardzo proszę o dołączenie mnie do konkursu.
 

hmmkot

Wygadany
Dołączył
16 Październik 2012
Posty
97
Reakcje/Polubienia
50
na pytanie dlaczego chciałbym wygrać Corel Video Studio Pro X9 jest jedna odpowiedź - by sprezentować go żonie. Od dawien dawna ma kamerę (jeszcze na kasetki) - materiał, leży i ciężko do niego wracać - bo za każdym razem wymaga to włączenia kamery, podłączenia jej do komputera itd - chciałbym w końcu by miała możliwość by go zgrać pociąć, edytować w taki sposób jakby chciała i zapisać na bardziej współczesne nośniki danych typu dvd \ cd. Dzięki za możliwość wzięcia udziału w konkursie. :D

Co do samego programu to naprawdę jest rewelacyjny jeden z niewielu który obsługuje tyle formatów wejściowych, jest stabilny no i ma w porównaniu do innych naprawdę fajną cenę.
 

berni42

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Listopad 2010
Posty
137
Reakcje/Polubienia
1
Korzystam z okrojonych wersji programów do obróbki filmów co często jest uciążliwe. Przydałby mi się taki super program jak Corel Video Studio Pro X9. On naprawdę ułatwiłby mi życie

Dziękuje za wspaniały konkurs i nagrody :dziękuję
 

sowa2

Wygadany
Dołączył
22 Wrzesień 2015
Posty
85
Reakcje/Polubienia
15
Od dłuższego czasu czekałem na tego typu program.Montażem i obróbką wideo, zajmuję się jak najbardziej amatorsko i na swoje potrzeby.Dużo nagrywam kamerą filmów i następnie je obrabiam.Obecnie korzystam z CyberLink Power ..... a tu taka gratka Corel VideoStudio Pro jak najbardziej przystępuję do konkursu.
Pozdrawiam.
 

Human

Świeżak
Dołączył
16 Czerwiec 2016
Posty
17
Reakcje/Polubienia
0
Kiedyś potrzebowałem dość prostego ale wydajnego narzędzia do obróbki i naszperałem się za wszystkie czasy. Dobrze, że miałem znajomego, który właśnie pomógł mi z Corelem, dlatego lubię ten program :) Z chęcią zobaczę, co się w nim zmieniło w kolejnej wersji. Dziękuję za zorganizowanie konkursu! :piwko
 

paulbond

Świeżak
Dołączył
6 Grudnia 2012
Posty
13
Reakcje/Polubienia
0
Super Konkurs. Akurat mam fajny materiał video z Wigilii i super byłoby wygrać ten program, abym mógł zmontować fajny klip z rodzinnej imprezy.
 

Micx

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Lipiec 2013
Posty
210
Reakcje/Polubienia
195
Cześć!
Wręcz jestem zdziwiony, że na tak wspaniały program est tylko tylu chętnych.
Dlaczego chcę wygrać? Kojarzę ten program jeszcze od edycji Uleada 11 (ostatnia po PL), choć korzystam obecnie z X7 bardzo chciałbym przejść na nową wersje, aby móc jeszcze lepiej montować, edytować i modyfikować swoje filmiki na YouTube'a na swoim koncie SNZG z recenzjami gier.
A ponieważ program jest świetny i jednym z najlepszych to się piszę.
Życzę wszystkim powodzenia.
Przesyłam pozdrowienia i życzenia zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia.
 

cwaniak z pekałesu

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Grudnia 2015
Posty
141
Reakcje/Polubienia
120
Pięknie dziękuję za możliwość wzięcia udziału w tym wspaniałym Konkursie. Mała szansa na wygraną ale kto to może wiedzieć...
Program cenię za intuicyjny interfejs, szablony, super przejścia, efekty video. Z tego co mi się udało ustalić program posiada również obsługę html5, a więc można dodawać do filmów elementy interaktywne. Jest również w komplecie DVD Movie Factory Pro, co czyni soft od Corela kompletnym kombajnem.
Mam sporo zaległości w obróbce rodzinnych klipów wideo, a Corel Video Studio Pro X9 z pewnością by mi pomógł je nadrobić...
 

tarekma7

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Kwiecień 2016
Posty
184
Reakcje/Polubienia
347
Thanks a lot for the giveaway. It is all you need as a powerful video editor software. It includes many customizable effects, automatic audio-enhancing features, 4 angle Multi-Camera video editor, creative overlays and stop motion animation and many other features that will help you a lot. In addition, no skill is needed to work with the app.
 

dinosaur07

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Marzec 2016
Posty
125
Reakcje/Polubienia
300
Thanks for the giveaway, andyxa. I want to win this software in order to properly edit my camera video files and make one stunning presentation suitable for burning it to a DVD to watch it with my family. :piwko
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Lubię ten program bo jest bardzo prosty w obsłudze i można w nim szybko zmontować materiał. Wspiera kodek H.265, ma dużo efektów wideo i przejść. Funkcje też ma fajne np. Motion Tracking a w darmowych programach raczej tego nie znajdę. Pewnie że nie ma takich możliwości jak np. Adobe Premiere, ale do domu jest wystarczający. Montażem wideo zajmuję się tylko amatorsko, ale program jak najbardziej by się przydał.
Dzięki za konkurs :dziękuję
 

wwd

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Styczeń 2012
Posty
362
Reakcje/Polubienia
257
Corel Video Studio Pro X9 to bardzo dobry program do montażu i obróbki plików video.
Prosty w obsłudze, stabilny i działa na starszym sprzęcie co jest dużym plusem.
Ponad to jest prosty w obsłudze i nie wymaga dużej wiedzy, dzięki niemu możemy zmontować nasze ulubione filmiki.
Podziękowania za super konkurs dla kolegi Andyxa oraz sponsora :dziękuję
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Dziękuję za konkurs!

Dobry program do edycji video. Posiada szeroki wybór narzędzi do tworzenia i obróbki wideo. Posiada przejrzysty, prosty w obsłudze interfejs. Wsparcie dla 4K Ultra HD i mediów 3D. Jestem na TAK! :)
 
Do góry