Konkurs ! WebSite X5 PROFESSIONAL 13

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
Tym razem do wygrania są 2 licencje WebSite X5 Professional 13, licencje pozyskałem
od Pani Elisy z Incomedia (producent WebSite X5)
, której dziękuję.


box_pro_rxbut9xk.png



WebSite X5 Professional

Nieograniczona liczba witryn Wspaniałe sklepy internetowe Zarządzanie ze swojego telefonu
Wszystko w jednym

 Zbuduj witrynę, której responsywność wyznacza aż 10 punktów kontrolnych
 Sklep internetowy z systemem zarządzania, honorujący karty kredytowe, kupony rabatowe
 Blogi, księga gości i kanał RSS
 Aplikacja FeedReady do rozsyłania informacji z witryny dostępna dla systemów iOS oraz Android
 WebSite X5 Manager - aplikacja do zarzadzania witrynami z telefonu z systemem iOS lub Android
 500 modyfikowalnych wzorców
 Do 10 000 stron
 700 000 darmowych obrazów
 Aktualizacja treści obiektów dynamicznych bez użycia programu
 Integracja z bazami danych
 Wstawianie przycisków portali społecznościowych
 Budowanie witryn wielojęzycznych
 Zarządzanie dostępem oraz strefy chronione hasłem
 Zarządzanie projektem i kopiami zapasowymi
 Statystyki odwiedzin
 Zaawansowane funkcje analityczne oraz optymalizacja SEO
 Wbudowany mechanizm FTP do publikowania na serwerze

img_professional_01.jpg


Bo przedsiębiorcy to lubią.
Bo to profesjonalne narzędzie.

Przedsiębiorcy szukający nowych możliwości wybierają WebSite X5 Professional, bo to jedno narzędzie zawiera w sobie wszystko. Firmy małe i duże. Fotograficy i artyści szukają takiego sposobu zaprezentowania swoich prac, który połączy przeglądanie ich online z blogiem i portalami społecznościowymi.
Profesjonalni twórcy witryn, którzy szukają narzędzia do szybkiego publikowania swoich pomysłów dla siebie albo swoich klientów. A ty?

Poznaj nieograniczone możliwości wielozadaniowego, kompletnego, a jednocześnie elastycznego probramu do budowania witryn. Mając WebSite X5 Professional 13 zaistniejesz w Internecie bez konieczności żmudnego pisania kodu i od razu zaczniesz zarabiać na tym pieniądze.

WebSite X5 Professional to zaawansowane narzędzie do tworzenia responsywnych sklepów internetowych oraz witryn. Projekty wykonane za pomocą programu będą doskonale wyświetlane na różnych typach urządzeń, łącznie ze smartfonami czy tabletami.
Do oprogramowania dołączana jest także aplikacja dla urządzeń mobilnych o nazwie FeedReady. Jest ona gotowa do użycia z systemem iOS oraz Android. Należy ją zintegrować z witryną lub też kanałem RSS i zachęcić czytelników do jej pobrania.
Istnieje również możliwość importowania list produktów i tworzenia katalogów podając w nich wszystkie niezbędne informacje: opis, ceny, rozmiary, zdjęcia, dostępność itp. Wybierzemy ponadto sposób płatności i dostawy, a także ewentualne kupony rabatowe.
WebSite X5 Professional daje możliwość dynamicznego aktualizowania witryn, podobnie jak to się dzieje przy użyciu systemu CMS. Dostępne opcje pozwalają poprawić optymalizację stron witryny i ich zawartości: obrazów, filmów, produktów z katalogu itp.
źródło instalki.pl

screeny
7c760255a4f01ab5f40694ab445e21fd04_PL_Pro.png


d45e33e8f9afdd09343a98065cfea21a02_PL_Pro.png


8ccc4ffa2be82a1fc2ecca59f652207b01_PL_Pro.png


więcej info
http://www.websitex5.com/pl/professional.html

Zasady konkursu
1.Napisz komentarz ,dlaczego do Ciebie ma trafić WebSite X5 Professional 13
2.Komentarz w języku ojczystym
3.W konkursie mogą brać udział użytkownicy zarejestrowani przed ogłoszeniem konkursu
4. Zakończenie konkursu 4.01.2017

Zwycięzców wyłoni portal Random i będę mieli 24 godz. na potwierdzenie wygranej na PW
Powodzenia
 

cwaniak z pekałesu

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Grudnia 2015
Posty
141
Reakcje/Polubienia
120
Wspaniały Konkurs!
Dziękuję Organizatorowi Andyxa i Pani Elisie z Incomedia za możliwość wzięcia udziału w Konkursie.
Program - jeśli wygram - przekażę w prezencie urodzinowym wnuczce. Prowadzi jakiegoś bloga, ma kanał na YouTube (ponad 10 milionów odsłon), niech ma wszystko w jednym miejscu, i co najważniejsze - niech się rozwija. Z niecierpliwością będę oczekiwał na rozstrzygnięcie...
 

kaskader1968

Świeżak
Dołączył
18 Wrzesień 2015
Posty
13
Reakcje/Polubienia
6
Obecnie mam wersję WebSite X5 Home 12 na której próbowałem zrobić strone rodzinną , ale chętnie skorzystałbym z możliwości WebSite X5 PROFESSIONAL 13.Dlateg zgłaszam swój udział w konkursie .
 

dinosaur07

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Marzec 2016
Posty
125
Reakcje/Polubienia
300
Thanks for the giveaway, andyxa. I need this software in order to be able to create brand new websites using the default templates offered and proper hosting service, this making it for us at no cost to build a new website from zero. Thanks a lot for this excellent occasion for grabbing a perfect software for passionate self emplyed guys.
Regards,
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
646
Reakcje/Polubienia
1407
Super soft, na którego wersję 12 właśnie się spóźniłem. po nowym roku muszę zrobić sobie stronę www i po cichu liczę, że drapnę 13 a wówczas będzie to zdecydowanie prostsze zadanie :)
 

husky10

Wygadany
Dołączył
26 Październik 2012
Posty
73
Reakcje/Polubienia
1
Super program posiadam licenję na wersje nr 11 evolution. Fantastycznie byłoby dostać licencje na najnowszy produkt firmy Incomedia i móc rozbudować swoją stronę
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
i dostosować do urządzeń mobilnych. Dodam, że jestem człowiem z ponad półwiecznym dorobkiem lat i radzę sobie z tym programem co świadczy o jego prostocie i daje takim samoukom ja ja możliwość zaistnienia w internecie. :jezyk
 

alojzy

Bardzo aktywny
Dołączył
9 Czerwiec 2014
Posty
151
Reakcje/Polubienia
4
Świetny program, posiadam wersję free, która ma sporo okrojonych opcji, bardzo chętnie bym wypróbował program w pełnej wersji i skorzystał z jego niezliczonych opcji :). Proszę o dołączenie mnie do konkursu.
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Dzięki andyxa za świetny konkurs!
Dlaczego? Bo to naprawdę dobre rozwiązanie dla kogoś, kto chce zrobić witrynę internetową, a nie umie. :facepalm
Posiada liczne narzędzia, dzięki którym nie tylko zbuduje, ale zrobi to szybko i efektownie.
 

memnon

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Luty 2014
Posty
1632
Reakcje/Polubienia
3942
Posiadam wersję 12 Home , nie udało się w konkursie na wersję Evolution :( ....może teraz będzie lepiej .
Dlaczego ? ....bo sam nie potrafię utworzyć strony www , a dzięki temu programowi jest to dla mnie możliwe .
Dziękuje za możliwość udziału w konkursie .
 

sebastian1988

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Październik 2010
Posty
190
Reakcje/Polubienia
0
Witam. Chciałbym wygrać tę licencje, dlaczego akurat ja?
Mam w planach realizacje bardzo ciekawego i pożytecznego przedsięwzięcia.
Razem z grupą znajomych będziemy tworzyć blog tematyczny w subdomenach, główny portal oraz kanał rss, lub główna strona + blogi( koncepcji jest za wiele ale wynika to z " dziewiczości " w branży). Zamierzamy zająć się szeroko pojętą tematyką małych zwierząt, znajdziecie u nas porady pasjonatów ale i ekspertów tematycznych, są wśród nas i weterynarze:) Innymi słowa, masz małe zwierzątko ale nie wiesz jak się nim zająć? Będziemy pomagać:) Z nami nie zginiecie i o to będzie chodziło w w tym wszystkim! W najbliższych 2 latach będzie to także portal z adopcjami małych zwierząt:) Wiec jak widzicie będzie trochę tych treści do opublikowania, rzekłbym nawet wiele:) Będzie dużo treści do zarządzania! Wiele artykułów już nawet publikowałem testowo na starej wersji 9 owego programu ( aby zobaczyć czy taki amator da radę coś ogarnąć), stąd pomysł by startować w konkursie na nową wersje aplikacji - bardzo by się przydała! Mamy pożyteczny pomysł na swoje życie i nie ukrywam fajnie by było gdyby " JURY" konkursowe podzieliło nasze zapędy i zrobiło nam prezent na rok 2017. Wiadomo oszczędności by był dla nas wielkie, pieniądze zaoszczędzone byśmy przeznaczyli na inne cele przyspieszające nasz start, choćby zakup docelowej domenki czy serwera. Myślę że mój udział w konkursie jest trochę odmienny niż większości ale mam pomysł na najbliższe lata, mam nadzieje że pozytywnie też to widzicie:) Pozdrawiam.
 

phobic

Świeżak
Dołączył
25 Marzec 2013
Posty
21
Reakcje/Polubienia
36
Happy New Year! :)

Thank you for the giveaway! WebSite X5 is a powerful SEO-ready website creator. It's a great tool to create fast and easily responsive and great looking sites. Currently I have an older and features limited version that I use when I have to create a website. I would like to win the professional version and use it instead since it has a lot more features and can be used to display dynamic contents.
 

scot

Bardzo aktywny
Dołączył
14 Luty 2016
Posty
184
Reakcje/Polubienia
91
Thank you for this opportunity.

Using the analysis functions that is specific to Incomedia WebSite X5 Professional, you will be able to verify the content and fix any errors before publishing the site online.
I would like to update to version 13 from version 12 for the new powerful features.
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19140
Reakcje/Polubienia
55665
Raz już próbowałem szczęścia w konkursie na ten program. Niestety bez powodzenia :( A jest on naprawdę dobry. Prosty i łatwy w obsłudze. Szybko można zrobić jakiś projekt. Więc jeszcze raz zawalczę w szrankach o to trofeum :zaciesz Być może tym razem szczęście dopisze :)
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Dlaczego chcę wygrać? Bo nie mam pojęcia o tworzeniu stron internetowych a ten program jest dobry dla początkujących, którzy chcą stworzyć własną witrynę www. Może akurat uda się wygrać :eek:o
Dzięki za konkurs :piwko
 

extern.int

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Wrzesień 2015
Posty
138
Reakcje/Polubienia
2
Mam nadzieję, że się nie spóźniłem. Nie mam umiejętności designerskich i prawdopodobnie nie byłbym w stanie stworzyć całej strony od podstaw samemu. Po przetestowaniu wersji darmowej programu widzę, że to właśnie narzędzie dla mnie. Chciałbym wziąć udział w konkursie jeśli to jeszcze możliwe.
 
Do góry