Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37711
Reakcje/Polubienia
33902
Dr. Folder to ciekawy program pozwalający na zmianę standardowych ikon na lepsze, ładniejsze.

Dr. Folder na 1 rok przez 2 tygodnie na stronie:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
scr1.png

Dr. Folder is a software that search and replace the standard icon of a folder on any other icon. It has a pretty and friendly interface. It is a powerful software and easy to use. You can change icons of folders quickly and freely just by clicking several buttons. So, using Dr. Folder can save you lots of time. The most important is that it can make your folders lively and I think others will envy your beautiful folders!

I tutaj:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

fresta

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Październik 2010
Posty
380
Reakcje/Polubienia
414
Mam zainstalowany Dr.Folder. Programy skanujące, takie jak Loaris Trojan Remover czy też Trojan Killer określa po skanowaniu jako PUP ( jako potencjalnie niechciany program) "PUP.FPL.YLComputing.vl". Jest ich w tym programie 166 pozycji PUP. Norton nie wykazuje. Skanowałem przez VirusTotal nie wykazał. Czy to fałszywy alarm. Szukałem cokolwiek przez przeglądarkę Google. Niczego nie znalazłem o tym programie. Program jest firmy YL Computing z Islandii, nie z Chin.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35845
Reakcje/Polubienia
24900
Miasto
Trololololo
Mam zainstalowany Dr.Folder. Programy skanujące, takie jak Loaris Trojan Remover czy też Trojan Killer określa po skanowaniu jako PUP ( jako potencjalnie niechciany program) "PUP.FPL.YLComputing.vl". Jest ich w tym programie 166 pozycji PUP. Norton nie wykazuje. Skanowałem przez VirusTotal nie wykazał. Czy to fałszywy alarm. Szukałem cokolwiek przez przeglądarkę Google. Niczego nie znalazłem o tym programie. Program jest firmy YL Computing z Islandii, nie z Chin.
@fresta to są fałszywe alarmy, ten Loaris Trojan Remover i Trojan Killer walą strasznie fałszywymi alarmami.
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Mam zainstalowany Dr.Folder. Programy skanujące, takie jak Loaris Trojan Remover czy też Trojan Killer określa po skanowaniu jako PUP ( jako potencjalnie niechciany program) "PUP.FPL.YLComputing.vl". Jest ich w tym programie 166 pozycji PUP. Norton nie wykazuje. Skanowałem przez VirusTotal nie wykazał. Czy to fałszywy alarm. Szukałem cokolwiek przez przeglądarkę Google. Niczego nie znalazłem o tym programie. Program jest firmy YL Computing z Islandii, nie z Chin.
Po co używać takich egzotycznych wynalazków jak są dobre i sprawdzone skanery jak np. EEK, HitmanPro, Zemana czy nawet Malwarebytes :scratch
 
Do góry