Wersja androida, a wersja oprogramowania.

Śnieżynka

Wygadany
Dołączył
4 Listopad 2012
Posty
88
Reakcje/Polubienia
2
Miasto
Polska
Witajcie.
Może to głupia prośba jednak od jakiegoś czasu tłumaczę pewnej osobie o co chodzi z wersją androida, a wersją oprogramowania, jednak ta osoba dalej nie bardzo rozumie. Dlatego mam prośbę, może ktoś z Was napisze jaka jest różnica itp. może wtedy ta osoba to zrozumie, bo szczerze powiedziawszy ja już nie mam siły na tlumaczenie, po prostu już nie wiem jak tłumaczyć.
Dziękuję z góry i pozdrawiam.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9846
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Śnieżynka napisał:
Witajcie.
Może to głupia prośba jednak od jakiegoś czasu tłumaczę pewnej osobie o co chodzi z wersją androida, a wersją oprogramowania, jednak ta osoba dalej nie bardzo rozumie. Dlatego mam prośbę, może ktoś z Was napisze jaka jest różnica itp. może wtedy ta osoba to zrozumie, bo szczerze powiedziawszy ja już nie mam siły na tlumaczenie, po prostu już nie wiem jak tłumaczyć.
Dziękuję z góry i pozdrawiam.

A czy to aby nie Ty jesteś tą osobą :zawsty

Android to system operacyjny a oprogramowanie to wszystkie aplikacje zainstalowane na telefonie. Zarówno system operacyjny jak i oprogramowanie są aktualizowane do nowszych wersji żeby coś naprawić albo ulepszyć a często zepsuć :zaciesz

Różnica między systemem operacyjnym a oprogramowaniem jest taka jak różnica między Tesco a stoiskiem mięsnym w tym Tesco. Sam budynek nic nie daje, dopiero coś można kupić na konkretnym stoisku.
 

Śnieżynka

Wygadany
Dołączył
4 Listopad 2012
Posty
88
Reakcje/Polubienia
2
Miasto
Polska
al_arsen napisał:
A czy to aby nie Ty jesteś tą osobą :zawsty


Zdecydowanie nie. Gdybym to była ja to po prostu bym napisała, że czegoś nie wiem i tyle - nikt nie wie wszystkiego.
Dziękuję za odpowiedź, jutro przekażę.
 
Do góry