KONKURS - Corel Video Studio Pro X9

scot

Bardzo aktywny
Dołączył
14 Luty 2016
Posty
184
Reakcje/Polubienia
91
Thank you for this opportunity.

Corel Video Studio Pro X9 is complete and a feature rich video editing suite which comes with a bunch of features such as motion tracking etc...
It is a very good video editing tool to have and never had an opportunity to use it. I want to win a license to use it to its full potential.
 

Fanatyk

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Wrzesień 2013
Posty
215
Reakcje/Polubienia
1
Corel Video Studio Pro X9 to jedne z lepszy programów do obróbki filmów wideo. Dużo korzystałem z wersji testowej tej aplikacji i sprawdzała się naprawdę dobrze. W codziennym życiu zajmuję się półprofesjonalnie montażem filmów, dlatego wygranie tego programu byłoby dla mnie wielkim sukcesem. Podziękowanie dla użytkownika andyxa za zorganizowanie kolejnego znakomitego konkursu :)
 

phobic

Świeżak
Dołączył
25 Marzec 2013
Posty
21
Reakcje/Polubienia
36
Thank you for the giveaway! I need a good and powerful video editor like Corel Video Studio so I can create impressive game trailers and process home videos with ease.
 

hakah

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Listopad 2013
Posty
335
Reakcje/Polubienia
159
Thanks for the giveaway!
Corel Video Studio Pro X9 is an excellent video editing program which satisfys most consumer needs. it gives you more flexibility to create complex video and the Instant Project tab inside provides you with dozens of templates of different kinds of video projects for you to select and work with. With these favorite features, I just like to win this license and have a test on it.
 

memnon

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Luty 2014
Posty
1632
Reakcje/Polubienia
3942
Dziękuje za możliwość udziału w konkursie .
Znakomity program do edycji wideo , bardzo dobry także do przechwytywania ekranu .
sprawdziłem wersję trial i żaden z używanych przeze mnie do tej pory programów nie umywa się do tego ,
chociaż nie używałem produktów firm Adobe ani Sony Vegas ( teraz Magix ) . Jestem w tej dziedzinie amatorem
ale bardzo chętnie używałbym profesjonalnego programu :) .
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19139
Reakcje/Polubienia
55661
Bardzo fajny konkurs - dzięki Andyxa :piwko Program bardzo dobry. Kiedyś miałem starszą wersję i przypadł mi do gustu :) Ale licencja się skończyła i trzeba było poszukać zamiennika. Jednak, gdy jest okazja spróbować swoich sił w konkursie na ten program to chętnie dopisuję się do listy :zaciesz
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Nie korzystałem nigdy z tego programu, ale czytałem o nim pozytywne recenzje. Nie mam żadnego solidnego programu do montażu video. Podoba mi się, że jest wzbogacony o obsługę kodeka HEVC (h.265), ma wsparcie dla 4K Ultra HD i mediów 3D, przejrzysty interfejs, maskowanie wideo, różne szablony czy efekty (np. stroboskopu czy filmu poklatkowego), dodanie przesuwających tekstów, grafik lub elementów HTML5 do pliku wideo, zapewnia 64 bitową wydajność. W dodatku jest wyposażony w funkcje Screen Capture. Pewnie nie wygram, ale jak nie wystartuję, to się nie przekonam.
Dzięki za konkurs. :dziękuję
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
gurFwPN.jpg



Gratulacje.

Czas na potwierdzenie wygranej na PW - 48 godz.
 

memnon

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Luty 2014
Posty
1632
Reakcje/Polubienia
3942
Gratulacje dla szczęśliwych zwycięzców :)
 

hmmkot

Wygadany
Dołączył
16 Październik 2012
Posty
97
Reakcje/Polubienia
50
wiiiiiiiiii :))))

ale prezent na urodziny, no bo "happy wife happy life" :D
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19139
Reakcje/Polubienia
55661
Szczęśliwie się zaczął ten Nowy Rok :yahoo :hura Gratulacje dla pierwszego :ok
 
Do góry