malwina7

Świeżak
Dołączył
18 Listopad 2013
Posty
18
Reakcje/Polubienia
0
moze mi ktos wyjasnic dlaczego program malwarebytes-antimalware wykrywa auslogics boostspeed 9 jako zagrozenie ?
 

shinger00

Nowy użytkownik
Dołączył
26 Luty 2016
Posty
5
Reakcje/Polubienia
0
Mało tego, że wykrywa zagrożenie to klasyfikuje prawie wszystkie pliki programu, jako PUP. Wydaje mi się, że to wyjątkowa wersja programu, ze wcześniejszym softem 7 nie było takich problemów, na chwilę obecną mam dylemat, zostawić czy wywalić.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9956
Reakcje/Polubienia
10582
Miasto
Somewhere over the rainbow.
malwina7 napisał:
moze mi ktos wyjasnic dlaczego program malwarebytes-antimalware wykrywa auslogics boostspeed 9 jako zagrozenie ?

MBAM jest delikatnie mówiąc slaby i można traktować te jego ostrzeżenia z przymrużeniem oka ;)
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5607
Reakcje/Polubienia
4111
Miasto
Polska
shinger00 napisał:
Mało tego, że wykrywa zagrożenie to klasyfikuje prawie wszystkie pliki programu, jako PUP. Wydaje mi się, że to wyjątkowa wersja programu, ze wcześniejszym softem 7 nie było takich problemów, na chwilę obecną mam dylemat, zostawić czy wywalić.
Masz rację. Wywal MBAM :dziwak
 

SKIBA

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Lipiec 2015
Posty
307
Reakcje/Polubienia
4
Klasyfikuje pewnie dlatego, żeby używać programu, trzeba go kupić.
 

shinger00

Nowy użytkownik
Dołączył
26 Luty 2016
Posty
5
Reakcje/Polubienia
0
HitmanPro także coś wykrył, programy pokroju Bitdefender i SecureAplus już nie :guma. Dokładnie parę razy przy włączeniu programu pojawiła się reklama z nowym softem pochodzącym z promocji giveaway. Poza tym program automatycznie pakował jakąś funkcję w każdym możliwym oknie czy to notatnika, przeglądarki plików, kończąc na przeglądarce internetowej. Jeśli miałbym wywalić, zrobiłbym to ze względu na brak jakiegokolwiek odczucia przyspieszenie systemu, prócz dobrej konfiguracji internetu, po której ku mojemu zdziwieniu ping w niektórych grach zleciał o kilkanaście ms :zawsty .
 

malwina7

Świeżak
Dołączył
18 Listopad 2013
Posty
18
Reakcje/Polubienia
0
al_arsen napisał:
malwina7 napisał:
moze mi ktos wyjasnic dlaczego program malwarebytes-antimalware wykrywa auslogics boostspeed 9 jako zagrozenie ?

MBAM jest delikatnie mówiąc slaby i można traktować te jego ostrzeżenia z przymrużeniem oka ;)




ok dzieki w takim razie zagrozenie pup dodaje do ignorowanych :zaciesz
 
S

szujowska

Mam Iolo Phoenix - dorzuciłem tego Auslogika: paranoja walczą ze sobą i który lepszy. Gridinsoft, webroot domagają się wyrzucenia z systemu. Iolo wygrał i został na rok. A i komp chodzi już po bożemu.
 
Do góry