Konkurs ! WebSite X5 PROFESSIONAL 13

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
Wielkie dzięki zarówno dla Pani Elisy z Incomedia (producent WebSite X5), jak również dla organizatora tego konkursu którym jest andyxa, za możliwość wzięcia udziału w konkursie na naprawdę bardzo dobry program. :dziękuję

Noszę się już od jakiegoś czasu z zamiarem utworzenia trochę większej strony internetowej i właśnie dlatego niedawno zainstalowałem testową wersję WebSite X5. Stwierdziłem, że ten program jest tak intuicyjny, że nie mam już potrzeby szukania innego tego typu programu. Program pozwala dosłownie w kilku krokach stworzyć i opublikować swoją witrynę. Chcę tu zaznaczyć, że nie mam (niestety) czasu na to, żeby budować taką witrynę od podstaw posługując się w tym celu innymi programami. Oczywiście nawet WebSite X5 niczego sam nie zrobi i tak naprawdę żeby witryna miała przyzwoity wygląd, potrzeba poświęcić na to czas. Niemniej jednak, ten program w przypadku mojej osoby jest strzałem w 10-kę. WebSite X5 jest po prostu świetny! Nawet jeżeli będę potrzebował skorzystać z innego narzędzia, to to co jest najważniejsze w moim projekcie, daje mi właśnie WebSite X5.

Gdyby nie to, że dopiero kilka chwil temu dzięki uprzejmości jednej z osób (za co również bardzo dziękuję) dowiedziałem się o tym konkursie, podzieliłbym się bardziej szczegółowo tym wszystkim co mi w programie WebSite X5 się bardzo podoba.

Program WebSite X5 polecam szczerze tym wszystkim którzy nie dysponują nadmiarem czasu, a jednak chcą zrealizować swój własny projekt. :ok
 

wwd

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Styczeń 2012
Posty
362
Reakcje/Polubienia
257
Podziękowania dla kolegi Andyxa za zorganizowanie konkursu oraz dla Pani Elisy z Incomedia :dziękuję
Website X5 to bardzo prosty a zarazem intuicyjny program do tworzenia stron internetowych, który posiada bardzo duże możliwości. W dodatku program w wersji Professional więc warto wykorzystać szansę - dlatego biorę udział w konkursie.
 

dong

Świeżak
Dołączył
1 Marzec 2011
Posty
32
Reakcje/Polubienia
11
Dotychczas do tworzenia stron używałem CMS-y. Nie znam WebSite, ale gdyby udało mi się wygrać do niego licencję, może posłużyłby mi on do przygotowania niektórych projektów?
 

hakah

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Listopad 2013
Posty
335
Reakcje/Polubienia
159
Thanks for the giveaway!
WebSite X5 Proressional 13 is the software designed and developed to let anyone, from beginners to expert users to
create their own websites, blogs and e-commerce stores. It is great and makes extremely easy to start a site without having to take too much time to do it and have it done in time when you need it. This specific feature is what I like most and hope to win and test it.
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
qG9MHno.jpg


Gratulacje.

Czas na potwierdzenie wygranej 48 godz.
 

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
sebastian1988 & scot gratuluję wygranej! :ok
 

dong

Świeżak
Dołączył
1 Marzec 2011
Posty
32
Reakcje/Polubienia
11
Myślałem, że "komentarz w języku ojczystym" oznacza "nasz" język - polski. No cóż, myliłem się (w sumie - chiński chińczyka, to też ojczysty :zawsty ).
Może uznacie, że się czepiam, ale nie tak dawno usunięto mój wpis w innym konkursie dlatego, że chyba "nie był dość dobrze umotywowany" czyli niezgodny z regulaminem tamtego konkursu. W efekcie, ku mojemu zaskoczeniu, przeglądając listę portalu Random zobaczyłem, że nie zostałem nawet dopuszczony do losowania.

Pozdrawiam :piwko
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19142
Reakcje/Polubienia
55666
Gratulacje dla zwycięzców :ok
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9845
Reakcje/Polubienia
10469
Miasto
Somewhere over the rainbow.
dong napisał:
Myślałem, że "komentarz w języku ojczystym" oznacza "nasz" język - polski. No cóż, myliłem się (w sumie - chiński chińczyka, to też ojczysty :zawsty ).
Może uznacie, że się czepiam, ale nie tak dawno usunięto mój wpis w innym konkursie dlatego, że chyba "nie był dość dobrze umotywowany" czyli niezgodny z regulaminem tamtego konkursu. W efekcie, ku mojemu zaskoczeniu, przeglądając listę portalu Random zobaczyłem, że nie zostałem nawet dopuszczony do losowania.

Pozdrawiam :piwko

Język ojczysty to dla Polaka polski a dla Niemca niemiecki. Każdy pisze w takim języku jaki z plemnikami przekazał mu ojciec :jezyk
 

sebastian1988

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Październik 2010
Posty
190
Reakcje/Polubienia
0
Witam, dziękuję bardzo za wygraną. Naprawdę bardzo się przyda:) Z racji że pierwszy raz wygrałem coś w życiu, wspomniane jest w warunkach konkursu że muszę potwierdzić wygraną. Wysłałem do autora konkursu wiadomość na PW, czy to wystarczy? Nie chcę stracić tej wygranej bo bardzo mi jest potrzebna! Pozdrawiam i dziękuję.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9845
Reakcje/Polubienia
10469
Miasto
Somewhere over the rainbow.
sebastian1988 napisał:
Witam, dziękuję bardzo za wygraną. Naprawdę bardzo się przyda:) Z racji że pierwszy raz wygrałem coś w życiu, wspomniane jest w warunkach konkursu że muszę potwierdzić wygraną. Wysłałem do autora konkursu wiadomość na PW, czy to wystarczy? Nie chcę stracić tej wygranej bo bardzo mi jest potrzebna! Pozdrawiam i dziękuję.

To wystarczy.
 

sebastian1988

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Październik 2010
Posty
190
Reakcje/Polubienia
0
Nie wiem czy to błąd u mnie ale w PW w pozycji wysłane - nie mam wysłanej wiadomości do autora konkursu tylko ciągle wisi wiadomości w pozycji do wysłania ! Chyba mam jakiś błąd!
 
Do góry