Konkurs ! WebSite X5 PROFESSIONAL 13

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35579
Reakcje/Polubienia
24605
Miasto
Trololololo
Jest ok, wiadomośc wysłałeś ale jeszcze nie została przeczytana więc siedzi w "do wysłania"
 

sebastian1988

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Październik 2010
Posty
190
Reakcje/Polubienia
0
Oxy jak byś mógł w razie czego do andyxa puścić wiadomość z potwierdzeniem. Mega zależy mi na licencji do tego programu bo pewnie czytaleś dlaczego nam jest mega potrzebna wiec wiesz nie chce jej stracić. Pozdro w nowym roku!
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35579
Reakcje/Polubienia
24605
Miasto
Trololololo
sebastian1988 napisał:
Oxy jak byś mógł w razie czego do andyxa puścić wiadomość z potwierdzeniem. Mega zależy mi na licencji do tego programu bo pewnie czytaleś dlaczego nam jest mega potrzebna wiec wiesz nie chce jej stracić. Pozdro w nowym roku!
Zapewne andyxa przeczyta ten temat, zresztą wysłałeś do niego wiadomość, jak andyxa będzie na forum to przeczyta i wtedy ta wiadomość co jest w "do wysłania" przejdzie do "wysłane"
 

andyxa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Grudnia 2011
Posty
2119
Reakcje/Polubienia
977
sebastian1988 napisał:
Witam, dziękuję bardzo za wygraną. Naprawdę bardzo się przyda:) Z racji że pierwszy raz wygrałem coś w życiu, wspomniane jest w warunkach konkursu że muszę potwierdzić wygraną. Wysłałem do autora konkursu wiadomość na PW, czy to wystarczy? Nie chcę stracić tej wygranej bo bardzo mi jest potrzebna! Pozdrawiam i dziękuję.

licencja na PW.
 
Do góry