Kamera samochodowa - jaka?

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5484
Reakcje/Polubienia
3997
Miasto
Polska
.
Chciałbym, a właściwie muszę sprawić sobie kamerę samochodową. Bez szaleństw, ale nie może to być chłam. Nie musi, a nawet nie może być z górnej półki cenowej, raczej z tej średniej.
Proszę o podpowiedź. Dzięki. :)
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9846
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Ja osobiście korzystam obecnie z DOD LS460W i już teraz planuję przesiadkę na model LS470W. Ma lepszy kąt widzenia bo ten pierwszy model ledwie 140 a nowszy 180 stopni. Jednak oba to troszkę droższe sprzęty. U kobiety w aucie założyłem nieco tańszy model Xblitz Night. Diody w tym modelu sprawują się świetnie, wyświetlacz i kąt widzenia też jest dobry i śmiało mogę polecić. Wcześniej był zamontowany Xblitz Park View i sprawował się bardzo dobrze bo jest montowany jako nakładka na lusterko i dzięki temu nie zasłania. W dodatku w zestawie była też kamerka wsteczna. Wyświetlacz był spory ale kąt widzenia słaby. Jeśli jednak to by Ci nie przeszkadzało to ogólnie rejestrator jak najbardziej godny polecenia. Generalnie jeśli mogę coś doradzić to szukaj rejestratora z przynajmniej 150-160 stopniami kąta widzenia, możliwość nagrywania w nocy (jeśli będziesz jeździł) dobra jakość nagrania i dobrze gdyby miał wbudowany akumulator. Olać możesz spokojnie Wifi, GPS bo może i rejestruje prędkość ale to nie jest homologowane i jako dowód do niczego się nie przyda. Oczywiście slot na SD się przyda, może datownik i nagrywanie dźwięku.
 

alojzy

Bardzo aktywny
Dołączył
9 Czerwiec 2014
Posty
151
Reakcje/Polubienia
4
JA też poszukuję czegoś dobrego i taniego :wariat :wariat i tak czytam czytam i chyba te Novatek są niezłe do 300zł a lepszej mi nie potrzeba. Kilka razy jeździłem z xiaomi yi, jakość świetna niestety komplikacje z uruchomieniem, podgląd w telefonie, brak uruchamiania wraz z ruchem pojazdu itp
 
Do góry